בעיה במשאבה...

בעיה במשאבה...

המדבקה של הצינורית לא ממש חזקה, וקרו כבר הרבה מקריים שהצינורית יצאה לי באמצע ב"יס או באמצע מסיבה... אם למישהו יש רעיון איך למנוע את היציאות האלו, אני ממש אשמח...

אמ.... בסט

שמכניסים את המחט בצורה ידנית... שהצינורית מוכנסת ב זוית של 45 מעלות. מכיר?

10shosh

New member
סילואט ! (אים את עם מינמד)

ככה נקרא הסט הזה אני דווקא מצאתי שאיתו יש פחות ניתוקים מאשר עם בסט האנכי (שנכנס עם האקדח) ניהלתי דיון דומה (על בעיה קצת שונה) עם לזר מהפורם מ-טוק והוא המליץ בפני כל כמה דברים: א. גם לסילואט יש אקדח (אולי את לא מכניסה טוב...) ב. רצוי לא לחבר הקנולה לשריר פעיל (רגל יד כי אז יש יותר סיכוי לניתוק) ג. יש פדים שמדביקים מתחת לקנולה וזה מונע את הניתוק כתוצאה מהזעה יש שם גם הפניה לאתרים מתאימים אבל אני ממליצה שתתקשרי לסוכנת של המשאבה שלך ותשאלי אותה איזה פטנטים יש לה בשבילך אולי סט אחר או את הפדים בהצלחה

M a x

New member
סילואט..

אין לי הרבה להוסיף,התגובה הקודמת אומרת הכל. גם אני מצאתי את הסילואט כאמין יותר,ההתנתקויות היחידות שחוויתי היו בעקבות תפיסה של הצינורית במשהו,או כאשר החולצה/מכנס משתפשף בבית הפלסטיק של הקנולה מלמטה ו"מקלף" אותה מהעור. הסט "עבד" אצלי "קשה" חדרי כושר,ריצות,רכיבת שטח ושאר פעלויות סוחטות זיעה,למרות זאת הוא כמעט ואינו מתנתק. צרי קשר עם סוכנת המשאבה שלך,אולי לה תובנות מעמיקות יותר. מקס-מתוק מתמיד

אני יודעת שזה די אמין...

ואני משתדלת להשים את זה במקומות שאני לא "מזיזה" אותם כמו בטן מותניים... ושמעתי שיש מדבקה ששמים מעל ניסיתי אותה פעם אחת וגם זה לא עוזר... בכול מקרה תודה על התשובות...

ועוד משהו...

בקשר להכנסה של הצינורית, הרופאה שלי אמרה לי שאני מכניסה אותה בסדר גמור והאמת היא לא יודעת מה הבעיה האמיתית שזה הרבה פעמים יוצא... אתם חושבים שזה יכול להיות בגלל שאני משחקת כמעט כול יום כדוריד? שזה פעילות "קצת" קשה....?

10shosh

New member
א. זו פעילות את זזה קופצת ויכול

להיות שבגלל זה המשאבה ניתקת ב. את מזיעה מה שגם גורם לניתוקים ג. אל תותרי על זה כושר טוב לבריאות ולמצב הרוח אני ממליצה שתדברי עם הסוכנת של המשאבה או עם האחיות (הדסה ידועה כמבינה גדולה אם את בשניידר) בטוח תהינה להן המלצות.....

אולי....

לא אני לא בשניידר אבל אני אדבר עם האחיות ועם הסוכנת שלי... תודה לך,

nimush

New member
IV3000

הי חן, כמוך, גם אני משתמש ב-Silhuette של מינימד, ויש לי פתרון בדוק ומצויין בשבילך, אם כי לא זול. בתור אדם פעיל מאד גם לי היתה בעיה של "נשירת" המדבקה. הפתרון הוא להשתמש במדבקות IV3000 של חברת Smith & Nephew. הן מיובאות לארץ ע"י אגנטק (יבואני מינימד) גם כן. המדבקות מיועדות במיוחד להחזקת דברים מחוברים לעור, כגון אינפוזיות או קנולות של משאבה. המדבקה באה על הסט אחרי שהחדרת והדבקת אותו, ובעצם יושבת עליו ומקבעת אותו במקום. הטריק עם הסילואט הוא שמדביקים את ה-IV3000 עליו ובאמצעות מספריים קטנים (אני משתמש במספרי ציפורניים) פותחים פתח במדבקה שדרכו "מציץ" השקע של הסט, כך שאין בעיה להתחבר ולהתנתק. אני רוקד (מקצועי) 3-4 פעמים בשבוע, וגם יוצא לדיסקוטקים. בלי המדבקה הזאת הסט היה נופל לי כל יום. זה גם עוזר מאד להחזיק את הסט בפעילויות אחרות, ממקלחת ועד סקס. ייתרון נוסף הוא שהמדבקה ממש מחזיקה את הסט במקום ומונעת תזוזה, מה שפחית מאד את הגירוי שנוצר בנקודת חדירת המחט עם חלוף הזמן. צירפתי בקובץ סריקה של המדבקה. אם את מעוניינת תרימי טלפון לאגנטק 03-6493111, ניתן להזמין מהם בדואר. זה תענוג לא זול אבל שווה כל גרוש. בהצלחה,
NiMuSh

למעלה