בעיה נחמדה מGOPROBLAMS.COM

azrielr

New member
בעיה נחמדה מGOPROBLAMS.COM

http://goproblems.com/prob.php3?id=6605&psetid=3629531 כדאי לבדוק את אתר מדי פעם, מוסיפים לם בעיות כמעט כל יום.

imdark

New member
אני פותר בעיות שם כל יום

וגו פרובלמס ממש חוזר על אצמו הבעיות של הדאנים למשל לא ממש מענינות זה בעיקר אותן צורות שחוזרתו על אצמן בדרכים שונות זה משפר את ההבנה של צורות אבל פחות את הקריאה לא יודע אולי צריך לנסות את האלה של 4 דאן אבל אני זוכר שגם האלה של 1 קיו כל הזמן חוזרות על אצמן הייתי ממליץ להם לבנות מערכת שבה הבעיות פשוט לא יחזרו על אצמן

Song17

New member
יש שם גם חידות שלי ^^

זה אתר נחמד. יש כמובן דברים שחוזרים על עצמם בדרך זו או אחרת. אבל אני תמיד מנסה לפתור את כל החידות החדשות וזה לא מרגיש לי שזה חוזר על עצמו בצורה מופרזת. דווקא בחידות שברמה גבוהה הכי חשוב זה לקרוא. לפעמים כדאי גם שתדע למה אתה רוצה להגיע, אבל גם זה עניין של הגיון. לומר שהבעיות של הדאנים לא ממש מעניינות ושהן חוזרות על עצמן נשמע לי קצת מטופש. לעיתים יש שגיאות פה ושם בחידות החדשות, אבל לרוב מתקנים את זה די מהר. אפשר גם להגיב ולשאול שאלות אם משהו לא ברור. אגב, Santa C שכתב שם הרבה חידות הוא גם ישראלי. זה קצת מצחיק - הוא בקושי משחק אבל מאוד אוהב חידות גו. בשאיפה הוא יתחיל לשחק כשהוא יסיים עם הצבא. אתם מוזמנים להסתכל על החידות שלי. אני משתמש שם בכינוי הזה (כמו כאן).

Mor L

New member
אני ממש חלשה אבל אני אשאל בכל זאת

התשובה היא שחור ל-D18?

imdark

New member
אתה יכולה לנסות באצמך

(ללחוץ) אבל זו לא התשובה הנכנונה משום שאת לא משיגה בה שום דבר עם זו לא הייתה בעיית לוח מלא אולי היית צודקת הבעייה בפיתרון שלך הוא שעם לבן ממשיך את צריכה להמשיך לברוח עם שחור על השורה השנייה(קשה להסביר את זה במודעה אחת)להרוויח מעט מאוד נקודות ובו זמנית לתת ללבן המון נקודות ולהרוג את הקבוצה שלך זו בעיה של טקטיקה מורכבת עם תביני את הערונות שמאחוריה תוכלי להתקדם כמה רמות קדימה

Mor L

New member
אני לא מצליחה

ניסיתי את כל האפשרויות שחשבתי עליהם ובכל זאת זה כל הזמן רושם לי wrong אתה מוכן בבקשה לרשום את המהלכים של הפתרון?

imdark

New member
את מנסה להשיג נקודות במקום לסדר את המצב

החידה היא לא חידה בסגנון של להרוג את היריב או להשיג הכי הרבה נקודות זו חידה בסגנון של לחתוך ולסדר את המצב ליצור בסיס ולחיות בתווך הארוך המהלכים הם די נחמדים וזה מבוסס על שני דברים קודם כל לחתוך כלומר להשאר את אחת הקבוצות של היריב חלשות אז B16 C15 C14 B15 B14 ולבן אוכל ב A16 אולי היהרב שלך אכל והשיג 3 נקודות(לא משנה כמה נקודות בידיוק) אבל אכשיו יש לו שתי קבוצות של אבנים שאחת חיה והשניי אדיין אין לה עיניים אבל שחור אדיין לא סיים יש לו אדיין את היכולת להכריח את היריב לאכול עוד שתי אבנים ב E17 וE18 אכשיו למרות שהיריב שלו השיג פה עוד 5 נקודות כלומר 8 נקודות סך הכל את אדיין במצב יותר טוב בגלל שהקבוצה שלך בטוח חיה יש לה בסיס ויש לך גם כמה קירות חזקים שימנעו מהיריב שלך לחיות ועם היריב יצליח לחיות תשיגי מזה הרבה מאוד נקודות בגלל שהוא יצתרך לברוח ובזמן שאת רודפת אחריו את יכולה להרוג את הקבוצה החלשה השנייה ב E7

Mor L

New member
אה-הא

הבנתי... וואי אני ברמה ממש חלשה אם כך לא חשבתי אפילו על האפשרות להקריב אבנים על מנת ליצור קירות חזקים

imdark

New member
לומר לך את האמת

יש הרבה שחקנים שהם לא ברמות דאן שהיו עושים את אותה טעות אני פוגש כאלה כל יום(גם ברמה 8 קיו וגם 6) איזה רמה את? אולי אני יכול לעזור

Mor L

New member
תודה

אבל אני כבר לא משחקת כל כך זה לא שהתייאשתי מהמשחק, פשוט זה כבר לא בסדר העדיפויות שלי אין לזה את אותה משמעות שהיתה לזה פעם תעזוב זה שכל מסובך מתישהו בעתיד שוב תהיה לי מוטיבציה לשחק, עד אז אני לא מכריחה את עצמי מדי פעם אני מנסה לפתור חידות שמעניינות אותי אבל לא יותר תודה בכל מקרה

Blac k Ou t

New member
אומג!

ילדה- אהבתי את החתימה שלך
חשבתי שאני היחידה בפורום שחושבת שאקירה והיקארו פשוט דורשים את זה :) שלחי לי הודעה אם אי פעם תראי את ההודעה הזאת :) שנדבר ^^

למעלה