בסופו של דבר, הסקס זה מה שמעניין

BBB13

New member
זה מה שאתה מכריח את עצמך להאמין ..

אתה יודע מה זה נחיתות באינטילגנציה ריגשית? הבן אדם לא תפקד כמו ילד ביישן בן 6 שהולך מתחבא מאחורי אמא שלו הוא יצא א-פ-ס בשידור חי בערוץ 20, אח"כ בערוץ 22 במשדר וגם בדו"ח היומי פאדיחות...

ShukyD

New member
מה זה מכריח את עצמי להאמין?

אין לי קונפליקטים פנימיים מה שאני רואה וחושב זו דעתי.. זכותך לחשוב אחרת לא אמרנו להפך זה שאתה חרמן ומת לראות סקס לא אומר שהבנאדם הומו או ילד לדעת לשלוט בעצמך זו תכונה בהחלט ראויה להערכה, במיוחד אם אתה גבר. זה הכל אגדיל ואומר שהוא יצא גבר שבגברים

איתי בל

New member
הוא היה מובך בשביל עצמו

יכול להיות שהיא יצאה מובכת..יכול מאוד להיות אבל היא גם יצאה צודקת..דוגרי הם לא ילדים בני 16 ואם תבוא לך עכשיו מישהי ותגיד לך דוגרי בא לי לנשק אותך אז תשים את הראש בכרית ותגיד וואי הרגת אותי? היא הייהת יוצאת הרבה יותר רע אם הוא היה עונה לה לעניין והם היו סוגרים את הסיפור אין שום דבר רע בבחורה ישירה שבאה אל בחור ואומרת לו יש לך ישבן חמוד ובא לי לנשק אותך...הלוואי וכולן היו ככה שואלים אותך שאלה תהנה הוא באמת לא ילד כבר

ShukyD

New member
כי היא הטרידה אותו

היא הציצה לו במקלחת כמו ילדה קטנה ומפגרת מה הוא ידבר איתה תכלס יגיד לה לא? היא אמורה להבין לבד הוא כל הזמן שואל אותה מה את אמיתית? כאילו שתקלוט שהיא הזויה רצח

איתי בל

New member
זה שהיא צריכה לקלוט זה דבר אחד

היא צריכה לקלוט שהוא מעאפן לא כי הוא לא רצה כי הוא לא מסוגל להתמודד עם זה אם אני רוצה מישהי במידה קצת מיוחדת אז אני עלול לנסות להתחיל איתה ואם לא ילך אנסה גם להשיג אותה..ולא בהכרח אוותר כל כך מהר ניסתה להתחיל איתו הוא התבייש כמו ילד קטן ואז היא שואלת דוגרי זה בלגל המצלמות או בגללי והוא רק בוק אם היא אמיתית כאילו פעם ראשונה בחורה רוצה להתנשק איתו אין לו ביצים להגיד לה כן או לא אם היא הייתה עושה את זה לשי או ערן או איתי והם לא היו רוצים הם היו אומרים לה תשמעי ונסה לא רוצה כי ככה וככה או אל תתנהגי ככה בטלוויזיה כי ככה וככה אף אחד וגם לא אני ולא אתה בסיטואציה הזו היה שם את הראש בכרית ואומר הרגת אותי רק כשהיינו בגיל 16

aשרון

New member
מסכים עם מה שאתה אומר.....

היו צריכים להביא מתמודדים רוווקים/רווקות שלא נמצאים במערכות יחסים, כי זה משפיע על האווירה. חלק מהאנשים שם אמרו שהם לא מתכוונים להשתרלל בגלל בני הזוג שלהם, חבל, ההפקה ירתה לעצמה ברגל. הליהוק בסך הכל נחמד ומעורר מחשבה, אבל לא מייצר עניין כזה גדול, אם תהייה עונה שנייה, על הליהוק להיות צעיר חצוף ופרוע הרבה יותר ממה שיש לנו עכשיו.

יניבל1

New member
לא עברו שבועיים

תחשוב שהם ישהו שם חודשיים-שלוש,מבודדים לחלוטין מהעולם. מן הסתם זה ישפיע עליהם נפשית ולך תדע מה יקרה ...... תחשוב שבכלא בן אדם סטרייט מוצא את עצמו אחרי כמה חודשים שוכב עם מי שהיה המוכר הגרוזיני מהמכולת .

סתם לידע כללי...

בבתי כלא בארץ באופן מפתיע אין כמעט משכב זכר וזה אפילו מבזה.

איתי בל

New member
הבדל של שמיים בארץ

בכלא אין מלמות יש שם אנשים שנואים שהבני זוג שלהם יושבים בבית מתגעגעים אליהם ורואים אותם בטלוויזיה אם אחד מהם יבגוד זה כמו לבוא אל הבן זוג שלך בסלון ולבגוד בו ב-פנים ושהוא לא יוכל לעשות כלום בעניין זה דוחה אם תהיה בגידה זה יהיה רק ברמת הנשיקה אחרי שכולם שיכורים מהתחת ו...התפלק כמו שאומרים וזו תהיה גם מיקי עם ערן...אם כבר...

u r a n i a

New member
זו רק ההתחלה, ותיקח בחשבון

שיש מצלמות בכל מקום - זה לא פשוט להיות שם ולהתנהג כרגיל כשאתה יודע שכל העולם כולל המשפחה שלך, ההורים השכנים וכו' צופים בך... ברור שאילולא המצלמות זה היה אחרת לגמרי. זה נראה שהמתח המיני שם עלה מדרגה, ומתי שהוא יקרו דברים. רק עניין של זמן. נקוה שלא הרבה זמן....

u r a n i a

New member
נ.ב. חוץ מזה שהמקום הוא סגור -

וכבר על ההתחלה להיכנס לעניינים רומנטיים/מיניים זה קצת ריסקי, כי אם זה לא ילך אז נתקעים ביחד באותו מקום - בעסה...

למעלה