בכי ומריבות אינסופיות...

oriti

New member
בכי ומריבות אינסופיות...

במשך כל שנות הכרותינו אנו רבים. בעצם מאז שאנו חברים ועד היום כשאנו נשואים+2. אלא שהמצב היום חמור יותר,בעלי מאוד עקשן וחייב להיות צודק.אני נורא פגיעה וממילה שאינ במקום אני יכולה להפגע יום שלם. הוא אינו יודע.או מוכן להגיד סליחה.כי זה אף פעם לא אשמתו שנפגעתי. אני בוכה המון יש לנו ילדה בת 6 וילד בן שנה שמאז הלידה המצב החריף בצורה איומה. אני מבקשת עזרה,אפשרות לשוחח עם מישהו,מישהי ואולי מקצועי.ת אינני ישנה בלילות וליבי שבור כשבתי רואה אותי בוכה יום יום.גם היא קורסת. לא יודעת מה לעשות

sofinet

New member
את לא לבד

כל הזוגות במשבר זה או אחר הייתי מציעה לך לא לקחת דברים בצורה כל כך קשה ובטח לא לבכות אני יכולה להציע לך הרבה כי לא כתבת ממש במה דברים אמורים אבל הצעה ראשונה לי אליך על אף הרגישות לא לבכות ליד הילדים כי ילדים לוקחים דברים אילו בפרופורציות לא נכונות ואם תרצי לשוחח על זה בצורה מורחבת יותר כתבי אלי לאימייל

tultul

New member
המאבק על זוגיות שלנו

שלום לכולם ברצוני לספר על מערכת היחסים שלי, שלנו. נדמה לי שהיא יכולה ללמד רבים בפורום על רצון לעבוד על זוגיות ואיך עושים את זה. אנחנו יוצאים כבר 4.5 שנים. השנתיים הראשונות היו כמו גן עדן הרגשתי נאהבת ומיוחדת. אחכ נסענו יחד לחול לחודש וכל היציבות של הקשר התערערה. רבנו המון אני הייתי פקעת עצבים והיינו חסרי סבלנו אחד לצרכי השני. חזרנו ושקלנו אם להמשיך את הקשר. הזמן עבר והקשר נמשך ושוב חזר לטוב שבו. המשכנו יחד. לאחר כשנה נאלצתי לנסוע לארה``ב לתקופה ממושכת. בן זוגי הוזמן להצטרף ושקל זאת. זמן קצר לפני הנסיעה הוא נתן לי טבעת שמסמלת קשר חזק ובעל עתיד. אח``כ הוא הצטרף אלי ושהינו שם כשנה וחצי. היו שם תקופות טובות אך היו גם קשות בזמן של מעבר דירה, טיול ארוך ובילוי של כחודש אצל קרוב משפחה שנתפס עבורי כמצב מלחיץ. לקראת סוף התקופה המצב החמיר ודיברנו על כך שעלינו לשוב לארץ כדי להיפרד. שבנו ושוב הזמן עבר ולא נפרדנו והמצב השתפר. אני הדחקתי את כל הדיבורים על פרידה ורציתי חתונה. בן זוגי התקשה להחליט ובעקבות יזמה שלי פנינו לטיפול זוגי. זה הלך קשה וכמעט לא עזר. גרתי אצלו וחזרתי באופן הפגנתי לגור אצל הורי. בן הזוג המשיך בטיפול לבדו. לאחר כ-2.5 חודשים ואולטימטום שקבעתי הוא החליט שרוצה להתחתן. שמחנו וסיפרנו לחברה. חיפשנו אולם וממש לפני קביעת התאריך בן זוגי החליט (לבושתו) ששוב הוא מתלבט. חטפתי חום. עברו שבוע וחצי של גיהינום לשנינו. הוא הלך לכל המטפלים שרק הכיר ויכול היה להיעזר בהם, הוריד 4 קילו והתמכר לכדורי הרגעה. לבסוף שוב החלטנו על אולטימטום. בבוא היום המכריע בן זוגי אמר שפשוט מרגיש שקשה לו נורא להחליט ושהוא שם על החתונה המון משקל וזה לא צורה להחליט. הוא ביקש עוד 3 חודשים יחד ואז להחליט. הוא הבטיח שזו תהיה תקופת עשיה שבה הוא יחפש עבודה ברצינות ובכלל שנחיה את כל הדברים הטובים שיש לנו ושכחנו מהם. היה לי קשה אך הסכמתי. בכל זאת השקעתי זמן רב בקשר הזה ויש לנו תקשורת מעולה. כמובן שזה מעליב שלא רוצים להתחתן איתי אבל הוא כן רוצה רק מת מפחד. אז נתתי צאנס ועכשיו ממש טוב לנו אך חושבים ומדברים על העתיד והצורך להחליט. נדמה לי שזה ישתלם לי מה דעתכם?

