בעיה עם בקרת הקול במחשב

yogev55

New member
בעיה עם בקרת הקול במחשב

שלום לכם! אנא ממכם עיזרו לי להבין למה אני לא מצליח להגדיר את בקרת הקול במחשב שלי? סביבת העבודה שלי היא win מילניום . כאשר ביצעתי התקנה לכרטיס הקול שלי, הכל התנהל כשורה. WINDOWS זהה את כל המרכבים כמו שצריך כרטיס הקול שלי הוא ESS PCI-SOLO SOUND CARD. הבעיה היא שבלוח הבקרה תחת מאפייני צלילים ומולטימדיה, בכרטיסיית ``שמע`` משום מה רשום בחלון השמעת צליל התקן ומעודף שלא מוכר לי. בכרטיסיית צלילים, כאשר אני רוצה לשמוע את אחד הצלילים של WINDOWS, אני מקבל הודעת שגיאה ובה כתוב: ``אין אפשרות להפעיל את קובץ (.......הצליל שבחרתי) ייתכן שהקובץ פגום או שהוא משתמש בתבנית שגיאה לא מזוהה. כדי לפתור בעיה זו, החלף את הקובץ או השתמש בהוספה/הסרה של תוכנית בלוח הבקרה כדי להתקין דחיסת שמע``. נוסף על כך בתחתית המסך לא מופיע אייקון של הרמקול. שאלות: 1. מזה דחיסת השמע? 2. מה אני מסיר בהוספה/הסרה של תוכניות בלוח הבקרה? 3. איזה קובץ אני מוסיף ומאיפה? 4.אם WINDOWS מזהה נכון את כרטיס הקול אז למה אני לא שומע צלילים? אודה לכם מאוד אם יש בידכם את התשובות לשאלות אלו. [email protected]

eYaL

New member
רילקס..

פשוט לא התקנת את התקן השמע של הוינדוס עושים את זה ככה: לוח הבקרה->הוספה הסרה של תוכניות->התקנת וינדוס משם תסמן את מולטימדיה ב ``וי``. אם המולטימדיה מוצג כמסומן,הסר את הסימון,וסמן שוב. לאחר מכן תקיש על אישור,והמתן שהוינדוס יסיים להעתיק קבצים יכול מאוד להיות שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב לאחר שתעשה זו..לא רציכה להיות לך בעיה לשמוע כל צליל. בהצלחה! eYaL

למעלה