ביקורת על TCM

א מ י ר 7

New member
ביקורת על TCM

השבוע אח שלי קיבל מחבר שלו את המשחק TCM ניסיתי אותו והחלטתי לספר לכם עליו קצת. נתחיל בזה שהמשחק כולל בתוכו המון קבוצות מהמון ליגות (יותר אפילו מfm) התפריט מסורבל ויש בו מיליון ואחת אופציות ולכן קשה למצוא את האפשרות שאתה מחפש באותו הרגע, את עניין קבוצת הנוער אהבתי מאוד, הנוער מצליח לקחת חלק פעיל בקבוצה הבוגרת ויוצאים משם כוכבים. דבר שמאוד לא אהבתי הוא הקלות שבה אפשר לקנות שחקנים ולהפוך קבוצות קטנות לקבוצות גדולות בלי שום מאמץ שהוא מה שעושה את הכיף במשחק. עוד דבר שלא אהבתי הוא שאין הבדלים כמעט בין שחקנים קטנים לגדולים ברמה (נמני שווה כמעט לזידאן). בקיצור: המשחק השנה לא שונה מהגירסאות הקודמות שלו, הוא נחמד למי שאוהב את ניהול הקבוצה שמסביב לכדורגל נטו. שורה תחתונה, משחק חביב להעביר איתו את הזמן עד שיגיע אליי fm מקווה שנהנתם מהקריאה והשכלתם

moonch

New member
לא משחק חביב בכלל

אחרי 30 דקות של משחק (ש-15 דקות מהם היו טעינות) מחקתי אותו מהמחשב שלי לצמיתות! במשחק אין יותר ליגות מ-FM שלא לדבר על קבוצות. משחק ממש לא מציאותי - בקושי התחלתי לשחק וכבר ברצלונה מציעה על שחקן שלי (רועי דיין....
) 6 מיליון דולר(!), כמובן שהסכמתי אבל לא נהניתי מהכסף כי כאמור מחקתי את המשחק באותו רגע. שורה תחתונה - משחק ממש לא חביב ולא כדי לבזבז את הזמן עליו. רוצו אוצו על FM!

א מ י ר 7

New member
אני רוצה להבהיר נקודה...

הביקורת נראית כאילו אני די חיבבתי את המשחק וזה ממש לא ככה, המשחק משעמם וקל מדי והוא רמה מתחת למנג'ר, אפשר להנות ממנו טיפה אם קיבלתם אותו חינם אבל הוא ממש לא שווה קנייה

Thierry Henry

New member
המשחק הכי עלוב שיצא לי לשחק בו

קל מטומטם לא הגיוני פשוט 4 רמות מתחת לכל משחק CM שנתקלתי בו..ואם הולכים עם זה רחוק 20 רמות מתחת לCM3 ו15 מתחת לFM. פשוט גועל נפש. עונה אחת ולקחתי כל תואר אפשרי עם הנוער של מכבי ת"א..נו מה? פשוט מגעיל.

למעלה