בסופו של דבר, לקטר שלום.....

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

לפני כשעה קלה הוזעקו צוותי כיבוי אש מדימונה לכיבוי שריפת קטר שנסע על המסילה בין דימונה לבאר שבע... צוות מתחנת דימונה הגיע למקום ולשמחתם ולשמחתנו מדובר בשריפה במערכת הבלמים של הקטר.... טרם ידוע לי מספרו של הקטר, אני אמשיך לעקוב אחרי הנושא. לקטר בסופו של דבר....שלום

ניצלו"ש: עוד משהו יפה../images/Emo70.gif תחנת חיפה

לפני כשעה קלה הוזעקו צוותי כיבוי אש מדימונה לכיבוי שריפת קטר שנסע על המסילה בין דימונה לבאר שבע... צוות מתחנת דימונה הגיע למקום ולשמחתם ולשמחתנו מדובר בשריפה במערכת הבלמים של הקטר.... טרם ידוע לי מספרו של הקטר, אני אמשיך לעקוב אחרי הנושא. לקטר בסופו של דבר....שלום
ניצלו"ש: עוד משהו יפה
תחנת חיפה
מרכז: היום ואז. התמונה הזו לקוחה מאתר חדשות הרכבת.

elians

New member
זה מוסיף יותר חן ויופי לכל שרשור

אני לא מבין למה לכל הודעה
בפורום אתה מנצל"ש במקום לפתוח שרשור תמונות.....?
זה מוסיף יותר חן ויופי לכל שרשור
ככה שגם אם יהיה שרשור מיובש.. יהיה איזה מקום לנחמה.. תמונות אמנם אני נשמע כמו ילד קטן שרואה ספרים ופורומים רק בשביל תמונות, אבל הבנת תרעיון

תחנת חיפה מרכז כיום

ניצלו"ש: עוד משהו יפה
תחנת חיפה
מרכז: היום ואז. התמונה הזו לקוחה מאתר חדשות הרכבת.
תחנת חיפה מרכז כיום
דווקא בתמונה שלי נראית תחנת חיפה מרכז שונה מאוד מאיך שהיא נראית כיום -התמונה צולמה לפני תחילת השיפוצים בתחנה. למעשה, הנקודה ממנה צולמו שתי התמונות כבר לא קיימת כיום - הגשר להולכי רגל בין הרציפים הרי פורק לא מזמן.

raminec

New member
נכון מאוד

תחנת חיפה מרכז כיום
דווקא בתמונה שלי נראית תחנת חיפה מרכז שונה מאוד מאיך שהיא נראית כיום -התמונה צולמה לפני תחילת השיפוצים בתחנה. למעשה, הנקודה ממנה צולמו שתי התמונות כבר לא קיימת כיום - הגשר להולכי רגל בין הרציפים הרי פורק לא מזמן.
נכון מאוד
במאי השנה היא נראתה ככה: Raminec

vitamin P

New member
כן....

תחנת חיפה מרכז כיום
כן....
לפני מספר חודשים ביום העצמאות היינו בסיור בנמל חיפה-ועברנו ליד תחנת חיפה מרכז מהצד המערבי וראיתי כיצד היא נראית לאחר השיפוץ אם היו שואלים אותי הייתי מעצב קצת אחרת את הרציפים אבל...לא שאלו הבניין עצמו נשאר יפה מאוד בתור בניין של תחנת רכבת

אני יודע שכיום

איך אני שונא שמשלבים
קרונות ג'יפה וקרונות לבנים ביחד.. זה דוחה
אני יודע שכיום
זה לא באמת המצב, אבל זה היה בשביל ההקבלה של שתי התמונות... אגב, כדי שאוכל לעלות עוד כלאו תמונות של חדש-ישן, אשמח אם תמצאו לי תמונה של תחנת בת גלים מההמתנה לרכבת - ליד הרציף עם מבט לכיוון תחנה מרכזית אגד. חיפשתי ולא מצאתי.

צחקן

New member
אני מחפש תמנות של הכרמלית כיום.

אני יודע שכיום
זה לא באמת המצב, אבל זה היה בשביל ההקבלה של שתי התמונות... אגב, כדי שאוכל לעלות עוד כלאו תמונות של חדש-ישן, אשמח אם תמצאו לי תמונה של תחנת בת גלים מההמתנה לרכבת - ליד הרציף עם מבט לכיוון תחנה מרכזית אגד. חיפשתי ולא מצאתי.
אני מחפש תמנות של הכרמלית כיום.
ב"ה והרבה!!.

מצב
הנושא נעול.
למעלה