levi karina

New member
לאורית

אורית היי: אני לא מקצועית בתחום הזה אך פניתי אלייך כי אני מזדהה איתך מאוד!אני מבינה את כאבך !!!!אני יצאתי עם בעלי שנה וחצי ,הוא היה הבעל הכי חמוד בעולם לא מתווכח על כלום ,כל דבר שקורה טוב לו, אדיש כזה . היום אנחנו נשואים שנה ,יש לנו תינוק מקסים בן 4 חודשים וחשבתי שאין דבר יותר מושלם בעולם ומלהיות אישה של.....ואמא של....אך המצב לא כך !אני מרגישה מאוכזבת מאוד ,אני מרגישה שהתרסקתי על האף זה יותר כואב מלהתרסק על הפנים!!אין בינינו כלום ,כאילו שאף פעם לא היה אני מרגישה שאין אהבה,אין איכפתיות אין כלום!!!מאז שחזרנו הביתה מביה``ח הוא השתנה לגמרי על כל דבר הוא מתלונן בהתחלה אמר לי שהלידה לא הייתה כל כך כואבת וזה דבר נורא להגיד כי אין לו שמץ של מושג מה זה לידה או צירים והתירוץ שלו מכיוון שלא צעקתי ,אז מבחינתו זו הייתי לידה ללא כאבים .מה את אומרת על זה?אח``כ התחיל בזה שאני לא מטפלת בתינוק כמו שצריך למשל שאני לא מקלחת אותו טוב או שאני לא מניקה מספיק כאילו שהוא יודע או מבין בתחום !ובתקופה האחרונה אומר לי שאני מזניחה את הילד!!!מאז אני לא מדברת איתו בכלל יותר מזה מאז הלידה אנחנו לא ישנים ביחד ,אני כבר לא יכולה לראות אותו הייתי רוצה להתגרש אבל זה לא הפיתרון,יש ילד אי אפשר לברוח. מה שאוכל להציע לך קודם כל לעולם אבל לעולם אל תבכי ליד הילדים ,הם מרגישים הכל ואת רק מזיקה להם ,ילד צריך ביטחון בחיים ואחד מהם זה לראות את ההורים יחד ושמחים .דבר שני דחוף דחוף לפנות ליועץ נישואין(זה מה שאני ובעלי עומדים לעשות)כדי לנסות ולפתור בעיות .שיהיה בהצלחה !!!!! וחוץ מזה אני כאן אם תרצי לדבר ולהתפרק תשלחי לי הודעה ונהייה בקשר. ביי קארינה

עשר

New member
תמיכה

אומנם קצת באיחור,אבל עדיין לא מאוחר.לפי דברייך המריבות הם לא משהו חדש אצלכם א) מה עשית עם זה עד היום ? ב)לפני שאת פונה לכל מיני יעוצים למינהם האם בכלל ניסית לדבר עם בעלך ? שיחה ב-4 עינים הוא ואת לבד. האם הוא מודע בכלל למצבך ? ריבים לאורך כל הדרך מרמזים אולי על נושאים כבדים יותר בינכם שיש לטפל בהם ודחוף. אשמח לשמוע ולעזור במידת האפשר. ובינתים להחזיק לך אצבעות.

rbd

New member
פסיכולוג או טיפול זוגי

קחי אותו לטיפול זוגי דחוף! ואם הוא לא מסכים, לכי את לפסיכולוג כדי להתחזק ולהחליט מה לעשות כדי לשנות . rbd.

למעלה