בכורה בפורום: 4081 במדים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

טוארג

New member
תסלחו לי, אבל בעיני זה דווקא יפה.

מפאת קוצר זמן, אביא כאן מס' מצומצם של תמונות מהיום בחניון אזור, עם 4081 של רמי ספיר בצבעה החדש. יש לציין שהאוטו עדיין לא גמור, תהיינה עוד כל מיני תוספות הכוללות החלפת הסמל של מ.א.ן, צביעה אפשרית של הפס הקדמי וכן החלפת הטאסות וקישוט כללי של האוטובוס. אני מתנצל מראש על זוויות הצילום הגרועות ותנאי האור המזוויעים - אבל הכל נעשה תחת לחץ ובמטרה להביא לפורום סקופ כמה שיותר מהר.
תל אביבבבבבבבבבבבב היא אדומההההההההההההה תל אביב היא אדומההההההההההההההה תל אביבבבבבבבבבב היא אדומהההההההההההההההההה תל אביב היא אדומה!!!!!!!!!!!!!!!!

יובל אני רואה שאתה חבר של הבן שלי

תל אביבבבבבבבבבבבב היא אדומההההההההההההה תל אביב היא אדומההההההההההההההה תל אביבבבבבבבבבב היא אדומהההההההההההההההההה תל אביב היא אדומה!!!!!!!!!!!!!!!!
יובל אני רואה שאתה חבר של הבן שלי
שדים אדומים

צביקוש23

New member
כחול הוא של הפועל פ"ת...

אכן אכן... הגיע הזמן...
אפילו חברת האוטובוסים הראשית של איזור ת"א כבר הבינה שהכחול (מכבי ת"א) רק עושה לה רע, והאדום (הפועל ירושלים) שולט.
כחול הוא של הפועל פ"ת...
מכבי ת"א אם כבר זה הרבה יותר צהוב...

אז אתם שדים אדומים אבל שונים

מה זה משנה, בשביל המטאפורה זה
מספיק טוב. IN: הפועל ירושלים לפני 5 דקות: עירוני נהריה OUT: מכבי תל אביב
אז אתם שדים אדומים אבל שונים
הבן שלי הוא הפועל ת"א לא י-ם הנה הם באים ה
האדומים
אבל אנחנו ההורים ירוקים בירוק עד

אורי404

New member
../images/Emo51.gif על התמונות.

מפאת קוצר זמן, אביא כאן מס' מצומצם של תמונות מהיום בחניון אזור, עם 4081 של רמי ספיר בצבעה החדש. יש לציין שהאוטו עדיין לא גמור, תהיינה עוד כל מיני תוספות הכוללות החלפת הסמל של מ.א.ן, צביעה אפשרית של הפס הקדמי וכן החלפת הטאסות וקישוט כללי של האוטובוס. אני מתנצל מראש על זוויות הצילום הגרועות ותנאי האור המזוויעים - אבל הכל נעשה תחת לחץ ובמטרה להביא לפורום סקופ כמה שיותר מהר.
על התמונות.

oh-da

New member
חבל שלא צבעו בלבן את הכיתוב MAN

מקדימה (או שעדיין לא סיימו?) תודה על התמונות!

עדיין לא נאמרה המילה האחרונה

מקדימה (או שעדיין לא סיימו?) תודה על התמונות!
עדיין לא נאמרה המילה האחרונה
האוטובוס צפוי לעבור מקצה שיפורים, קישוטים ואבזורים. לכשיסתיימו הקישוטים אצלם את האוטובוס בסיבה יפה יותר, לא בחניון האוטובוסים, לבקשת הנהג המסור - רמי ספיר.

צחקן

New member
תודה. אפרופו "סקופ"

תודה. אפרופו "סקופ"
ב"ה לפי מה שלמדתי בכיתה א', יש פ"י סופית". לגבי הדגשה של פ' בסוף מילה, ראיתי בכמה מקומות שמכבדים את עצמם עם פ' רגילה בסוף, וראיתי כאלה עם פ' סופית. מדוע? מה קבעה האקדמיה נ.ב. אני מבקש בכל לשון של בקשה לא לדבר על "דו - פרקי" ו "מפרקי" .

עד כמה שידוע לי שפּ כמו P

תודה. אפרופו "סקופ"
ב"ה לפי מה שלמדתי בכיתה א', יש פ"י סופית". לגבי הדגשה של פ' בסוף מילה, ראיתי בכמה מקומות שמכבדים את עצמם עם פ' רגילה בסוף, וראיתי כאלה עם פ' סופית. מדוע? מה קבעה האקדמיה נ.ב. אני מבקש בכל לשון של בקשה לא לדבר על "דו - פרקי" ו "מפרקי" .
עד כמה שידוע לי שפּ כמו P
כותבים פּ כמו סקופ ג'יפ וכו' וכשהיא פ' כמו F אז כותבים ף סופית. יוסף אסף וכו'...

עלוב ביותר ! דן התחלקו על השכל !

עלוב ביותר ! דן התחלקו על השכל !
בשביל מה הצבע הדוחה הזה ? גם הירוק של אגד = זוועה אבל בקרוב ככל הנראה זה ישונה. הירוק והאדום מגעילים ביותר ! זה נועד רק לחיסכון בשימוש בצבע אחד במקום ביותר. בושה וחרפה כיצד הרסו את יופיו של האוטובוס !

מצב
הנושא נעול.
למעלה