בעז בנאי-חשיפה ראשונה-וידיאו

TEENAGER1

New member
בעז בנאי-חשיפה ראשונה-וידיאו

http://www.yosmusic.com/article.asp?id=3295 (יש שם קטע מ"כל השבוע מרגיש כמו שבת", שימו לב לתוף מרים, ההמשך לא רלוונטי, וכן - הוא קרא לבעז מנה חמה
)

מה יש להם עם שלושתם? ../images/Emo12.gif

ולמה הם מזכירים את בעז, קובי אפללו וארז לב ארי באותה נשימה כל הזמן? והכי חשוב- מנה חמה???
טוב, הבטחה גדולה הבנתי והבנתי טוב אבל מכאן ועד למנה חמה??? זה תעשייתי ומגעיל ועם טעם של כימיקלים, למה להעליב ככה?
אגב, איפה ראית תוף מרים?
אני הייתי עסוקה בניסיונות להבין אם זו ההופעה שהייתי בה בתמונע או לא ולהגיע למסקנה שהייתי שם באוגוסט ובעז אמנם פולני משהו (היי, זה הוא אמר!) אבל לא נראה לי שככה הוא התלבש באוגוסט
מה שמעלה את השאלה- ממתי זה ולמה לא הייתי שם?

bזוהר

New member
זה נראה לי משהו שהיה החודש

איזשהו אירוע שבעז לקח בו חלק ולא הופעה ממש משהו של NMC לפי מה שכתוב בהתחלה והשלט שיש מאחורה

TEENAGER1

New member
../images/Emo45.gif

הייתה מין פרזנטציה של NMC לאמנים חדשים שמוציאים אצלם אלבום בקרוב... אני מניחה שזה היה אירוע סגור רק לעיתונאים, או משהו בסגנון. (משם גם התמונות שהבאת לפני כמה ימים) ונו, הוא מחזיק ביד תוף מרים, תסתכלי טוב

פרזנטציה זה לא לתיקי עבודות? ../images/Emo12.gif

יופי, התקדמנו ממנה חמה לציור שמן?
נו טוב, לפחות אין לזה סיקורים מעצבנים (לפחות לא כאלו שנתקלתי בהם..) אז רגע, זה היה רק עם שלושתם או ששלושתם נבחרו מבין כל מי שהופיע? ומי הופיע? ומה היה הרעיון של זה בכלל? אני לא אוהבת הופעות שאני לא יודעת עליהן

TEENAGER1

New member
וואי את קשה../images/Emo6.gif

זו לא הייתה בדיוק הופעה, אלא אירוע סגור לעיתונאים שבו NMC הציגה אמנים חדשים שבקרוב מוציאים אצלם אלבום. קוראים לזה פרזנטציה, או אם תרצי - השקה. אני מניחה שזה היה רק עם שלושתם, כי בתמונות לא ראיתי עוד מישהו - כנראה שהם השלושה שמוציאים בקרוב אלבום ב-NMC. הרעיון הוא לגרום לעיתונאים להכיר את הכשרונות החדשים של החברה, ולעניין אותם כך שבעתיד כשהאלבומים הנ"ל ייצאו - הם יעשו עליהם כתבות. יש הבנה?

גם מאיר מוציא בקרוב(?) אלבום ב-nmc

אז כנראה שזה רק בקטע של כשרונות חדשים ולא אלבומים חדשים.. אלא אם כן מאיר החליט לדחות את הוצאת האלבום, מה שאופציונלי
ומה את רוצה ממני? השקה באמת נשמע הרבה יותר הגיוני מפרזנטציה! עם כמה שבעז יפה, ובעז יפה, אני לא רואה שום סיבה לשים אותו כפרזנטציה למשהו..
קצת משעמם לעמוד בחלון ראווה כל הזמן פשוט, זה מתוך דאגה!

החתולית

New member
זה אכן לקוח מהפרזנטציה של NMC

שהיתה בשבוע שעבר והיא אירוע רגיל שמקיימות חברות תקליטים (דיסקים כאלה גדולים עם חור באמצע) מדי פעם, כשיש להם אמנים חדשים ומבטיחים להציג לתקשורת.

ויש לך תשובות

לגבי מי ומה היה? רק שלושתם או שהם נבחרו מבין עוד אמנים שהופיעו? ותעשו לי טובה, תשתמשו במילה השקה, רעיון הפרזנטציה עושה לי רע
אני לא אוהבת ציורי שמן

GalitLondon

New member
../images/Emo6.gif ציורי שמן

גדול. לא נראה לי שזאת השקה ממש, השקעה צריכה להיות ערב אחד לאמן אחד ששר את כל האלבום (לפחות ממה שאני זוכרת שזה) זה נראה כמו מופע יחצני של החברה, זה הכל.

החתולית

New member
אני יכולה לבדוק בשבילך ב- NMC

בכל אופן, לא מדובר במופע השקה לאמן ספיציפי, אלא בהצגה של הפרוייקטים החדשים הצפויים של חברה, וזה נעשה מדי פעם בכל החברות.

זה סתם מסקרן אותי, לא קריטי ../images/Emo13.gif

פשוט ניסיתי להבין אם זה אומר משהו מבחינת בעז מעבר להגדרתו כהבטחה גדולה (או מנה חמה, או ציור שמן בפרזנטציה
) אבל אם זה נעשה מדי פעם בכל החברות אז אני מניחה שהמטרה היא עצם ההגדרה.. היה יכול להיות נחמד ביותר אם זה היה, נגיד, מספק מימון לקליפ הבא? או סתם מבטיח בוודאות את הפלטינה
אבל כנראה שזה לא..
לא נורא, אני מניחה שהפלטינה היא עלינו..

החתולית

New member
לא מספק שום מימון

הכל עניין של מכונת יחסי הציבור המשומנת היטב של חברות התקליטים (זוכרת - הדיסק השחור עם החור באמצע), גם פלטינה זה לא מבטיחה (אז כנראה שהפלטינה עדיין עלינו). מה שזה אומר הוא, שיש התייחסות לרצינית לאמן, ושהכוונות אמיתיות והדיסק המלא בדרך לגמריי. כל מה שנותר לנו הוא החיכיון עד לרגע בו נוכל ללכת לתו השמיני ולרכוש אותו (אני עושה קניות רק בתו השמיני בירושלים).

כיף לך..

אני תקועה באזור שיש בו רק חנויות שצריך להחרים בתחום הזה.. (מיותר לציין שלצערי אני מממנת אותן בלי סוף, אבל שיהיה
) ולגבי הכוונות? כל עוד מתייחסים אל בעז ברצינות אני מסופקת..

TEENAGER1

New member
התו השמיני אהבת חיי../images/Emo47.gif

אני כבר מתכננת לפשוט על החנות ברגע שהדיסק יוצא

יש גם התו השמיני בחיפה, זה יותר קרוב אליכם.

אלא אם כן את ממילא מגיעה לירושלים בלי קשר ואז עדיף לך כבר שם.

למעלה