בנים, בנות ושאר ירקות..

Shiry_11

New member
בנים, בנות ושאר ירקות.. ../images/Emo6.gif

בשבוע האחרון יוצא לי להכנס לפורום הזה כמעט כל לילה (מאוחר מאוחר שכבר כולכם ישנים...) ולקרוא את השרשורים שלכם. בחורים! אני חייבת לתת לכם את כל הקרדיט שבעולם ולהגיד לכם שאני פשוט מעריצה! אתם נהדרים. כל לילה אני קוראת את ההודעות החדשות ואתם פשוט גורמים לי לחייך ובמקירם טובים יותר אתם גורמים לי לצחוק! יש לי מן משיכה כזאת מוזרה לכל העולם של ההומואים-לסביות (למרות שאני סטרייטית לחלוטין) ואני מוצאת את העולם הזה מעניין מאוד (אולי בגלל זה התחלתי לראות queers אבל זה לא ממש האישיו)... חשבתי, אולי, אני אוכל לקבל "רשות" חד פעמית לבנות להיות חברה בפורום הזה ולהתיידד פשוט.. למרות שעוד 22 יום אני מתגייסת. (לצערי יש לציין).. אז אם נראה לכם כל הקטע, שאני מצטרפת ועניינים,(אני אשתמש במילה של מרמלד), שרשרו לי כאן. שירי.
נ.ב: אם פגעתי ו\או העלבתי, זה באמת לא היה בכוונה...:)

../images/Emo24.gif שירי, יהיה טוב

ברוכה הבאה, אני בטוח שאף אחד לא יתנגד...ואם כן - אז חבל לו על הזמן... את לא צריכה להצטער כל כך על הגיוס, באמת, זו חוויה שחייבים לעבור. וזה יעבור מהר את תראי. המון בהצלחה וכל טוב

**Blue-Lagoon**

New member
לא חייבים לא חייבים

פליז אל תגיד שזאת חוויה עד שהחלטתי לא להתגייס... לא רוצה לשמוע שזה כיףףף

nir2323

New member
יש גם יתרונות לצבא ../images/Emo59.gif

-לצאת מהבית לשנתיים -שלוש, בדיוק שכבר ההורים ממש נמאסים. -להכיר אנשים חדשים שלא הייתם נפגשים בשום צורה אחרת, החברים הכי טובים שלי היו מהצבא. - ושלוש שנים לא לחשוב על שכר דירה, עבודה, חשבונות , לימודים , וכל הדברים שנופלים עליך אחרי השחרור, כשרוצים לחיות עצמאיים. - ןיש מי שנופל על תפקיד ממש מענין וזה תלוי גם בך , לא רק בצבא.

e_male

New member
10 דברים שבטוח יקרו לך בצבא! ../images/Emo24.gif

1) אם זה תפקיד פקידותי המפקד שלך יהיה שמן ואדיוט, אבל אם תיפלי על אחד שילחץ מסיפור כמו "היום יש לי מחזור" אז את מסודרת! 2) תפגשי את החייל החתיך הזה שכל הבנות שמו עליו עין, וכמובן 10 אחוז מהבנים, בד"כ זה המד"סניק (מדריך ספורט) או החובש, ויתברר במהרה שיש לו חברה צמודה 5 שנים. והחברה הזאת בד"כ פצצה אמיתית, ולא בצבא (לא ברור איך) 3) את תשברי ציפורן בטירונות (אחת כל יומיים, לפחות) 4) המפקדת שלך שם תקבל את הכינוי המחמיא "הנאצית", ותמיד יהיו לפחות 3-4 בנות שימררו בבכי כמה רע להן. 5) תמיד תהיי בתחושה שהחברות שלך קיבלו תפקיד יותר מענין. 6) וזו תמיד (אבל תמיד) תהיה תחושה מוטעית. 7) לקראת הסוף יתברר לך שכל העולם סביבך לא מחכה למשיח אלא למילת הקסם הזו שנקראת "קיצור" או "חפש"ש מוקדם". ואם תקבלי זה יהיה רגע של אושר עילאי בחייך. מנסיון. 8) "המשכורת" הצבאית תתבזבז לך בשק"ם הצבאי תוך שבועיים. 9) תעלי לפחות 5 ק"ג בטירונות, שאותם תורידי לאחר מכן רק כדי לעלות 10 ק"ג לקראת סוף השירות (שאותם, אלא מה, תורידי לאחר מכן). זה אגב יהיה נושא מרכזי לשיחות כל השרות. 10) ולסיום - תכירי את כל גווני וסוגי עם ישראל. היורקת, הזרקנית, צמד הארסיות, האתיופית, הרוסיות, המליונרית, הדוגמנית - בקיצור כמו שכבר נאמר פה - זאת חויה. וכל הידע הזה מהרבה שיחות שהיו לי עם בנות בצבא, וזה בערך תמצית ההוויה של חיילות. ואם תהיה קצינה - זה כבר סיפור אחר! בהצלחה

**Blue-Lagoon**

New member
אמממ...

