בנות, הפורום על סף סגירה.

R o c k s e n

New member
בנות, הפורום על סף סגירה.

בחודש מרץ היו לנו 658 הודעות, באפריל 495 ובפברואר 362 שזה מס' ההודעות הכי נמוך שהיה כאן. כן אני תקליט שבור וכל איזה חודש יש כאן הודעות כאלה, אבל התקשרו אליי פעמיים מתפוז בחודש האחרון, ואם הפורום לא יעלה את הפעילות ולא יעלו מס' ההודעות הוא ייסגר! אני ממש לא רוצה שזה יקרה כי שוב, חשוב שיהיה מקום שכל מי שאוהב אותו יהיה בו ולדעתי אין מקום יותר טוב מאשר תפוז, כנראה שאלה שעזבו מעדיפות את הטוויטר והפייסבוק אני לא יודעת אבל זה חבל.. אני לא מבינה למה כמעט אף אחת לא משתתפת בשרשורים, יש בנות שהיו כותבות 700(!) הודעות בחודש והן פשוט נעלמו ולא ראיתי אותן כמה חודשים כאן... ברור שלא מצפים ל700 הודעות ולרמת פעילות כזאת אבל פעם בכמה ימים לכתוב כאן ולנסות להפעיל את הפורום אבל זה לא קורה =\ אני מניחה שזו גם תקופת בגרויות לחלקכן, אבל אין מצב שאין כמה דקות ביום לכתוב
הזרימה כאן דלה מאוד, וזה לאורך תקופה של כבר חצי שנה ונותנים לנו המון צ'אנסים שמשאירים את הפורום הזה אבל משהו חייב לקרות, לא יכול להיות שרק לי יהיה איכפת! .ברור שאף אחת לא מחוייבת לכאן, אבל זה היה פעם כיייף לדבר על אדם ולראות את הדיונים המצחיקים שהיו כאן. תגידו ללי מה אפשר לעשות כי אני כבר ניסיתי הכל! אם אתן יכולות לפרסם את הפורום בכל מקום אפשרי תעשו את זה. הנה הבנות יחידות [עם מס' ההודעות שלהן החודש] שמשתתפות בפורום ושכנראה איכפת להן כמוניי מהפורום - (83) RacheLambert (75) t r e c o o l (70) nini18 (50) Rider on a storm (43) MIDNIGHT SKY (33) EVEWAITING 4 ADAM

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

מה?! לא.לא.לא.לא.לא.לא.לא!!!! *הולכת להחזיר לפה את כל הבנות* אסור שהפורום יסגר !

Carmel Shut Up1

New member
אל תעשו את זה../images/Emo10.gif יהיה לי מאוד חבל אם זה יקרה

אני באופן אישי מגיבה על דברים אבל אין לי דרך להפעיל את הפורום..
אולי עכשיו דברים ישתנו..

LoveKills

New member
לאלאלאלאלאלא! ../images/Emo4.gif

היו הרבה דברים שרציתי לעשות אבל פחדתי שאנשים לא ישתתפו.. =\

RacheLambert

New member
אמממ אני מסכימה וזה באמת מציק שזה המצב

ואין הרבה מה לעשות עם זה שלא הרבה מגיבים.. מה שאולי יעזור זה אולי באמת לנסות להביא לכאן אנשים חדשים..

אנשים חדשים מופיעים לעיתים פעם אחת אומרים

שלום וכולן פה מברכות אותם ואז הם פשוט נעלמים או הופכים להיות קוראים סמויים
אז יאללה באמת צריך פה WAKE UP CALL ודחוף...

shani cohen1

New member
לאאאאא!להחיות את הפורום!!!

שלא יסגר לנו היו כבר כמה פעמים שהוא כמעט ניסגר...

t r e c o o l

New member
../images/Emo69.gif

זה כי אין שום דבר חדש ואין אלבום..תגידי את זה לתפוז!!

shani cohen1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

R o c k s e n

New member
אמרתי אבל אין פה שום השתתפות בשרשורי OFF ומשח

ומשחקים, שפעם כן היו משתתפים. אי אפשר שהפורום יישאר ככה רדום..

mayarel

New member
הלו הלו בלי עצבים ../images/Emo192.gif

כשיש משהו מעניין אני באה ואם לא קיים פה שמה. מה לעשות פפארצ'י פחות מדבר אלי ואין הופעות ואין מוסיקה

למעלה