בני ערובה פרק 10 - הפרק האחרון !! צפייה ישירה

down under

New member
אף אחד לא התכוון להחזירו לחיים

הוא בכל זאת אדם זקן שגם אנס מישהי.
לא רואה בסיטואציה הזו שום בעיה מוסרית יוצאת דופן. היה פושע ושילם את חובו בצורה הכי טובה, הציל ממות את בתו הלא חוקית שהיא פרי המעשה הנורא שתועד במצלמת האבטחה.

הדמר

New member
עזוב אותו, אבל מה עם המשפחה שלו?

בלי קשר לתוכנית, ממש לא, אם דבר כזה היה קורה במציאות, מה אז היו אומרים עליה? חוץ מזה שהיא לקחה את החוק בלי להיות מעורבת אישית-במובן המשפחתי נקרא לזהץ

הדמר

New member
אפשר לזהות, חפש תמונות של מפורסמים מלפני שנים

ותנסה להתאים אותם להיום ותראה שזו לא בעיה.

הדמר

New member
ארבעה דברים

א- התכוונתי לתמונה
ב- אנחנו ראינו את זה מרוחק הם ראו את כאילו יותר מקרוב, אף פעם זה לא עמד בפריים, זה תמיד נראה לנו הצופים כמו ממחשב, ואגב יעל זיהתה אותו סופית ע"פ הצליעה שלו/ההליכה שלו.
ג- אלה לא זיהתה מי זה, אדם ידע מי זה ואין לי מושג איך ויעל ע"פ כל הסיפור ומה שביקשו ממנה וכמו שכבר הזכרתי ע"פ ההליכה זיהתה/הבינה מי זה.
ד- אתגרת אותי הולכת לחפש סרטונים ולנסות לראות אם אפשר לנחש במי מדובר.

down under

New member
ראבאק, זו רק סדרת דרמה ולא דוקומנטרית

לא צריך לחפש התאמה אחד לאחד לכל פרט ופרט ולכל פריים ופריים או לכל סצינה וסצינה מול המציאות.
שחררו, ומהר.

דנה1982

New member
כמה צפוי שזה ייגמר ככה (ספוילר לפרק האחרון)

זה היה פרק טוב, למרות שתהיתי מה יעשו אחרי שהמשפחה התאחדה. הגילוי של יעל לגבי הקשר בין נצר לאדם קצת לא הפתיע אותי (כי מישהו כאן הימר על זה, וזו התיאוריה היחידה שקראתי לגבי הסדרה...) אבל גם קצת הרגיש כמו סוג של טלנובלה - בעלה של בתה של האישה שנאנסה ע"י ראש הממשלה חוטף רופאה ואת משפחתה כדי להשיג תרומת מח עצם... נו שוין

סה"כ פרק טוב, כיאה לעונה טובה, אבל מאוד מבאס אותי שככה זה נגמר כי יש באמת הרבה מאוד שאלות לא פתורות וזה נגמר כמו הכנה לעונה שנייה שכרגע לא נראה שצפויה להיות...

דנה1982

New member
פרסמתי בשרשור אחר לינק

הפרק עלה לאתר של ערוץ 10 אתמול בלילה, שם כולנו ראינו אותו

mirigor50

New member
באמת שממש

הופתעתי לאובה מהסדרה :)
עלילה ממש טובה ובנוייה בצורה מעולה

דנה1982

New member
בצפייה שניה הבנתי שסגרו יותר ממה שחשבתי

למשל, בסוף הצפייה הראשונה בפרק ידעתי מה המניע של אדם (והחוטף הצעיר) לסיפור, אבל לא קלטתי את המניעים של יתר המעורבים. בסוף הצפייה השנייה הבנתי הרבה יותר.

יש עדיין עניינים פתוחים - איפה גיורא ואלה, למשל; אבל בעיקר - מה בדיוק יעשו עם ראש הממשלה עכשיו? אם התכנון הוא להחזיר אותו ל"חיים" אחרי שישתמשו בו, איך בדיוק יסבירו (החוטפים ויעל) את העובדה שהוא לא מת? בכל זאת לא סתם בנאדם, אלא ראש הממשלה שמותו אמור להיות בגדר "אבל לאומי" והלוויה שלה אמורה למשוך מנהיגי עולם...
ומצד שני, לא נראה לי שיש תכנון להשאיר אותו "מת" - יעל לא הייתה עושה את זה אם היא לא הייתה יודעת שהיא לא הורגת אותו.

מי זה מוני?

הבנתי שזה סבא של הבת של החוטף, אבל אבא של האמא זה ראש הממשלה, והחוטף קרא לו "מני" ולא "אבא". הסבר?

דנה1982

New member
לא זכור לי שזה מוסבר באמת

אבל יש כמה אפשרויות - או שהוא אבא של נטע מנישואין (אימא שלה אולי התחתנה אחרי שילדה אותה, וזה גם הגיוני כי החוטף הצעיר הוא אחיה איכשהו), או שהוא אבא של אדם אבל הוא לא קורא לו "אבא" (נראה לי קצת פחות סביר).

זה לא מוסבר, אבל האופציה הראשונה נראית לי ההגיונית ביותר.

הדמר

New member
הבת של אדם קראה לו סבא

אדם קרא לו מוני, אז כנראה שהוא אבא של נטע.
מעניין אגב איך נטע תרגיש אם זה שהוא נרצח בגלל מבצע "ההצלה" שלה?

הדמר

New member
ואגב עוד שאלות יותר על פרק 9 אבל גם על 10

1) למה אדם נכנס עם אקדח שלוף לבית? במה הוא חשד ולמה?
2) למה אלה הודיע לאלכס שאדם חוזר?
3) למה לעזאזל היא ירתה באלכס?

למעלה