בסופו של דבר, הסקס זה מה שמעניין

oneboy1

New member
בסופו של דבר, הסקס זה מה שמעניין

כמובן, רק לדעתי,.... האם יהיה שלום בין ערבים ליהודים, באח הגדול, - לא , ולא האם מישהו יחזור בשאלה, בתשובה ? - לא האם המלחמה בין אשכנזים למזרחיים, תיגמר? - לא ! האם מישהו ייצא מהארון ? - אין סיכוי (ותבורך , לאון, אתה אף פעם לא יצאת מהארון, כי אף פעם לא היית בתוכו) האם נפסיק פעם לדבר על "ערסים"? ועל "צפוניים"?....... אז אחרי שבוע וקצת בבית סגור ומסוגר, יש רווקים ורווקות (להוציא הנשואות, והדתי, וההומו, אם לא ימצא שם בן זוג וכו') רווקים ורווקות כשירים, שמכלים את זמנם בפטפטת בלתי נגמרת ו- מ- ש- ע- מ- מ - ת בדיבורים יש כמה שם שהם ממש מצטיינים, חבל שחלוקת מדליות הזהב הסתיימה בבייג'נג זה לא יצר המציצנות סתם שגורם לציפייה שמשהו יקרה - יש דרכים הרבה יותר פשוטות לספק את היצר מאשר לצפות 24 שעות ביממה בשידורי האח הגדול זה הרצון לראות ולהיווכח איך ההצגה של אנשים את עצמם מתיישבת עם המציאות.... בנתיים יש נתק מוחלט בין ההצהרות למעשים אפילו בובליל הפתיע לפני יום יומיים- עם אימרתו הבלתי נשכחת "יש חשק אבל אין נשק".... הדחייה הבוטה של צבר את ונסה שעוד רגע היתה אונסת אותו למשל... יש דרך הרבה יותר מנומסת להגיד לא לבחורה, גם אם היא הגזימה בדחיפה שלה את עצמה אבל הצורה שבה הוא סירב, היתה כל כך מוזרה... כל מי שדיבר איתי על הסצינה הזאת היה המום וערן ושיפרה, טיזינג ללא הפסקה.... לא נעים לי לחזור כאן על כל מיני ביטויים קצת גסים אבל שכולם מכירים על מתח מיני שאינו בא על סיפוקו, שמעתי אנשים מגיבים באותה צורה ממש הייתי רוצה לראות שמישהו ישבור כבר את הקרח...... ראיתי תוכניות אח גדול בחו"ל- שם היה אקשן הרבה יותר מלהיב גם הדיירים היו הרבה יותר מעניינים אחרי ההתלהבות של ההתחלה , דיברתי עם כמה אנשים שהמתח ירד להם מהתוכנית....... אני עצמי מהסס, אין לי פייבוריטים, אני לא ממש שונא מישהו, אף אחד שם גם לא מעצבן אותי ממש, כלומר , לא נקשרתי נפשית כל כך, ...... חסר לי משהו בבית הזה, אני רוצה לראות סערה, תשוקה, אהבה, שנאה, קנאה ולא- גניבת סיגריות זה ממש לא נחשב ?

ShukyD

New member
לדעתי הדחיה של צבר הייתה מתבקשת

גם ברעיון הדחיה עצמו וגם בצורה שבה זה התבצע בגלל שונסה מביכה את עצמה וגורמת לאחרים להיות נבוכים בשבילה היא מורידה את עצמה לרמות הכי נמוכות קצת כבוד עצמי, קצת שליטה עצמית, לא יקרה כלום. היא כל כך הרבה עם החיות אני בטוח שגם ככה אם היא תהיה עם צבר היא תצטרך משהו גדול יותר.. "אני כל היום עם סוסים" לכן אני לא חושב שהוא היה צריך לדחות אותה בצורה אחרת, גם אם יש כזאת והיא יותר ראויה

איתי בל

New member
לא חושב

זה שהוא דחה אותה זה דבר אחד אבל אחרי שראיתי איך הוא דחה אותה... זה שהוא התחבא לתוך המיטה ושהיא שואלת אותו שאלה ברורה האם אתה רוצה נלשק אותי והוא מראה לה את הגב שם את הראש בכרית ואומר לה את הורגת אותי זה באמת... היא צודקת כשהיא אמרה שהיא לא ילדה בת 16 אתה יכול להגיד כן או לא ושניהם בסדר אבל הוא התקפל באמת כמו נקבה לא לעניין

יניבל1

New member
צבר ביישן?

