ביקורת על הסינגל מרגיש כמו שבת

מזל שהוא עשה השוואה רק לאורי,

שלא נרגיש שהוא הלך רחוק מדי חלילה
זה ממש משעשע (שלא נאמר פתאטי) שהם מחפשים דימיון מתחת לאדמה ולא קולטים שגם שם אין.. אני אסלח לו רק בגלל "הוא שר ישר ואין יותר יפה ואמין מזה." אבל לדעתי כל הביקורת הזו יכולה הייתה להסתכם במשפט הזה וזה היה יוצא הרבה יותר חכם.. (שלא נדבר על נכון..) תודה מותק

את סולחת להרבה מבקרי מוסיקה רק בגלל משפט אחד

שלהם שהם יכלו לסכם בו את כל הכתבה שלהם
תודה יעל (ADY) ולמה בכל שאר הסינגלים שם יש אפשרות לשמוע את השיר ורק אצל בעז יש סתם תמונה?

אני שמחה שזה משעשע אותך ../images/Emo10.gif

אני לא נהנית להיות סלחנית ונחמדה, זה ממש לא מתאים לי.. אבל אם הם הגיעו למצב שהם מוצאים דימיון גם לאורי באמת שנגמרו לי כבר המילים.. מאיר הבנתי, יש להם את אותו ספר.. אביתר הבנתי, בעז חולק תספורת עם אחיו (
) אבל אורי??? כאן נגמרו לי המילים באמת.. אולי בעצם בגלל הלבן של הפרפרים הלבנים והירוק של הנהר הירוק יש אצל שניהם צבעים אז יש המון דימיון.. לא? איך הוא קרא לזה? צבע קול? הם שניהם מציינים צבע עם הקול.. זהו, הבנתי את ההשוואה!
ועכשיו אני אשתוק, נראה לי עדיף

לא, אל תשתקי, את ממשיכה לשעשע אותי ../images/Emo6.gif

סתם
אבל הרגת אותי עכשיו. אותה תספורת.... שניהם מזכירים צבעים... אההמממ
למאיר יש אלבום שנקרא הצבעים משתנים, זה אולי גם קשור? אפשר למצוא קשר. מה, לא?!?!

בטח שאפשר ../images/Emo122.gif

הם מוכיחים לי כל פעם מחדש שתמיד אפשר למצוא קשר. אני נשבעת לך, אם הם ימצאו באירלנד איזה בחור בפאב אירי עם חומר מקורי (ומקומי, כלומר מוסיקה אירית..) והוא יטען ששם משפחתו הוא בנאי הם ימצאו קשר לכולם! וקשר הדוק.. בעצם, למה מוזיקאי? זה קל מדי. קחי רואה חשבון באוסטרליה שאיכשהו הפירוש של שם המשפחה שלו לעברית הוא בנאי- הראיית חשבון שלו נורא מזכירה את בעז באוזן התחתונה! אוף!

bזוהר

New member
יש דימיון בין בעז לבני משפחתו

חטא גדול אירע ובעז מזכיר בנגינה ובשירה שלו את בני המשפחה שלו.......
את נעלבת כשאומרים לך שאת דומה לאחותך?...

א. כן! מאוד! (כשמגדירים אותי ככה..)

ב. את באמת מוצאת דימיון בנגינה ובשירה בין בעז לאורי?
כי אני באמת באמת (ועוד באמת אחד) ממש ממש (ועוד ממש אחד?) לא.. חוץ מזה, אל תחמיאי לעצמך כ"כ..

bזוהר

New member
אבל אף אחד לא הגדיר אותו ככה

כולה אמרו שהצבע קול דומה, מה שנכון מאוד לדעתי

אם את אומרת..

