בעוד כמה שנים אראה שינוי בצבע העור ?‬

בעוד כמה שנים אראה שינוי בצבע העור ?‬

אני שותה כל יום:

2 כדורים של כמוסות ויטמין A שבכל כמוסה יש 25,000 יחידות

וגם 2 כדורים של כמוסות בטא קרוטן שבכל כמוסה יש 25,000IU

אחרי כמה שנים של צריכה כזאת, העור יישנה את צבעו ?

ואחרי כמה שנים של צריכה כזאת תהיה הרעלה ונזק לכבד ?

ויטמין A

היי נפרדנו כך:)

מדוע נוטל/ת גם וגם? איזה תכשיר זה?
לטעמי ריכוז הכמוסות גבוה מדי... בדרכ צורכים 5000 יחידות בינלאומיות ביום- כלומר כמוסה אחת!

לא יודעת לומר אחרי כמה שנים.. כל מקרה לגופו..

מה שכן, מינון יתר ייפגע בכבד ובכליות.

מתלמד8

New member
נפרדנו כך 1 -לדעתי את מגזימה במינונים של

ויטמין A ובטא קרוטן,כדאי שתתייעצי כאן עם קלרי,או במחלקת ההדרכה של היצרניות.על הכמות המקסימלית שאפשר לקחת.

קורים לי דברים מאוד טובים לעור

היום ואתמול מאוד הגזמתי, בערך 6 כדורי בטא קרוטן, זה מינון מאוד עצום. אבל, העור שלי ממש הופך להיות חלק. אני עושה הסרת שיער בלייזר ונראה לי שבטא קרוטן מאוד עוזר לטיפולים בהסרת שיער. אני גם מרגישה שהמינון המופרז עושה את העור צעיר יותר. בגלל זה אני מפריזה במינון.

קחי בחשבון שיהיו לכך השלכות בעתיד..

את לוקחת על דעת עצמך או קבלת איזו המלצה מושכלת?

לטעמי זה מוגזם.

את תגרמי לעצמך לבעיות בכבד והכליות בסופו של דבר... וגם.... רעילות של ויטמין לבסוף עושה את עור הפנים יבש וכואב...לידיעתך,

דרך אגב את מעשנת?

מחר אני מפסיקה עם האנטיביוטיקות

כי מחר כבר אהיה מאחורי הסרת השיער בלייזר.

תודה לכולכם על הדאגה אני מאוד מעריכה אותכם, אני גם לוקחת 2 סוגים של אנטיביוטיקה, מקוסיפן ומינוציקלין. שניהם אומנם רשמו לי רפואים לפני חודשיים, אבל אני לא צריכה, אני לוקחת בגלל שיש לי מחר טיפולי להסרת שיער ואני לא רוצה שהבחורה שעושה לי הסרת שיער תגיד לי "יש לך פצעים אז אני לא מטפלת בך" ואני מפחדת מאוד מזה, ולכן אני לוקחת 10 ימים לפני כל טיפול בהסרת שיער בלייזר את האנטיביוטיקות בגלל הפחד שלי שייראו לי אצלי אדמומיות בעור ואז ייסרבו לעשות לי טיפולים בהסרת שיער בלייזר שעליהם כבר שילמתי.
אין לי כאבי בטן שיכולים לרמוז לי על נזק לכבד. אני גם לוקחת אסטרוגן. הכל זה בשביל העור. אני מודה שהלכתי רחוק עם המטרה שלי להצערת העור ונישוי העור (החלקת העור). האם יש משהו שאפשר לקחת שיכול להפחית נזקים לכבד ולכליות בעקבות צריכת הויטמינים, האנטיביוטיקות והאסרופם (אסטרוגן) ?

אני לא מעשנת ! גם לא עישנתי בעבר.
יש לי מחר הסרת שיער בלייזר זה מלחיץ אותי. מחר, אפסיק עם האנטיביוטיקות.

מינוציקלין ושאר ירקות:)

מינוציקלין זו אכן אנטיביוטיקה המותאמת במקרים של אקנה... למה הוסיפו לך גם מוקסיפן אין לי שמץ..
אני מניחה שהטיפול באנטיביוטיקה לא הגיע לתוצאות אותם רצית ולכן הרחקת לכת??....

בכל מקרה, מליצה בחום להפסיק נטילת הקוקטייל הזה- לבריאותך שלך.

בגלל השימוש התכוף באנטיביוטיקה אני ממליצה לצרוך לתקופה של כמה חודשים לפחות פרוביוטיקה על מנת להחזיר את מאזן החיידקים הטובים במערכת העיכול.

דעי לך כי אנטיביוטיקה פוגעת במערכת העיכול ומערכת החיסון- ושימוש תכוף בפרוביוטיקה ייתקן זאת.

האסטרוגן יתנקה מגופך תוך חודש רק בתנאי שתפסיקי לקחת אותו.

בכל מקרה, אם יש בקרע בעיית אקנה, אז תלכי לטיפול באופן מסודר כזה שלא יפגע בך לאורך הזמן וישפר את מצב עורך.

קראי את המאמר ששמתי פה באתר "אביב.. כמה טוב שבאת.." לגבי ניקוי רעלים- זה יעזור לך לפנות את הרעלים מהגוף- וכפי שציינת שם- כדאי בליווי של מטפל מוסמך.

בהצלחה לך,

מתלמד8

New member
לנפרדנו כך-הגזמה בויטמין A דעת מומחים.

אני לא רופא ולא נטורופת,אבל משתמש בתוספי מזון לצד תרופות כימיות בזהירות רבה מקפיד -לא להגזים,לכן תגובתך שהכמויות הגדולות עושות לך טוב מאוד הטרידה אותי והלכתי לחפש בכתביהם של רופאים בתחום תוספי המזון-מה קורה כשמגזימים?
א.כותב ד"ר דוד שדה-נטורופת במאמריו על הוויטמינים והמינרלים באתר הרפואי "טבעלייף" תחת הכותרת "רעילות מעודף של ויטמין A",

"נטילת 50,000 יב"ל ליום ויטמין A בשימוש ממושך יכול לגרום לאנמיה,גאוט,שלשול,עייפות,נשירת שיער,כאבי ראש ובטן,מחזור לא תקין,הגדלת כבד,חום,עצמות שבירות וכואבות,הגדלת טחול,עור יבש עם סדקים,סדקים בשפתיים,ציפורניים שבירות,אנורקסיה,בחילות,כתמים כתומים בכפות הרגליים והידיים,מסביב לאף ולשפתיים"

ב.כותב ד"ר אלי טופר דוקטור לנטורופתיה -(בספירו- ויטמינים)"בצריכת ויטמין A כמות של 150,000 IU ויותר ליום למשך כמה חודשים עלולה לגרום לרעילות שסימניה,נשירת שיער,בחילות והקאות,שלשול,בעיות עור,אי-סדירות במחזור,בעיות ראיה,כאבי ראש וכבד מוגדל."

את גם נוטלת -בטא קרוטן בכמויות גדולות וזה רק מחמיר את הבעיה.

בנוסף-אם יש לך שאלה למומחה בתוספי מזון,את יכולה להקליד בגוגל -ד"ר אודי בר שאלות ותשובות ,את תגיעי לאתר של ד"ר אודי שהינו רופא רגיל(בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת"א שהתמחה בטיפול בעזרת תוספי מזון)שאלי אותו על הנושא ותקבלי תשובה מפורטת תוך 3-4 ימים.

אשמח לקרוא כאן את התשובה שתקבלי מד"ר אודי.

למעלה