בעיה בקוד לבניית סקר

Imanuel17

New member
ד"א אני פותח בדרך כלל ככה אובייקטים...

set oC = Server.CreateObject("ADODB.Connection") oC.Provider = "Microsoft.Jet.OLEDB.4.0" oC.Open Server.MapPath("..\members.mdb")​
אם אני עושה עם dbq וכאלה זה עושה לי error

אבל איך אני יכול לעשות ..

אבל איך אני יכול לעשות להכניס כאילו להעלות את הערך של התא הראשון .. [כי הרי מה שאתה רוצה לעשות זה רק תא אחד בכל טבלה ]. ואיך אני מציג את התא הראשון ?

Imanuel17

New member
למה תא 1 בכל תבלה???

לא דוקה. אפשר אפילו לעשות כמה סקרים באותה תבלה אתה עושה ככה. לכל סקר שורה ולכל שאלה עמודה. ככה אתה מציג את התא הראשון:
mysql = "Select * from tablename" objectRecordset.open mySQL, oC, 2, 3 Response.write ObjectRecordset.fields("option1").value​

יש שגיאה

‏‏BOF או EOF הם בעלי ערך True או שהרשומה הנוכחית נמחקה. הפעולה המבוקשת דורשת רשומה נוכחית. השגיאה על השורה : Response.Write oRS.Fields("vote1").value

זה שינה רק משו אחד..

לפני השינוי זה היה : ADODB.Field (0x800A0BCD) ‏‏BOF או EOF הם בעלי ערך True או שהרשומה הנוכחית נמחקה. הפעולה המבוקשת דורשת רשומה נוכחית. ואחרי זה היה : ADODB.Recordset (0x800A0BCD) ‏‏BOF או EOF הם בעלי ערך True או שהרשומה הנוכחית נמחקה. הפעולה המבוקשת דורשת רשומה נוכחית. כאילו השתנתה השורה הראשונה

netc

New member
אני יותר מממליץ

לקרוא את המדריך לבניית סקר באתר וובמאסטר - www.webmaster.org.il יסדר לך כמה עניינים.

למעלה