במאה ה-21 אין עדיין תשובה לשיער בהיר?

hermine

New member
במאה ה-21 אין עדיין תשובה לשיער בהיר?

אני בעלת שיער בהיר יחסית אבל לא בהיר מאוד.
ועשיתי כבר פעמיים סידרת טיפולי לייזר כי שכנעו אותי שאולי כן יעבוד ובפועל שילמתי הרבה כסף וזה לא שינה כלום.
עדיין אין פיתרון יעיל כמו לייזר לשיער בהיר? רק אפילציה?

לבעלת שיער הבהיר

שלום לך
אין וכנראה לא תימצא שיטה שמסירה שיער לצמיתות לבעלי שיער בהיר או חסר פיגמנט משום שחוץ מאפילציה שעובדת על כל סוגי השיער לעומת השיטות האחרות כגון לייזר אינפרא shr הקוראות את הפיגמנט של השיערה
ואין מה להיבהל מאפילציה כשמטפלים במקום הנכון ובמיכשור מתקדם אשר לא כואב מהיר בתוצאות ואפילו אין גירוי כך שלמרות שאפילציה הינה שיטה עתיקה אבל עברה שינויים וחדשנות
בהצלחה גילי נוי

hermine

New member
לפני כ-8 שנים עשיתי טיפולי אפילציה במשך חצי שנה

ולא ראיתי שום שינוי במצב השיעור. האזור שטופל היה שיער באזור הסנטר. אני חושבת שהשיעור אפילו התגבר. בגלל זה אני חוששת להתחיל שוב טיפול אפילציה יקר. אני יודעת שיש כאלה שזה עוזר להם. יש לי חברה שהיתה מאוד שעירה וניקתה את כל הגוף משיער עם אפילציה. אבל אני הלכתי לטיפולים אצל מישהי ידועה בתחום, עשיתי כל מה שהיא המליצה לי עליו ולא עזר לי בכלל.
&nbsp

טיפולי אפילציה

ערב טוב לך
שיער בסנטר לרוב מתאפיין או בבעיה הורמונלית או תלישת השיער בפיינצטה שגורמת לשורש להשתולל,ראשית להפסיק לתלוש שיער,לכולם עוזרת האפילציה תלוי כמובן אצל מי מטפלים,צריך להאזר בסבלנות ולתת לכל דבר את הזמן שהוא נחוץ,איזור הסנטר הוא איזור קטן ולא אמור לעלות הרבה כסף,ויש כיום אפילציה מתקדמת שהיא יותר מהירה בתוצאות
בהצלחה גילי נוי

למעלה