בעיה קשה ועלוקתית במיוחד ששמה NEKO3

בעיה קשה ועלוקתית במיוחד ששמה NEKO3

בתפוז במבוגרים בלילה יש גולש בניק NEKO3 האיש נוהג להציף את הבלוגים עד שהם נהרסים כליל ככה הוא מאיים על משדרות ומשדרים כדי לקבל ניהול מדובר באיש שבעבר היה מקליט בחורות במסנגר ומשדר את זה בתפוז כולם יודעים במי מדובר הוא הורס לכולם תכיף כניראה מדובר במקרה קשה של חוסר צומי בילדות או בילד כאפות שעכשיו נוקם על הסבל שהוא עבר בכל מקרה מדובר בעלוקה ואני כבר לא מדברת על זה שהוא מכוער רצח לצערי ראיתי אותו ואני עדיין מזועזעת

הבעיה של נקו מוכרת ממזמן אל תתרגשי ממנו

מידיעה אני אומר לך שכל מה שאמרת עליו הוא נכון האיש יצור שחושב שהוא משהו אבל למעשה הוא בסך הכל 0 ולא משנה מה הוא עושה לפעמים הוא 0 גדול ולפעמים 0 קטן אבל 0 נשאר 0000000

הכל שקרים

שלום אני משדרת בתפוז המון שנים אני אישית מכירה את נקו כל מה שרשמתה עליו זה שקרים הוא בחור נחמד שעוזר להרבה אנשים בבלוג ועד כמה שאני רואה יש לך איזה שהוא קינאה לבחור הזה הוא נראה טוב כי גם אני ראיתי אותו בקיצור אני חושבת שהוא בטח העיף אותך כמה פעמיים ביגלל זה אתה קצת ממורמר עליו !!!!

מסכימה עם שנינוש

ניקו הוא אחלה בנאדם וכל הקנאים שיסבלו בשקט

כנסו או יותר נכון כנס פחדן עלוב

שלום וכמובן הבחור שרושם את ההודעות בשם לואיצי זיני ועכשיו רשם על נאקו זה אותו אחד זה שמנסה לפרוצ לכם תמיד למחשב הוא אדם מתוסכל ללא עמוד שידרה מפחד מהצל של עצמו ואנו מוכן להיחשף ( להזכירכם הוא שולח ליניקם לאתר F2H שזה אתר להעלת קבצים הקובץ שהוא העלה שם נותן לו שליטה על המחשב שלכם אחריי שהורדתם תקובץ שם ... המירמורים שלך על נאקו לא יעזרו ולא ישפיעו לעולם כי גם אם הוא5 הורס תבלוג אתה זה שהורס תמחשבים לאנשים שזה הרבה יותר גרוע בכל אופן מתוך מכרות שלי על ניקו הוא אחלה של בנאדם ושום יצור עלוב כמוך לא יכל לשנות את זה באהבהה ממני שיהיו לך חיים מאושרים אושר עושר וכל מישאלות לבך יתגשמו יצור מתועב חסר חוליות .. שכמותך ....

NeKOLeT

New member
.

תראו. נתחיל בזה שזה דבילי וילדותי שאתם פותחים בכלל שיחה על בנאדם לא מתאים לך הבנאדם? תתעלמי ממנו. אני הכרתי את שני הצדדים של נאקו והגעתי למסקנה שלכל אחד יש ת'פאקים שלו הוא מצד אחד בנאדם נורא חמוד ומצד שני אתה יכול לאכול ממנו קיקים כמה חודשים טובים חחחח עזבוו אנשיםםםםםםםםםםםםםםם.. תפסיקו להיות ממורמרים חחחח חייכווו:)

שגיתת1

New member
נקו אתה כזה שקוף תשימו לב לשעות של התגובות

תשימו לב שכל התגובות בעד נקו הם בהפרש של כמה דקות וזה הכי שקוף בעולם שנקו הגיב לעצמו מה שרק מראה שהנקו הזה באמת טרול כל מי שגולש ומכיר את הנקו הזה יודע שכל מה שאמרו עליו הוא אמיתי ואפילו יותר גרוע מזה

NeKOLeT

New member
לשגית המתוקה.

