בנים טיפשים!

miks2

New member
בנים טיפשים!

בנים טיפשים. למה בנים הם טיפשים? הקטע הבא יעזור לכן הבנות להבין קצת יותר טוב את המין הגברי ואולי בכך לפתור לכן בעיות ודילמות רבות בחיי היום יום והכי חשוב – בחיי הלילה הסוערים. בנים לא משתמשים בראש שלהם כדי לחשוב ולנתח דברים (על מנת להבין יותר טוב) לא, הם פשוט יעדיפו שלא לחשוב. למה להתעמק במשהו שלא יתן להם איזשהו פתרון ממשי? כשבנים רואים משהו הם אוטומטית מניחים את הפשוט והבסיסי ביותר וזה טיפשי, אבל אולי (לפעמים) זאת הדרך הנכונה לראות דברים. דוגמא מספר1: אני נמצאת לתומי בפאב רועש והומה טיפשים. אני עומדת ליד הכניסה, בידי סיגריה, כוס וודקה ואני מרקדת במקום עם חברתי הטובה והאנונימית. בחור מתקרב אליי ושואל: את נשארת פה? ואני עונה לו: זה נראה כאילו אני הולכת לאיפשהו? הטיפש: אבל את עומדת קרוב לכניסה. עכשיו בצורת זרימה (מה מתרחש בתוך המוח הלוקה בחסר): גבר רואה אישה עומדת קרוב לכניסה = היא הולכת. הוא לא מחשב את זה שיש לי משקה ביד ושאני עסוקה ונהנית כי הוא לא חושב מעבר לדבר הכי בסיסי שהעיניים הקרובות שלו רואות. עכשיו, על מנת שאתן חברותיי לנשק תוכלו להעביר מסרים לבחורים ובאמת להיות בטוחות שהמסרים נקלטו, כל מה שאתן צריכות לעשות זה לפנות את הגבר שלכם בצורה הכי מופשטת ובסיסית שיש. דוגמא מספר 2 הסיטואציה היא כזאת, יש לך יום הולדת בקרוב, את רוצה שהבחור יקח אותך לאכול במסעדה נחמדה ואת חושקת בשמלה אדומה. מה שבדרך כלל היית עושה זה לרמוז: "וואי איך בא לי שמלה אדומה.. יש מסעדה חדשה שפתחו...חבל שאין לי שמלה אדומה...המסעדה נראית ממש רומנטית.. מה נעשה ביום הולדת שלי? מה אתה רוצה לעשות?" זו הדרך הלא נכונה כי מה שהוא הבין מזה זה: אוקיי טוב לדעת שפתחו מסעדה חדשה מעניין לי את התחת ובקשר לשמלה מה שהוא שמע זה: "טווווווווווווו" (צליל ניתוק מוחי) מה שאת צריכה להגיד זה בדיוק כך: אני אשמח אם ביום ההולדת שלי נלך לאכול במסעדה החדשה שפתחו ואם אתה מתלבט מה לקנות לי אז תדע שאני ממש רוצה שמלה אדומה. חברתי האנונימית טוענת שכיצורים מורכבים עם אינטלגציה רגישית וממשית גבוהה אנחנו נותנות למפעלי השיער האלה יותר מידי . דוגמא מספר 3 להלן תסריט שיחה המשקף מציאות מרה שבה הטיפש בוהה בענייך ולכאורה את רואה שם שבריר של הבנה ואמתפיה. שוב...מילת המפתח פה היא לכאורה... אני: אתה יכול לבוא לישון אצלי אם את עייף מידי לנהוג.. אבל בלי מאנקי ביזנס.. הולכים לישון. טיפש: כן ברור, ברור! מציאות: את מנסה בכל כוחך להדוף את ידיו החלקלקות למרות של פי ההסכם בע''פ שני הצדדים הסכימו על פרוז נשקים! סייג: הדוגמה המדוברת היא על טיפש שנמצא בחייך זמן מה ולא טיפש שאספת מבר כי אחרת ביצעת בו טריק ערמומי וזה כבר לא הוגן.. זה כמו שמישהו יתקשר אלייך ויזמין אותך לאגדיר ואז כשתשבו תזמיני המבורגר והוא יעצור אותך ויגיד "הא? רצית לאכול?.. חשבתי שנשב רק על כוס מים..." זה לא עובד לשום צד. בפעם הבאה נדבר על מונח מסריח שנקרא איסוף נבלות.

The Lonely Lion

New member
עצוב משהו

למה להכליל? הרי יש בחורים שמבינים רמזים כאלו או אחרים. האם בשבילך הבחור קיים כדי להיות ארנק? אם את רוצה שמלה, למה שלא תרכשי אותה את? בנוגע לדוגמה השלישית, כבר חודשיים לא שכבתם, נמאס לו להביא ביד ואת מייבשת אותו... גם כן בת זוג למופת. בעניין הדוגמה הראשונה, זה הרי לא משנה מה הוא אומר, העיקר שהוא אומר. סוג של: "תגידי, אבא שלך גנן?" לסיכום, get a life.

miks2

New member
לא לקחת ללב..

