בנות מילחמת להקות הבנים

בנות מילחמת להקות הבנים

של שנות ה-90 חוזרת
אחרי שTT שלנו התאחדה עכשיו הלהקה היריבה מתאחדת גם כן בימים אלו..... הבויזון מתאחדים 6 שנים לאחר הפירוק בהרכב מלא כולל רונאן. הנה הכתבה.

עפטוב

New member
זו השנה הכי טובה EVER!!!!!

יואו שתי הלהקות שהכי אהבתי מתאחדות - מגיע לי זה כל מה שאני חושבת. החיים העבירו אותי המון חרא - מגיע לי סוף סוף שנה נפלאה שכזו.

MissPop

New member
חחחחחחחחחחח! את זה לא ידעתי

מה נסגר עם כל האיחודים האלה? הרסו לטייק ד'את את איחוד השנה
מי שם 20 ש"ח שNSYNC גם יתאחדו?

לללללללללאאאאאאאא רק לא זה../images/Emo70.gif%$#

N סינק היו לדעתי הלהקת בנים הגרועה ביותר שהוקמה
חוץ משלושה שירים כולם היו גרועים
הלוואי והלהקה שאני הכי אוהבת בעולם
hfive שלי התאחדו
זה מה שאני הכי רוצה בעולם
וגם פייב היו מעולים
בקסטריט ובויזון וE17 וTT כמובן
ולדעתי הלהקות בנים הכי מיותרות וגרועות שהוקמו הם:אן סינק ובלו

אן סינק התפרקו?!

לא ידעתי חשבתי שג'סטין וג'ייסי סתם בקריירות סולו. אף פעם לא אהבתי אותם במיוחד אבל יצא לי להיות בהופעה שלהם בניו יורק, הם היו מעולים ומאז יש לי פינה חמה בלב בשבילם.

SHTRUDIDI

New member
למיטב ידיעתי הם לא התפרקו רשמית

מעולם.אבל כל אחד פנה לדרך אחרת.ונחמד לך שהיית בהופעה שלהם, ונחמד לך גם שהיית בניו יורק.הייתי רוצה את שניהם...

אף פעם לא הערצתי להקת בנים אחרת

זה נראה כאילו שנות התשעים והפופ רוצים לעשות קמבאק

MissPop

New member
בדיוק באתי לעלות את הכתבה

איזה כיף, אהבתי מאוד את בויזון
אוי כמה הייתי דלוקה על רונאן בצעירותי
דרך אגב, תודו שזה היה צפוי

SHTRUDIDI

New member
נחמד ביותר

אהבתי אותם מאוד באיזשהו שלב,נחמד לראות שכולם קופצים על גל האיחוד.עוד שנייה נחזור לתיכון ועוד לא נכיר את האייפוד...

אללי אם חברה שלי שומעת את זה היא מת

היא חוזרת מהטיול שלה בהודו בשביל זה
היא הייתה מטורפת עליהם

אני ממש לא מסכימה איתך...

ני קידס און דה בלוק באמת היו הבוי בנד הראשונה ואף פעם לא הבנתי למה תמיד התקשורת אמרה שטייק דאט היו הראשונים אבל טייק דאט ממש לא היו דומים מבחינה מוזיקלית לניו קידס - בכלל אולי פייב ובהמשך בלו היו יותר דומים - וגם לא ממש. ניו קידס אולי התחילו את הפופ מאניה אבל הם היו להקה די תת רמה - ועובדה שהמוזיקה שלהם לא שרדה. גם לפני האיחוד כל הזמן היו משמיעים את back for good וגם די הרבה את relight my fire אפילו בארה"ב עדיין משמיעים טייק דאט (גרתי שם עד יוני וזה לפני כל ההודעות על האיחוד ושמעתי כמה פעמים ברדיו שירים של טייק דאט).

למעלה