כי אין לו ממש בעיה להסתובב כל היום עירום עם השדיים המנופחים שלו

יניבל1

New member
זה קשור

אני לא יודע למה באמת הוא דחה את ונסה אם זה כי היא לא הטעם שלו אני אבין אם זה כי הוא נמשך לגברים אני אבין אם זה כי הוא רוצה לשכב עם מישהי שהוא אוהב,קצת גיי, אבל הגיוני אבל הטיעון כי הוא עושה את זה מתוקף ביישנותו הוא חסר היגיון , כי אם אין לו בעיה להסתובב כל היום כשרק בגד ים מכסה, וכשהוא מודע לזה שהעירום החלקי שלו הופך אותו ממילא לאוביקט מיני , אז מה זה כבר משנה לו ליהות עירום לחלוטין ?

יניבל1

New member
הדוגמא שנתת היא ממש גבולית

ואת יודעת את זה אבל צבר מסתובב עירום כל הזמן, גם כשהוא ביית . לפחות כל פעם שנאי פותח את הלייב אני רואה אותו עירום. יש שמועות בפורום שהוא לובש מדי פעם גם טרנינג , אבל מבחינתי זה בגדר שמועות . קחי את אשר לדוגמא . בבריכה הוא עירום , אבל מחוץ הוא כמעט כל הזמן לובש כופיה או חולצה או משהו . ולהבדיל מצבר הוא לא עובד בשיט על חיטוב הגוף , ככה שגם כשהוא עירום זה לא כל כך משנה כי אף אחד לא יתפוס ממנו אוביקט מיני. אני מקווה שהבנת את ההבדלים בין השניים.

BBB13

New member
למה לעזעזל אתה מתעסק בעירום גברי?

וזה נשמע שגם בחנת את העניין לעומק - סופר גיי

יניבל1

New member
רגע שאני אבין

ביבי (שכולם יודעים מי הוא) קורא לי הומו משאירים את ההודעה , אבל כשאני מגיב בבדיחה מוחקים לי אותה? מה נסגר פה?

BBB13

New member
המדיניות בפורום למחוק בדיחות כושלות

עמך הסליחה

יניבל1

New member
האמת שזה באמת נראה כך

חבל שהבדיחה שלי לא היתה לטעמו של שוקי אני אנסה יותר להצחיק אותו בהודעה הבאה כדי שהוד רוממותו לא ימחוק לי אותה

ShukyD

New member
זה לא תחרות פה למי מוחקים ולמי לא

יניב - כמו שמוחקים לך הודעות מוחקים גם לו וגם לך משאירים הודעות בוטות אבל יש גבול לשניכם - נא להרגע

יניבל1

New member
אני לא מבין

אתה תחליט לי עד כמה בוטות יהיו הבדיחות שלי? מילא אם היה מדובר בבדיחות שמעליבות מישהו אחר ספציפית בפורום, אבל זה לא קיצר תן לפורום לזרום , במקום רגולטור שמסרסר שמתאים לך ולא לתקנון

ShukyD

New member
אני לא אחליט כמה בוטות יהיו הבדיחות שלך

אני אחליט אם להשאיר אותן על גבי הפורום או לא סוף דיון

איתי בל

New member
יפה לך ראש קטן

בקיצור בנאדם יכול להיות ביישן לגבי דבר אחד ופתוח לגבי דבר אחר אני למשל ההפך מצבר יש לי כרס אז אתבייש ללכת בים ללא חולצה אבל אדבר איתכם על זיונים אוננות קקי פיפי מחזור מה שלא יהיה צבר לא מתבייש בגופו ובצדק אבל בישין לגבי דברים אחרים לא מסובך

Lady in red2

New member
אז לצבר אסור ולערן/איתי וכו' מותר? ככה נוח לו

אם זה היה בנות לא היית מתלונן...

יניבל1

New member
תתפלאי לשמוע

אני לא רוכש הרבה כבוד לבחורות שנוהגות להסתובב חצי עירומות ולנופף בשדיים שלהן בכל הזדמנות(זה שאני נמשך לזה מינית זה משהו אחר) את לא צריכה לשפוט אותי כל כך מהר. אגב תגיבי מהר , כי בהודעה שלי השתמשתי במילה "שדיים" ואולי זה בוטה מדי בשביל שוקי והוא ימחוק לי את ההודעה .

למעלה