דבר ראשון חשוב להבין שהקטע כתוב בגישה צינית והומוריסטית, כמובן שאין פה כוונה להכליל את כל המין הגברי, לא צריך לקחת את זה קשה. 1. בחור הוא ממש לא ארנק בשבילי ואני לא מחכה שיקנה לי דברים, אבל הדוגמא דיברה על מתנת יומולדת שמישהו רוצה לקנות לחברתו שתחייה. 2. אם תקראי את הדומה השלישית שוב תביני שלא מדובר בבן זוג אלא בידיד ממין גברי, וחוץ מזה אם הוא גומר ב30 שניות עדיף כבר שיביא לעצמו ביד.. באמת אל תקחי את זה קשה ואל תתמכי אף פעם במין השני כי אנחנו תמיד צודקות. ובנינו בנים הם אכן טיפשים..

The Lonely Lion

New member
אני בחור

לא שזה יותר מדי משנה. אין כוונה אבל יש מעשה? היה עדיף לו היית כותבת: "אני שונאת את הבחורים ש..." או משהו בסגנון. אכן, דובר על מתנה. הרעיון במתנה הוא לגרום לאושר, לא סיפוק צורך חומרי... כן, ההבדל דק. אילו היינו בקשר והיינו הולכים ברחוב והייתי רואה למבורגיני...? לא כל בקשה אפשר למלא... אז אפשר להיות ידידך?
לא ידעתי שהידידים-הגברים שלך שולחים ידיים באמצע הלילה... חתיכת סיום להתחלה... "אני לא מכלילה אבל כולם @#$%@#%" לסיכום, לא מצאתי שום דבר הומוריסטי בקטע. רק התבכיינות על חוסר סיפוק.

miks2

New member
נפלתי על הבחור היחידי שאינו טיפש?

"אני בחור" - עכשיו דברים ברורים יותר.. :] הידידים-גברים תמיד שולחים ותמיד ישלחו ידיים, אז אולי אני לא בוחרת טוב את ידידיי או שמא בנים פשוט לא מבינים רמזים מאוד עבים..?? שוב, כל הבנים טיפשים לא באמת מכליל את כל הבנים אבל מצייר תמונה יפה של מציאות עצובה. לסיכום, אני מצטערת שלא הצלחתי לשעשע אותך בחיי הלילה הקשים שעוברים עליי אבל אם כבר התבכיינות, אתה הוא זה שנשמע מתבכיין ובהחלט יותר מידי ממורמר....! אולי אתה צריך לחשוב על מאמר נגד? בנות טיפשות? אני בטוחה שאוכל לעזור לך בזה... אולי כך נוכל יחדיו להבין למה ידידים תמיד שולחים ידיים בלילה ולמה לעזאזל לקחת כל כך קשה את עניין מתנת היומולדת?? אם אתה מעדיף להכין לבחורה שלך מתנה מסוג "ששת החושים" אז לך על זה! אני (לעומת הרבה בנות אחרות) בעד כוונה ומחשבה על כסף ותלושים, אבל כמו שהבנו מהמאמר שלי, לבנים קצת קשה לחשוב יותר מידי....

The Lonely Lion

New member
המממ

לא זכור לי מקרה בו שלחתי ידיים לבחורה שלא רצתה. בהחלט לא לידידה. היתה פעם אחת שביקשתי מידידה להתנשק... הייתי בן 19 ועדיין לא התנשקתי... קראתי את אחד מטוריו של יאיר לפיד על בחורים ישראלים בני 16 שמגלים לראשונה כמה שערות ערווה וישר רצים ויורדים לשכנה... ואני עדיין לא התנשקתי. זו היתה חוויה כואבת למדי. "אתה כמו אח בשבילי!"... כן, ממש. בכל מקרה, אוה, בהחלט, אני מתבכיין! אני ממורמר! אני ששלח עשרות הודעות לבחורות באתרי הכרויות וכמעט לא קיבל תשובה, בהחלט מצהיר על כך בריש גלי. בהחלט נמאס מדייטים כושלים. אני כועס על עצמי שכאשר אני רואה בחורה מדהימה בקמפוס, אין לי מה להגיד לה. "אהבתי את הקעקוע של האישה על גבך!"? אז? בניגוד אליך, אני בהחלט לא חוטא בהכללת יתר... אני מודע לכך שיש קבוצה מזערית של בחורות שיכולה להיות לי ממנה בת זוג. להבין למה ידידים שולחים ידיים? בהחלט לא צריך דוקטורט כדי להבין את זה... לא ממש בעד חגיגת ימי הולדת ולא הענקת מתנות. מנהג פגאני. אני בעד הענקת תשבוחות לרגל הצטיינות, למשל.

miks2

New member
LET IT GO

בוא ונסיים את הויכוח הזה בזה שדבר ראשון לא היית צריך לחלוק איתי את המידע המיותר הזה על עצמך. ודבר שני, אתה לוקח דברים יותר מידי קשה... LET IT GO.....