לא יודעת.. לי זה הרגיש מאוד מאולץ.. אולי זה בגלל שכשאני חושבת על בעז, אורי הוא האחרון שנמצא לי בראש, אני באמת לא מוצאת ביניהם כל קשר, לא בצבע קול ולא בשום דבר אחר.. אז ה"אי אפשר לדבר על הקריירה של בעז בלי להיזרק לקריירה של אחיו" היה לי באמת לא ברור.. אבל אם גם את מוצאת דמיון אז סבבה, אני לא מכירה מספיק את הקריירה המוסיקלית של אורי כדי לומר, מהמעט (מאוד) שאני כן מכירה באמת שאין כל קשר פשוט.. וזה סתם כהערת ביניים, ה"יותר מעניינים" זה מה שקומם אותי באמת.. לא מספיק שהוא עושה את ההשוואה (שאליה נגיד שהתרגלתי), הוא גם מציג את בעז כאילו על חשבון.. כל מה שאמרתי זה שנראה לי הרבה יותר ראוי לכתוב שהשירים של בעז מאוד מעניינים ובמקום זה מה שקראתי זה- אורי צריך להישאר בתיאטרון ויחסית אליו בעז יותר מעניין.. לא מעניין אותי יחסית אליו, תכלס אורי לא מעניין אותי באופן כללי כשאני באה לקרוא על סינגל של בעז. אם הייתי רוצה לשמוע על אורי אני בטוחה שהיו לי דברים לעשות את זה.. בקיצור, נכון ש"כולה אמרו שצבע הקול דומה" השאלה היא- את מי למען השם זה אמור לעניין שאתה חושב שהצבע קול דומה? ומה הקשר עכשיו למה שאתה חושב על הקריירה המוסיקלית של אורי? למה זה אמור לעניין אותי כשאני באה לקרוא על בעז? ולמה לא להגיד פשוט הוא טוב ולבחור דווקא בהוא יותר טוב מ..? אבל כנראה שזה משהו שלעולם לא תהיה לי תשובה עליו ועם כל ראיון או ביקורת יתווספו לי עוד שאלות עליו אז נראה לי שחבל על הדיון..
(אחרי פעם אחת יותר מדי שניהלנו אותו נראה לי שזה זמן טוב להגיע למסקנה הזו, לא?
)

bזוהר

New member
העניין הוא שזה הגיוני שמשווים אותו

לאורי כי אורי הוא אחיו ואורי הוא בעל קריירה מוסיקלית... אם הוא אח שלו הגיוני שיהיה בינהם דמיון.. לא חייב להיות, אבל הגיוני שיהיה. לדעת הכותב היה, אני מבינה שזה מעצבן אותך שתמיד ישוו אותו לבני משפחתו אבל המשפחה שלו מפורסמת ומן הסתם שבתקשורת ידברו על זה ועל איך הוא ביחס למשפחה, אין מה לעשות ולכן זה לא צריך להרגיז אותך כל כך לדעתי, כי אם יש משפחה מאוד מפורסמת שיש בה הרבה זמרים ושחקנים ואנשים שעוסקים בבידור, כשיש זמר חדש במשפחה, נראה לך שבביקורות ובכתבות לא יתייחסו להיותו מתוך המשפחה? למעשה את בעצמך הכרת את בעז דרך הופעה של אביתר... אני לא כל כך בטוחה אם בעז היה מגיע לאביתר ללא הקשר המשפחתי שלהם. ובלי קשר לדעתי יש דימיון בקול בין אורי לבעז, ובכלל בעז באמת דומה לבני משפחתו (בצורה מפתיעה) מה לעשות..

אוקיי..

(סורי שאני לא באמת מגיבה אבל באמת שמיציתי..
ובאמת שאני לא מוצאת חובת דמיון לאחים, שזה לצערי במקרה שלי
ואני לא יודעת מה עם אביתר אבל מאיר כבר אירח בעבר למופע פותח אנשים שהם לא קרובי משפחה (פעם אחת, ועדיין..) וגם אהוד עשה את זה לא מעט לאחרונה לפי מה שהבנתי ולגבי השאר אין לי צל.. אז.. את בעז הייתי מכירה עם או בלי אביתר ועם או בלי בנאי.. אני יכולה לומר בביטחון מלא שהקול הספציפי שלו והכישרון הספציפי שלו היו מספיקים לחלוטין כדי שאני אכיר אותו
לא באמת הצטרכתי עוזרים אבל הם התנדבו אז מה? שאני אסרב?
)

למעלה