נאקו שלח לי הודעה במסן שפתחו אליו שרשור. אז החלטתי להגיב. מי שבאמת נמצא בפורום יודע שאני קיימת כי הפעלתי כמה פעמים מצלמה ככה שאת יוצאת עלובה לא אני. ולמען ההרגשה הטובה , שחס וחלילה לא תוכלי להרדם אני אפעיל מצלמה והוכיח לאנשים שאני לא נאקו.

שיפכה

New member
גם אותי הוא ניסה להטריד אתמול ואיים לפרוץ לי

למסנגר,אבל אני אטפל בו טיפול שהוא לא ישכח כך שהוא לא יטריד אף אחת

מישהו פה יכול לתת פרטים על הבחור ובמי מדובר?

אוליי פשוט עדיף להוציא לוגים של מסנג'ר ולהתלונן במרחב ירקון במחלקת ע"א רק טיפשיים מתעסקים בקקה<<<<מנסיון של שנים

שיפכה

New member
יש לי לוג של איומים שלו במסנגר...

הוא איים שהוא ידאג לקבל ניהול בכל בלוג ולהעיף אותי משם-אבל לא נורא אם הוא רוצה מלחמה הוא יקבל. אני דאגתי להעפה של מנהל מאיזה חדר בצאט תפוז כך שאפשר לטפל גם ביצור הזה

איים ? מי איים?

"הפורץ" המהולל או נאקו? דרך אגב , לוג לא הכוונה לשיחה , אלא לוגים של מסנג'ר אותם מקבלים כבקשה מאתר MSN מהתמיכה, הוכחה שהתקיימה שיחה . איומים פה בבלוג זה סתם קקה של ילדים .... אין צורך לפחד זה בלוג של ממורמרים ופראנואידים.... מעניין מה גרם להם לחשוב שאני ביצעתי את הפריצות האלה.... אני סך הכל מאבטח מידע קטן ופשוט....

שיפכה

New member
אין לי מושג על איזה פורץ מדובר-אני קיבלתי

איומים מNEKO3 במסן

NEKO3 הגיע

New member
בקיצור לכו תעשו קקה ...

אני אישית לא מגיב בפורום אבל עקב הרמה הנמוכה שאני רואה פה אני מציע שתתחילו לחפש חיים כי המצב שלכם מתדרדר מיום ליום חחח

לנאקו

לפחות תציין למי אתה מתכוון כשאתה אומר תתחילו לחפש חיים? הרי לא הייתי כאן 3 שנים , לי יש חיים ב"ה.... וכשאתה אומר המצב מתדרדר תהיה בטוח שכל מי שנשאר בבבלוג עם שורשים המצב שלו מדורדר.... וזה בטח לא אני וזה בטח עוד הרבה מאוד אנשים שאני מכיר באופן אישי שמזמן שכחו מהבלוג.... לפי איך שאני רואה את המצב ... המצב הנפשי של כמה אנשים פה באמת ברמה נמוכה מאוד בין אם יש פורץ ובין אם לא... אני יכול להאמין לחלק מהאנשים פה , הרי אחרי הכל הוצאת עלי מידע (הכבוד הוא לי שאני כזה חשוב) , מידע שאפשר למצוא ברשומון / אגרון / טלסטורה ,למרות שאמרתי לך איפה למצוא את מספר הנייד שלי, טרחת להתקשר לבית של ההורים שלי ולבקש אותי,איזה כבוד כאילו אני הנשיא בכבודו ובעצמו, ושלא נשכח את לואיצי ,לואיצי איים עליי שהוא רצה לשלוח לי אנשים שיעקרו לי את המחשב מהבית אם לא אומר לו סליחה ואודה שזה אני שגרמתי לבעיות שלכם (פפפפפחחחחחח אחד גדול) .... אני יספר לשניכם סיפור קטן....(שניכם הרי לא ישבתם) אכלתי דקירות בתא 2*1.5 ולא הייתי הברכיים , מי אתם לעזעזל?!?!? תואכלו כאפות מהדייסה שהכנתם לעצמכם , אם הייתם גברים ופונים אליי בשיא ההגינות עוד היה על מה לדבר ולתקן את הבלאגן שלכם... גועל נפש הבלוג שאתם יצרתם פשוט זוועה שמוציאה את החשק .

