בנים......

EverMan

New member
אצלי אחרי כמה דקות ...

אבל זה כי אצלי אני לא ממהר לשום מקום והחברה בין כה וכה גומרת מעל ומעבר ... אז ... זה לא קריטי ... זה תלוי בכמה שאני רוצה ...

peace a love

New member
בנים......

אחרי הפעם הראשונה, לאחר כמה זמן אפשר לעשות את זה פעם שנייה? כאילו שיעמוד לך ותוכל לגמור שוב. מי שלא יודע שלא יגיב תודה

EverMan

New member
תלוי במצב רוח.

לפעמים תוך שניות , לפעמים אחרי שעתיים. (בדר"כ זה אחרי זמן נורמלי ככה של איזה 2-5 דקות)

peace a love

New member
אז מה שאתה אומר זה שזה לא תלוי ב

בעניין פיזי אלא פסיכולוגי??? מה הזמן הכי מועט שאתה לפחות עשית את זה פעם שנייה?

MidNight Flame

New member
הממממ...

כשבחורה חצי ערומה לידי? תוך 5 דקות התאוששות... תלוי מאוד במשיכה שלי אליה.

SlamminDino

New member
ווהו!! אני לגמריי לא מעודכן..

בדרך כלל אחריי הפעם הראשונה הדבר האחרון שאתה רוצה זה לעשות עוד הפעם.. היא תצטרך להיות ממש ממש ממש פצצה וחשובה לך בשביל שנעבוד ככה בהמרצה שכזאת..

אולי ל-10 דקות

אחרי שהם נחים אבל תאמין לי כגודל החרמנות , כך מספר הפעמים גדול

SlamminDino

New member
הנה בשבילכם...

אם הגבר צריך לגמור פעמיים זה אומר שהוא מאוהב!! כי בשביל הסיפוק העצמי שלו אין צורך ביותר מפעם אחת. הדרך היחידה בה הוא ימצא לנכון לעשות שוב את הרוטינה הזאת היא רק במקרה שהבחורה שאיתו מבקשת ממנו והוא אוהב אותה מאוד או פשוט לא רוצה להגיד לא..

לא מסכימה איתך

רגש לא קשור לגמירה זה קשור לחרמנות וכוח יש כאלו שאוהבים ופעם אחת אצלהם היא מספיקה

SlamminDino

New member
נכוןו מאוד, חוקרת פרטית..

ולכן אני ממשיך עם עמדתי. החרמנות נעלמת אחריי שמסיימם את העבודה. בדרך כלל זה הזמן שליבו של הגבר הכי טהור ונטול מחשבות זממה. אולי בן אדם שהתרגל לעשות את זה פעם אחריי פעם יוכל לתפקד בקלות בפעם השנייה והשלישית, כי הריי הוא רגיל. אך אדם שלא עושה מזה ספורט אולימפי בדרך כלל לא יהיה מעוניין לעשות את זה עוד הפעם= בטח שלא באוננות!!!

ההפךך

חרמנות בדר"כ לא נגמרת אחרי פעם אחת אלא היא מתגברת ונותנת טעם של עוד זה לא עניין של הרגל הכל קשור לגוף לכוח וכשרוצים הכל אפשרי

מה פתאום../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אולי הוא רוצה שם טוב במיטה.... על זה לא חשבת..

peace a love

New member
חזק וברוך!!!!

הנה הבנאדם שחשב על זה!!! צדקת, אכן אני מאוהב......

peace a love

New member
חוקרת פרטית...

לידיעתך בנים לא צריכים יותר מ5 דקות ומעלה של סיפוק מיני. אחר כך הם יכולים לנוח להם ולהרגע ובכלל לא לרצות יותר למשך זמן מסוים.

מוקוש

New member
ואני לא יכולה שלא לתהות,

כמה פעמים כבר תחת של בלונדינית יפיפיה היה צמוד לך ל%^&)$#

nir y agus

New member
../images/Emo87.gif לי לוקח שעה או יום עד לאוננות

הבאה
חחחחחחחחחחחחח

למעלה