במקרה גילתי.. :)

raheli1985

New member
במקרה גילתי.. :)

שלום לכולם, איזה פורום מקסים.. אני בת של כורדי שנולד בארץ.. סבי וסבתי נולדו בכורדיסטאן וחיו במושב בית יוסף עד שהלכו לעולמם. והמילה היחידה שאני מכירה זה שוקלה!!! סבי ז"ל היה משגע את סבתי ודודתי זכרונם לברכה והן תמיד היו עונות לו שוקלה.. אני פיתאום מאוד מתגעגעת אליהם..

../images/Emo198.gifרחלי ברוכה הבאה לפורום יהדות כורדיסטאן

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ברוכה הבאה לפורום יהדות כורדיסאן אנא כורדי
אנחנו שמחים שמצאת אותנו ועוד יותר אנחנו נשמח אם תשארי איתנו כאן זה המקום להתכתב ולהיות חלק עם המשפחה קהילת הכורדים בישראל / לא רק כולנו מתגעגעים לסבים והסבתות הכורדים שלנו ולכל ההוויה הכורדית שוקלה עזבי אותך - זה המקום שאפשר לדבר בו על הכל - כורדים - כורדיסטאן - ומה שבניהם לא לשכח אותנו - אנחנו כאן בברכה עמנואלה ברזאני

sivani10

New member
../images/Emo6.gif זו אחת מהמילים הבודדות שאני מכירה בכורדית

ברוכה הבאה

מלי 6011

New member
רחלי ברוכה הבאה לפורום

ברוכה הבאה לפורום יוצאי עדות כורדיסטן, כייף להיות כאן אני בטוחה שתהני לא פחות מאיתנו

Avigail levi1

New member
../images/Emo24.gifבאמת לה שוקלה../images/Emo140.gifחמול

ברוכה הבאה לפורום ואנחנו לא שוקלה אותך כל כך מהר
קובה את אוכלת בשישי ?

raheli1985

New member
לא כל יום שישי..

אמא שלי (הטונזאית) עושה קובה עגבניות כל יום שישי.. בלי אורז קובה וחצילים אין שישי בבית הוריי.. אני עושה פעם בחודש +/- כשאני לא הולכת לחמותי לארוחת ערב..

../images/Emo198.gifאולי דרך הפורום תמצאי את עצמך

מגלגל קובות בזמנים יותר מצומצמים ,אפשר להכפיל את הכמות בפעם אחת להשקיע בכמות גדולה יותר ולהקפיא / גם תרפייה טובה + וגם שמתחשק יש קובה במקפיא נותר לבשל את המרק ולהטביע לתוכו את הקובה

raheli1985

New member
זה בדיוק מה שאני עושה..

מגגלת כמות כפולה ואז מקפיאה.. עם בטן של חודש תשיעי קשה לי לעשות עכשיו. :)

למעלה