"בנות ורישיון. כן? לא? למה לא?"

shellydeez

New member
מי אמר שאני לא יודעת לנהוג?!../images/Emo46.gif

ובכן זוהי פניה נרגשת לעם הגברי. זה שאני בחורה זה לא אומר שאני לא יודעת לנהוג. להפך יש סקרים שרוב רובם הגדול ( וכן השקרים נערכים על ידי גברים) אומר שנשים נוהגות טוב יותר. שגברים עושים יותר תאונות, נוהגים יותר בפרעות וחושבים שהם מלכי הכביש. זה שאני בחורה זה לא אומר שאני רעה זה אומר שאני נהגת טובה אם לא יותר מזה. וכן אנחנו יודעות להשתלב, ואנחנו יודעות להחנות. אז בחורים נו מור לזלזל בנו המין הנשי, היפה ולא לשכוח כמובן החזק. אז בנות ( ובנים) מה אתם חושבים?

inteli

New member
אנחנו לא חושבים

אנחנו גברים. :) אפשר הפניה לסקר כזה? (אה ושלי, מה שלומך?)

gulbin

New member
אז ככה:

בנות איכשהו תמיד עוברות בטסט ראשון (אני לא אגיד למה... או שכן - הן מעבירות הילוכים אפילו כשהן נבחנות על אוטו אוטומאט..
) ואח"כ כשהן נוהגות לבד,הם נוהגות פשוט זהיר אז בטח שאין סיכויי לתאונה ככה, ובנים לעמות זאת נוהגים מופרע אוליי, אבל יש להם שליטה על הרכב,לבנות אין שליטה לכן הן לא נוסעות מהר ועם סיכונים.. מקווה שהבנת תנקודה. מסקנה בנים נוהגים יותר טוב מבנות

GS2003

New member
"בנות ורישיון. כן? לא? למה לא?"

