ביקורת קטנה קטנה על GTA:SA

omrikalmi1

New member
ביקורת קטנה קטנה על GTA:SA

אוקי קודם כל היי, הייתי רשום בעבר אבל נתתי לחבר את האקאונט, אז ככה , שמי עומרי. אז ככה: אני יודע שלא יצא אבל לפחות תדעו למה אתם מחכים , קודם כל המפה!! מפה ענקית בטירוף , אופניים חדשים, גרפיקה חמודה מאוד לא מהדימה אבל זורמת ביותר, נשקים רק ראיתי DEAGLE ואלה של שוטר מקווה שנפתח עוד אהה גם ראיתי עוזי משהו מגניב . השוטרים עם האופנועים החדשים, המשאיות החדשות והכלי רכב האחרים נותנים הרבה מציאותית מאוד, מרדפים ברחבי SA , שטחים פשוט עצומים של נופים, הרים, מים, וכד'. דברים שנוספו הם: טיפוס מעל גדרות(בשביל לפרוץ לבתים) או כי סתם משעמם לכם:). סביבה יותא אינטראקטיבית, משימות מגניבות לאאלה ממה ששחקתי. חדר כושר, עד עכשיו הייתי ב'פיצה האט' הפיצריה של SA מקום של קעקועים , ספר , וחנויות להלבשה (להשתלב בצבעי הכנופיה-ירוק). http://planet.nana.co.il/o mrikalmi/ האתר שלי שמתי שם תמונה אחת של הדמות שעשיתי לה תספורת , תמונה אחת של אופניים ותמונה אחת של המפה האדירה של SA מקווה שתהנו שיהיה לכם את המשחק SO FAR SO GOOD נהנה , לא מנסה להשוויץ או משהו אני רק אומר שבאמת המשחק הטוב ביותר לקונסולות אי פעם ממני עומרי.

yoo

New member
טעות בפורום ~_~"

גררר, תגידו כבר לזונת צ'יפים הזו לשנות חזרה את שם הפורום.

Hijin Ketsusou

New member
חחחחחחחחחחחחחח

פשוט..... חחחחחחחחחחחחח דווקא אין שום סיבה למה אסור לו לשים פה את הביקורת שלו, כי עדיין לא החלטנו על נושא חד וחלק לפורום. ועצה לכותב של הביקורת, תעבור על ביקורת כמה פעמים לפני שאתה שולח אותה, יש בה שגיאות כתיב, והנושאים לא באים בקשר הגיוני. אם אתה מספר על המפה, מה הקשר לאופניים חדשים במשחק?

reddeadman

New member
הבעיה הייתה שהוא ניסה למכור

פלייסטישן. דבר שבשבילו הפורום הזה בטח לא נועד

למעלה