1) אני בחיים לא אחזור לישראל לעשות תפקיד פקידותי בצבא. 2) חובשים הם בדרך כלל מכוערים, לפי מה שראיתי במד"א ורובם הולכים להיות חובשים גם בצבא :) 3) אני אף פעם לא שוברת ציפרוניים עקב העובדה שהן אף פעם לא גודלות לאורך שבו הן יכולות להשבר
4) אמממ למה אני אחזור לישראל בשביל שיתעללו בי ושעוד אני אסבול כל יום בנות מקטרות? 5+6) אממ רוב החברות שלי גם ככה לא מתכוונת לעשות משהו מעניין אז מה זה חשוב :) 7) אז למה ללכת לצבא אם אני יכולה לוותר על זה ? ואז יהיה לי חופש לשנתיים :) 8) כמה כסף מקבלים בצבא? 9) איך אני אעלה 5 קילו בצבא אם אני לא אוכל כלום? כי אני לא זה בטוח. יש לי בת דודה אחת שלי שכל הזמן שלחו אותה הביתה כי היא לא אכלה כלום :) 10 ) ממתי דוגמניות מתגייסות???

MARMELAD

New member
מספר הערות

אני חובש ואני יפה וראיתי במו עיניי הרבה חובשים חתיכים בצבא מקבלים משהו בין 300 ל 600 ש"ח לחודש.. תגידי שלא שווה.... מצד שני את מקבלת טיפולים רפואיים + טיפולי שיניים חינם וזה שווה.. עשיתי טיפולי 10000 בצבא ע"ח משלם המיסים (דרך אגב הם לא מאשרים ניתוחים פלסטיים להרמת העפעפיים) דוגמניות מתגייסות, בד"כ למוזיאון חיל האוויר או לגל"צ... אבל כולן עושות טירונות

**Blue-Lagoon**

New member
אממ אממ אממ

"אני חובש ואני יפה" חח אהבתי את המשפט
סתם. גם אני רציתי להיות חובשת בצבא אבל אז ויתרתי על הצבא חחח חוץ מזה פה יש לי גם טיפוליים רפואיים ושיניים חינם
ככה זה בפריז. ואממ דוגמניות לא מתגייסות. בת דודה שלי דוגמנית ולא, היא לא התגייסה. או שהיא מיוחדת
אמילי שעכשיו ששמעתי שאי אפשר לעשות ניתוח להרמת העפעפיים אני בכלל מוותרת על הצבא סופית!

e_male

New member
הערות להערות ועוד אינפורמציה ../images/Emo45.gif

אז כמה הבהרות קטנות 1) תתפלאי כמה חובשים יפים יש (הנה, גיא, למשל) אצלי בבסיס היה אחד מדהים אבל המדסניק.. זה כבר נושא לסיפור ארוטי איך שהבנאדם נראה. 2) לא אוכלת? לא מגדלת ציפורנים? את בדרך לקצונה. ואגב, בשק"ם יש דברי גורמה (ושקמיסט גורמט). ככה שתעלי גם תעלי במשקל. ותרד גם תרד המשכורת לטמיון. 3) מה רע למרר בבכי? גם ככה לא תספיקי לשים מייק אפ ככה שכמה פעמים עוד בחיים תוכלי להרשות לעצמך בכי חופשי ומשחרר? למה לשלם על זה כשאפשר להתענג על מר גורלך בחינם? 4) גם אני, רפואית, עליתי לצבא איזה כמה אלפי ש"ח בטיפולי בריאות (לא, בזמני עוד לא היה ספא הילינג ורפלקסולוגיה לחיילים, אבל אני בטוח שיש. וזאת ההזדמנות שלך להיות מש"קית רייקי!) 5) צחוק צחוק, אבל הכרתי כמה בנותש באו "במיוחד" מחו"ל. רובן נכנסו לקבע, מעבר ל3 שנים, לתדהמת משפחתם שמעבר לים. אולי זה היה האוירה, העצמאות, החברים, הבנים (ושוב, הבנים)? לא יודע, אבל אם בא לך שינוי בחיים אז תתגייסי. מה כבר יכול להיות.. (את לא רואה אבל אני מגחך).

למעלה