במלאות 36 שנים למותו של יקירנו

daliat1

New member
במלאות 36 שנים למותו של יקירנו ../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

בחרתי להעלות שיר שנכתב לאחר מותו של מייק ע"י קלוד ג'רום חבר של מייק, המילים בשיר כל כך משקפות את רחשי לבנו
"ואני שר בשבילך כי אתה כבר לא פה, הייתי רוצה לומר לך תודה, חבר שלי. וכל אלו שאהבו אותך,לא ישכחו אותך"
מחווה למייק בראנט גילוי נאות: אני העליתי את הקליפ, אך הוא נערך במקור ע"י מעריצה מצרפת, תורגם ע"י מיכל וסונכרן ע"י איריסים. לצערי, הקליפ נמחק מהיוטיוב והדיילימושן בגלל זכויות יוצרים
ובגלל סיבות טכניות, איריס ביקשה שאעלה אותו בחשבון שלי. האפשרות היחידה לצפות בקליפ המתורגם הינה ב-FLIX. נ.ב. קליפ זה הועלה לראשונה בקומונה באפריל 2008, כך שבקישור הבא תוכלו לקרוא את התגובות הנלהבות כולל של שולי יקירתנו
ראו כאן

Hedy48

New member
מוקדש למייק ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ביום ה"יור צייט" השלושים ושש. TEARS IN HEAVEN דמעות בשמים WOULD YOU KNOW MY NAME IF I SAW YOU IN HEAVEN WOULD IT BE THE SAME IF I SAW YOU IN HEAVEN http://www.youtube.com/watch?v=qiXUTMZzxb8

36 שנים עברו ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

מייק מוישה ישראלי בנפשו ,נסיך החלומות זמר ויוצר מוכשר במיוחד הלכת מאיתנו בטרם עת אך אתה נוכח כאן בקולך הענק כל יום שעובר אתה נמצא בינינו וקרוב מאד לליבנו 40 שנה מאז שכבשת אותנו ולעולם תישאר חרוט בזכרוננו תהא נשמתך צרורה בצרור החיים בגן עדן תהא מנוחתך מרסלי א- י

חנן585

New member
זה יפה מילים יפות ומחמיאות למייק וגם ראו את

מייק במיטב ההופעות שלו לסיכום נחמד

סתם להעלאת חיוך קטן ../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

מספרים על שני עובדים שעבדו עד שעות מטורפות, ולא הצליחו אף פעם לקחת חופש בגלל העומס בעבודה. יום אחד, אחד מהם פתאום הרים את הראש מהמחשב, ואמר: "הי, יש לי רעיון איך אפשר לארגן קצת חופש מהעבודה". "איך?", שאל אותו העובד השני. במקום לענות לו, העובד הראשון הסתכל סביב, לבדוק שאין סימן למנהל באופק. כשהוא ראה שהשטח פנוי, קפץ על השולחן שלו, בעט באחד מהריבועים בתקרה, ונתלה הפוך עם הראש למטה על צינור שעבר שם. תוך שניות הגיע מנהל מישיבה סמוכה לחדרם של שני העובדים. הוא ראה את העובד תלוי מהתקרה, ושאל אותו מה נראה לו בדיוק שהוא עושה. "אני מנורה", ענה העובד. "נראה לי שאתה צריך קצת חופש", נבח המנהל. "לך הביתה עכשיו, ואני לא רוצה לראות אותך כאן במשרד לפחות בשבועיים הקרובים, הבנת?". "כן, אדוני", ענה העובד, קפץ מהצינור, כיבה את המחשב ויצא. העובד השני מיד קם אחריו והתחיל לארוז. "ולאן נראה לך שאתה הולך?", שאל אותו המנהל. "הביתה, ענה לו העובד השני, אני לא יכול לעבוד בחושך".

המון תודה דליה ../images/Emo24.gif

שימחת וריגשת אותי מאוד. לצערי הרב הרבה חומר של מייק אבד לי כולל הקליפ הזה בגלל תקלה טכנית.. ומזל שהורדת אותו בזמנו..שמרת.. ועכשיו כשהעלת אותו, אפשר להתרגש שוב מהשיר ומהמילים המוקדשות למייק היקר. צר לי שלא יכולתי להצטרף היום לאזכרה, אך ביחד או לחוד.. מייק תמיד בפנים בתוך ה
והשירשור מהקומונה.. עורר רגשות רבים.. געגועים לשולי האהובה.. געגועים לאותם ימים יפים. אז שוב.. תודה.

מיכל שמ

New member
תודה דליה , לא היה יכול להיות שיר יותר מתאים

להיום . תודה גם על השרשור מהקומונה שבאמת לקח אותנו לימים אחרים . התרגשתי

רוזין9

New member
זוכרת אותך כל השנים

יש לי את כל התקליטים גדולים וקטנים של מייק האהוב,כשאני נזכרת בו אני נזכרת בנעורי איזה זמר ענק,חבל שלא עמד לו הכוח להמשיך ולהתמודד.

רוזין9

New member
שיר נוסף בביצוע מייק ברנט

שמעתי בגלי צהל ביצוע של "דבר אלי בפרחים" בביצוע מייק ברנט,בתוכנית של דני קרפל. מעניין שמוצאים עוד שירים בביצועו. אהבתי מאד.

למעלה