ובכן, נכנסתי לפורום בפעם הראשונה וראיתי שהוא פעיל מאוד יחסית ליומיים של קיומו. אז קודם כל,
לפורום ו
בהמשך! אחרי עיון קל בפורום גיליתי בכמה נקודת שמוזכרת סוגיית הקשר בין נשים לנהיגה, סוגיה שגורמת לויכוחים רבים כמובן. ולכן, החלטתי לתת את דעתי בנושא, והרי היא: נתחיל ונאמר שאינני רואה את עצמי כשובניסט. אני לא מאמין ש"מקומה של אישה במטבח" ולא מאמין שהמרצפת מתחת לכיור היא "מעמד האישה". אני לא חושב שבלונדיניות מטומטמות ואישית תומך באפשרות של שירות קרבי גם לבנות. אבל בנושא הנהיגה בכביש יש לי דעה קצת אחרת. נשים ברובם לא נוהגות כמו גברים. זה לא אומר שכל הנשים בעולם נוהגות גרוע, אלא אומר שרוב הגברים נוהגים טוב יותר מרוב הנשים. אני לא יודע להסביר את הנושא מדעית אבל הוא בברור נכון. השליטה על אוטו לא באה טבעית לרוב הבנות. וראיתי את זה על הידידות הטובות ביותר שלי. ואני מבטיח לכל הקוראים שאם תעשו סטטיסטיקה של מספר שיעורי הנהיגה שלוקחות בנות בממוצע תגלו שזה יהיה לבטח גבוה מאותו ממוצע לבנים. זו לא עניין של חוכמה או טיפשות(לדעתי בנות לרוב יותר חכמות מבנים..) אלא עניין של טכניקה וקואורדינציה שבאלו בנים מצטיינים יותר לרוב. הסקרים מראים דבר קצת שונה למראית עין. הסקרים מצביעים על אחוז תאונות נמוך יותר לנשים מאשר לגברים, וזה אומנם נכון. אבל, תשאלו את עצמכם ממה זה נובע? ובכן, זה נובע לא מיכולת נהיגה עדיפה אלא מהתנהגות על הכביש ומצורת נהיגה שונה. גברים לרוב נוהגים יותר מהר מנשים. למה? כי לרוב גברים הם בעלי יכולת נהיגה יותר טובה ולכן מרשים לעצמם נהיגה מהירה יותר בשל יכולתם זו. לא תמיד נהיגה מהירה באה כתוצאה מהשתוללות והתפרעות על הכביש. אני יודע את העובדה הזאת מכיוון קצת קיצוני של רכיבה על אופנוע כבד. אופנוע הוא כלי רכב בעל יכולות "עצבניות" מאוד מבחינת מנוע וביצועים. יכולת להגיע למהירויות גבוהות מאוד תוך מרחק קצר ביותר, דבר שמכונית שאינה צכונית ספורט לא מסוגלת לעשות. אני רוכב ברמה יחסית גבוהה ואני מודע ליכולותי ולכן אני מסוגל להרשות לעצמי לנסוע במהירות גבוהה יותר בלי להעלות את רף הסיכון שלי או של הסובבים אותי בכביש. יש מושג שנקרא "נהיגה נכונה", והוא בעצם אוסף של אלמטים בכביש שבערתם אחד יכול למזער כמה שאפשר את הסכנות הלא צפויות שקיימות בכביש. אלמנטים כמו זמן תגובה, מבטים נכונים ועוד. לנהיגה נכונה אין פקטור של מהירות. ככל שתשלוט באלמנטים הללו בצורה "חלקה" יותר תוכל לנסוע מהר יותר בלי להעלות את רף הסיכון. בתחשב בהסבר האחרון ובכך שלרוב גברים ניחנים בכושר ניהוג גבוה משל נשים אנו מקבלים פיתרון אחד למשוואה והוא - גברים נוסעים יותר מהר. שיקול נוסף הוא שגברים נמצאים על הכביש יותר מנשים. למה? כי הסטטיסטיקות מראות שהרוב המוחלט של הגברים אוהב לנהוג לעומת מיעוט של נשים שטענו אותה טענה. נשים לא אוהבות לנהוג. ולכן, אם גברים נוהגים יותר זמן ויותר מהר מנשים הרי ברור שגברים יהיו מעורבים ביותר תאונות מאשר נשים. ולמשהו קצת שונה. שימו לב שכאשר זוג נוסע במכונית ביחד הגבר הוא שינהג. עניין של אגו, אבל לא רק. למה אנחנו נוהגים? כי אנחנו רוצים להגיע הביתה עוד היום! מצטער, נשים נוהגות כ"כ לאט וכ"כ בפחדנות שזה מטריף! (בלי הכללה על כל הנשים..אבל כמעט כולן ככה..) בחייאת ראבאק, תלמדו להעביר להילוך שלישי. ולמה בשם הקומקום של סטאלין אתן מסתכלות 300 פעם לפני שאתן עושות כל פניה קטנה?! אוף, אולי די? אני שונא לנסוע עם בנות(חוץ מאחת..שירן את מלכה!). מצטער, זה משגע אותי, זה שהן נוסעות כ"כ אבל כ"כ לאט כאילו הן עדיין בטסט. וזה לא שאני בעד עבריינות כבישים ונהיגה באטרף כל פעם לסופר אבל יש גבול של כמה לאט אפשר לנסוע...! ועוד משהו, למה הן חייבות להלחץ מכל שטות שיש בכביש?! כאילו, אם אתה נוסע עם בחורה והיא רואה עיתון על הכביש - ישר "תרגיל התחמקות" כאילו זה היה כרגע ילד קטן שרץ. וישר צרחות על כל אוטו אחר ש"לא אותת בפניה ההיא" ואז מתחיל נוהל "מה הוא משוגע" ו"איך הוא נוהג?". אז בנות, לא נעים להגיד את זה אבל בכל מה שקשור לנהיגה - תגדלו ביצים! ואז יש להן את החוצפה לבוא ולהגיד שהן נוהגות יותר טוב... כמו שאומרים - באיזה סרט ?! (בעצם יש תשובה לשאלה האחרונה - במטריקס. ראיתם איך היא רכבה על הדוקאטי?! אז נשים רוכבות על אופנוע רק בסרטים) ואני אשמח אם מישהי תבוא ותתווכח איתי על סוגיה זו. רק שתביא קצת הוכחות וטענות טובות ולא סתם לזרוק באויר "אתה מדבר שטויות" וכו'. ושוב, לא באתי לזלזל במין הנשי או להכליל את כל הנשים כנהגות גרועות. טענתי היא, שלרוב נשים נוהגות פחות טוב מגברים. ושיהיה לכל קוראי הפורום אחלה המשך שבוע!!!

gulbin

New member
חח הגבתי בשרשור אחר כאן בדיוק כמוך,

רק בקיצור... חחח

זיו25

New member
העזר כנגדו

עם כל הכבוד למסמך המרתק שכתבת כאן על נהיגה - אני יכול להגיד לך שיכול להיות שאתה נהג מעולה - אבל אם אני אשים אותך במטבח ואגיד לך להכין ארוחת גורמה - האם תצליח? - אני בספק. ואני לא אומר שמקום האשה במטבח - מקום האישה הוא היכן שהיא בוחרת להיות בו. בברכה, זיו.

inteli

New member
הרוב

המוחלט של השפים הטובים והגורמה הם גברים. ואני בטוח שגם הרבה מהם יודעים לנהוג. אלי - כי אם כבר קטנוניות אז עד הסוף.

אז זהו...

