בניין רפאים

GOOGOOLOO

Member
בניין רפאים

בבניין שאני גר יש הרבה בעיות, יש ועד ואין ועד , הכל תלוי עבור מי ולמי, כמה שנים שאני גר בדירה שלי כאן לא ראיתי שום שלט או דיבורים על אסיפה כללית או הקמת ועד,,, הכל פרטיזני, אף אחד לא מדבר עם אף אחד, בניין קטן שחצי מדירות רוסים קיבלו מעמידר ולא מדברים על נושאים אלו ואחר עם אף אחד, גטו רוסי, ויש ותיק אחד שמהווה ועד דפקטו ואני ועוד דירה שמחליפים שוכרים בעייתיים ומלכלכים ,,,
בעיות רבות מאד ואני עכשיו רוצה פיתרון בעייה הכי מזיקה פיזית בבניין ובדירה שלי בפרט, אני בקומה קרקע ומישהו חיבל במרזב הגג וכבר כמה שנים בניין בלי מרזב ומי גשמים עוברים על הקירות של דירה בחצר שלי , אחרי הרבה פניות לאף אחד לא איכפת ובזדון נמנעים תיקון המרזב גג וצינור המוביל מי גשמים למטה בצורה מסודרת בכדי לפגוע בדירה שלי ליגרום לרטיבות והחדרת מי גשמים בקירות וחצר,,,
פניות רבות מאד במחלקת בתים מסוכנים בעירייה גם לא עוזר, הם שלחו מכתבי התראה כמה פעמים בלי תוצאות, היום ביקר שוב פקיד עירייה ודרש ממני לתקן מסיבה שמזיק רק לך,,, אמרתי לו זה עיניין משותף לדיירי בניין ולא פרטי ולא יתכן שאני אתקן בין היתר בגלל ששוב עלולים לחבל בזה ,,,,
שאלתי מה אפשר לעשות במצב כזה? הגשמים מתקרבים ואני מודאג מאד מהגברת הנזקים.

למעלה