The Lonely Lion

New member
לא הייתי צריך

אבל לא הייתי מנוע. קשה? ממש לא. כנראה הבעיה היא שאת לוקחת את הדברים בקלות יתר ואז נפגעת. כפי שלא נותנים לחתול לשמור על השמנת, כך לא מכניסים למיטה בחורים חרמנים... בהצלחה!

dansha

New member
הייתי חייב להגיב לך

המשפט שאיתו סגרת את ההודעה מסכם את הבסיס לכל הבעיות שציינת במהלך ההודעה. אני מצרף כאן קטעים מהסדרה "המפץ הגדול", שב תראה את זה חמש דקות, אני בטוח שתגלה כמה דברים שלא חשבת עליהם, סדרה גאונית ומצחיקה מאוד http://www.youtube.com/watch?v=Z1s1o_y7hSQ&feature=related

The Lonely Lion

New member
חביב...

קצת over-acting. עדיין... יום הולדת זו סיבה מיותרת לחגיגה. אפשר בכל יום להתאסף עם חברים ולחגוג בלי קשר לציון יום השנה לכך שאחד נולד. עם זאת, אם כדור הארץ הוא באמת מקום כל כך אלים... אולי יש מקום בחגיגת ההצלחה לשרוד הקפה נוספת סביב השמש. האם כדור הארץ הוא מקום כל כך אלים? כמה אנשים מוצאים את מותם בשנה בנסיבות לא טבעיות יחסית לכאלו המוצאים את מותם בנסיבות טבעיות?

אזרח111

New member
אני אגיב פרטנית

הבחור ששואל אותך אם את עומדת ללכת, לא באמת אכפת לו אם את הולכת או נשארת, הוא היה מוכן לדבר איתך גם שנייה לפני שאת נכנסת לאוטו, סתם לא היה לו משהו להגיד .... היית יכולה להיות נחמדה ולזרום במידה והיית רוצה לנהל איזושהי שיחה ... אבל לא להיתפס על הרמה האינטלקטואלית של המשפט פתיחה שברור שהוא סתמי לגמרי ונועד רק כדי לשבור את הקרח ... גברים שממשיכים לשלוח ידיים ולא מבינים רמזים - הם מבינים את הרמזים, פשוט לבני-אדם יש תכונה שהם מפסיקים לנסות להשיג משהו שהם רוצים - רק שרמת ההתנגדות מספיק גבוהה. אם תתני "רמזים" , זו לא תהיה רמת התנגדות שתגרום לו להפסיק לקחת את מה שהוא רוצה (מגע גופני איתך) .... אם תגבירי את ההתנגדות (תגידי מפורשות, בלי רמזים) הוא כמעט בטוח יפסיק.

גברת 23

New member
איי איי איי

באמת שקראתי והתבדרתי... ולכל הנפגעים והלוקחים אישית כנראה שעל ראש הטיפש הריק בוער הכובע! הרי זה ברור לכל עין בלתי מזויינת וקולקלת ככל שתיהיה שהכל נכתב בהומור, ובמקום לקחת את הדברים ברוח הומוריסטית וטובה אנשים פה עוד שניה מזילים דמעה לתוך הכר... אחחח העולם היה יכול להיות כל כך יותר יפה אם הוא מאוכלס באנשים עם הומור עצמי וחיוך רחב.. מעבר לזה... הבחורה לא לגמרי טועה,אם מישהו היה לרגע עושה מיוט (השתק) לכל רעשי הרקע באיזה פאב תל אביבי אנשים לא היו יוצאים מהבית מגודש הטימטום שהיה ממלא את החלל, הכוונה היא למשפטי ההתחלה שהם קראו בבלייזר או למשפטי החוצפה שמשום מה אנשים מרשים לעצמם לשחרר.. אז לכל מלכות הדרמה מעליי....קחו אוויר וקחו בקלות!!

Cobe Anan

New member
קורא ולא מזדהה...

ברשימות ה"אנשים שצריך להרוג" של בלייזר אני מוצא את עצמי לא מעט, וכמעט בכל פעם אני מחייך לעצמי חיוך של "וואללה, באמת צריך להרוג אנשים כמוני". לעומת זאת, המאמא שנכתב כאן בציניות ובהומור לא הוגש בצורה מספיק הומוריסטית כדי להצחיק ממש. טוב, אולי זה כי הראש שלי חלול ולא הבנתי את הבדיחות המתוחכמות בו...

למעלה