שדווקא נשים נוהגות יותר טוב מגברים, גברים נוהגים כמו אידיוטים שחושבים שהכביש בבעלותם. כמו ששלי אמרה מחקרים הוכיחו שגברים עושים הרבהה יותר תאונות מאשר נשים, ובנוסף לכך, הם גם אשמים בתאונות שנגרמות לנשים, כי הם אלו שלרוב נוהגים מעל המהירות המותרת, ועוברים ופורעים את חוקי התנועה כאילו אבא שלהם זה שר התחבורה או וואטאבר... בכל אופן, רואים את זה גם בטסטים, בנות עוברות יותר טסט ראשון מאשר בנים (גם מוכיח משהו...!) לסיכום, האמת שאני נוהגת די טוב... אני סתם עצבנית על נהגים מטומטמים שמשגעים אותי בשיעורי נהיגה. אני כבר שיעור 16 (כבוד!!) ועוד חושד יש לי יומולדת שתלווה ב"ה ברשיון דנדשון ו206. אני גם מאוד אוהבת ומתעניינת באופנועים ומכוניות.

Rico007

New member
טוב כאן את מדברת שטויות...

יש נשים שיודעים לנהוג טוב..אולי.. 1...2... אבל כל השאר סתם עקומות..:> וגברים עושים הרבה תאונות בגלל הנשים.. משמע הגורם של התאונה הוא המין הנשי ,אז איןזו זכות להאשים את הגברים בתאונה,כיוון שהנשים הן אלה שגרמו לתאונה. ובקיצור מי יתן "חברה מובחרת" ולא תקבלי רישיון:) או תקבלי רישיון ויקחו לך אותו אחרי שבוע:> אמן. ריקו.

GS2003

New member
פה אתה כ"כ צודק!

תקשיבו, יש נשים שיודעות לנהוג, אבל אפשר לספור אותן על יד אחת של אחד מצבי הינג'ה. אני מכיר אחת לדוגמה שאכן נוהגת ממש ממש טוב. יותר טוב מרוב הבנים שפגשתי. אבל היא לא דוגמה מיצגת. וד"א, אני ממש בספק אם יותר נשים עוברות טסט ראשון מאשר גברים. נשמע מופלץ בטירוף. וגם אם זה אמיתי, זה בגלל שבנות לוקחות הרבה יותר שיעורי נהיגה, אבל לא חשוב. "גברים נוסעים יותר מהר מנשים" - נכון. למה? כי כשהאישה יושבת לידך ומזיינת לך במוח על איך שאתה נוהג אתה מת להגיע כבר הביתה! וגם, אתה מת להגיע הביתה מסיבה אחרת שלא שייכת לפורום הזה.

NBGirl

New member
ריקו

רוצה שאני אקח אותך לנסיעה ?
אני לא נוהגת כמו כל שאר הבנות...! :) אני לא יודעת אם נשים נוהגות פחות טוב.. אבל יש התנהגויות מסויימות על הכביש שזה ברור שיש אישה מאחורי ההגה וכאלה.. אבל אני לא חושבת ש"נשים נוהגות פחות טוב". למרות שאני מעדיפה לא ליסוע עם רוב החברות שלי

אז זהו...

שדווקא נשים נוהגות יותר טוב מגברים, גברים נוהגים כמו אידיוטים שחושבים שהכביש בבעלותם. כמו ששלי אמרה מחקרים הוכיחו שגברים עושים הרבהה יותר תאונות מאשר נשים, ובנוסף לכך, הם גם אשמים בתאונות שנגרמות לנשים, כי הם אלו שלרוב נוהגים מעל המהירות המותרת, ועוברים ופורעים את חוקי התנועה כאילו אבא שלהם זה שר התחבורה או וואטאבר... בכל אופן, רואים את זה גם בטסטים, בנות עוברות יותר טסט ראשון מאשר בנים (גם מוכיח משהו...!) לסיכום, האמת שאני נוהגת די טוב... אני סתם עצבנית על נהגים מטומטמים שמשגעים אותי בשיעורי נהיגה. אני כבר שיעור 16 (כבוד!!) ועוד חושד יש לי יומולדת שתלווה ב"ה ברשיון דנדשון ו206. אני גם מאוד אוהבת ומתעניינת באופנועים ומכוניות.

Rico007

New member
עזבי אותך מחקרים, המחקרים נעשו

ע"י נשים ברור שהן יגידו את זה:> ריקו.

moranith

New member
עזבו אתכם מחקרים...