NEKO3 הגיע

New member
שמע אתה בחור מסוכן מאוד..

יש לך אולי איזה קירבה לאחת ממשפחות הפשע דני ?
(ואגב תחשוב שוב לפני שאתה רושם משהו שסתם לא תחזור בך אחריי זה ) יאללה יום טוב עבריין צמרת שלי..

למה אני צריך לחזור בי?

הרי אתה יודע הכל ! אני לא שלך ואתה יכול לחלום על זה , אין לי שום קירבה למשפחות פשע , רק שלום שלום לא יותר מזה , שימי יכול להזכר מעט על השיחה שהייתה לנו על המכונות , זה רק חלק קטן ממה שאני קרוב אליו... אני נקי מעבירות כבר שנתיים(עבירה אחרונה - סחיטה באיומים) , זה רק אחד מהפרטים שאתה לא יכול למצוא עליי כי אין לך גישה לשאילתא. ולנושא: למי התכוונת שאין לו חיים לזה ש"פרץ" או לאחרים? כי כמו שזה נראה מהצד זה נראה כך: כל ה"מאיימים" למיניהם הם החסרי חיים . כמו ששמת לב אין בדיבור שלי ולא שמץ של איום , אני בסך הכל יודע איפה אני נמצא בשרשרת המזון... מה שאתה כנראה לא יודע , שבגלל ההתיחסות שלך לאנשים מסויימים עם כל הכבוד לווירטואליות של הבלוג אתה גם פוגע בבני אדם, אני מציע לך לקחת איזשהיא חופשה ותחשוב טוב טוב למה התקשרת להורים שלי כדי להשיג אותי אם הפון שלי מופיע בפייסבוק , קטע של איום? עשיתי לך משהו רע? כאילו שמע הייתי יכול להיות חרא ולהחזיר לך באותה מטבע , פשוט לעשות לך את אותו הדבר רק עם מעט פלפל וטוויסט כדי שתבין שנפלת על הבן אדם הלא נכון... וכמו ששמת לב לא עשיתי את זה כי אני לא ילד כאפות , איומים זה לא הצד החזק שלי אני תמיד נתפס ונכנס למעצר.... דיברת איתי במסנג'ר ואמרת אני מכבד ובלה בלה בלה , אבל אתה בכלל לא מכבד , אתה אפילו לא יודע איך כבוד נראה.... ביום שאתה תדע כבוד אני יגיע עד אלייך ואלחץ לך את היד. לסיום : המסקנות שלי הן כדקלמן: 1. סתם סיפור שהאמת לא מעניין אותי 2. לא מבין למה מלחתחילה חשבתם שזה אני 3. אני חושב שלואיצי(שימי) סתם פחדן והסיק מסקנות שגויות מאוד 4. לפי דעתי מגיע לי התנצלות משניכם וגם למשפחה שלי .(זה הקטע של הכבוד) 5. סגרו נושא כי זה נהייה משעמם.

מכה חדשה נפלה על ישראל

עברייני מקלדת.... אוי אוי אוי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טררם7

New member
הנאקו הזה הוא באמת סתם עבריין מקלדת

הבעיה היא שלאנשים אין כוח לריב איתו רק בגלל שהוא טמבל אז נותנים לו ניהול כדי להרגיע אתו אבל מאחורי הגב הוא הבדיחה של הפורום לא יותר מזה תאמין לי

למעלה