למה אתם מנסים להוכיח שנשים לא יודעות לנהוג ומנסים לשכנע את השאר בצדקתכם? לצערי נתקלתי בכל כך הרבה נהגים גרועים בכביש שכבר מזמן הפסקתי לבדוק האם זו היתה אישה או גבר... נכון...והנשים כאן ירצחו אותי על זה...גם כשאני נוסעת ורואה מישהו נוהג בצד שמאל של הכביש כשהכביש ריק אני ישר חושבת שזו בחורה שמפחדת שתפספס את הפניה בעוד 20 ק"מ שמאלה... ולא מספיק שהיא בצד שמאל אז גם כולם עוקפים אותה מימין... אבל באמת אנשים , די עם הסטיגמות המפגרות האלו כי אפשר למצוא עוד מיליונים...יש מספיק בחורות שיודעות לנהוג , להחליף גלגל , למלא שמן ודלק ויש מספיק גברים שחושבים שאבא שלהם קנה אתמול את כביש חוצה ישראל ומותר להם לנהוג איך שבא להם אז באמת תרגעו ותפסיקו עם השאלה המעצבנת הזו "האם בחורות יודעות לנהוג?"

GS2003

New member
ורק עוד דבר קטן...

מכירים שלפעמים במודעות מכירה מצויין משהו לא קשור?? כאילו, "שמור מרופא" או "יד 1 מעורך דין". אז יש גם כאלה מודעות שכתוב "מאישה". במקור, זה אמור להגיד לקורא - "תראה, אני נוהגת כמו כוסית, אז האוטו לא ראה בכלל 4 טור ולא עבר 120..." אבל לנו זה בדר"כ אומר משהו אחר - "תראה, אני אישה, אז לא בדקתי שמן בחיים ואני יודעת אולי למלא דלק..."

moranith

New member
חמוד....

אתה מתחיל לעצבן אותי כי אני יכולה ללמד אותך איך לנהוג... בן כמה אתה? החלפת אי פעם גלגל? בדקת שמן? הוספת מים? תדלקת רכב? מה נסגר עם כל השובניסטים כאן? אני יכולה להמשיך ולהמשיך כי תאמין לי שיש גברים הרבה יותר גרועים מנשים...הסיבה היחידה שלא תמצא בחורה בודקת שמן זה בגלל שלא בא לה להתלכלך אז היא הולכת לתחנת דלק שיבדקו לה אבל אנחנו שומרות על רכבים הרבה יותר טוב מכם. לא עבר 120? ואם זה רכב מנוע 1000 סמ"ק? תרגע ומהר !!!!!

GS2003

New member
הצחקת לי את המקלדת...

עם כל הכבוד למין הנשי, אני מת לראות את הבחורה שתקח אותי בנהיגה. על אוטו ועל אופנוע... ולשאלותיך: אני אוטוטו בן 19, החלפתי גלגל, בדקתי המון פעמים שמן, הוספתי גם מים, תדלקתי רכב ואני לא יודע מה נסגר עם השובניסטים. אז תסלחי לי, אבל אם תקראי מה כתבתי בשירשור תגלי שכתבתי שאני לא מכליל את כל הנשים אלא מתיחס לרוב. אז יכול להיות באמת שאת לא נוהגת גרוע, ואת יודעת להחליף גלגל, יודעת מה זה שמן מנוע ואולי את באמת מתיחסת לאוטו שלך כמו שצריך - אבל אם את מוכנה להודות בזה או לא, רוב הנשים לא כמוך.

moranith

New member
אני שמחה שאתה צוחק , זה הכי חשוב

אני מוכנה לקחת אותך לסיבוב על אוטו....וברגע שאני אסיים להוציא את הרשיון על האופנוע אז גם עליו... הבעיה הגדולה כאן זה שנכון שיש נשים חסרות ביטחון על הכביש אבל אתם לא מוסיפים להן ביטחון... לראות גבר שיושב ליד בחורה כשהיא נוהגת ומההתחלה יש לו סטיגמות על נהיגה של בחורות זה מלחיץ כי כל דבר הוא נכנס לסרטים ומעיר על כל שטות...ראיתי דברים כאלו קורים ואם מישהו ינסה להעיר לי כשאני נוהגת הוא יקבל תגובות חריפות כי אין על מה... אני מצדיעה לאבא שלי שנתן לי לנהוג כשעוד לא היה לי רישיון ובנה לי את הביטחון שיש לי ואף הודעה כמו שלך לא תוריד לי אותו. אז להגיד לך שהחלפתי גלגל. כן , באמצע הלילה. הוספתי שמן? כן , מאז שאני זוכרת את עצמי.. ותאמין לי שיש עוד המון כמוני. שום רוב ושום בטיח. אוטוטו בן 19!!!! יש לך שתי דקות וחצי רישיון ואתה כבר חושב שאתה יותר טוב מהרבה בחורות...זו הבעיה שלכם. אתם מוצאים משהו שאולי אתם יותר טובים בו ונתפסים עליו כי זה ברור שכל דבר אחר אנחנו עושות הרבה יותר טוב מכם. ת ת ב ג ר ו כבר !!!!!

למעלה