בעיה..

נעמה ע.

New member
אבל בלי ספוילרים לשישי! :)

עוד לא קראתי אותו. אני מחכה לעברית (כן, כן..). סבא וסבתא קונים לי לחנוכה.

coolit

New member
גאד,

אני בכלל לא מתכוונת לקרוא את זה חח! וכולם צוחקים עליי שהייתי חנונית קטנה בפורום הארי פוטר ושזה היה החיים שלי בערך ועכשיו אני לא זוכרת כלוםםם.. אוקיי השבת אמרתי שגילברט [אם כבר מדברים על אן שרלי], או GelBart [שם משפחה של ידיד שלי]- יש לזה צליל ממש סקסי וחתיך אז אחי הגדול אמר שלא, ואמר שזה בטח בגלל ש.., איך קראו למורה הזה מהארי פוטר? אני ישר: סנייפ הוא: לא אני: דמבלדור הוא: לא, היפיוף הזה אחי הקטן, מיד: "גילדרוי לוקהרט" אז כאילו, זה נשמע דומה לגילברט, ובגלל זה אני חושבת.. ואני כאילו.. מההההההה חח.. בחיים.. בחיים בחיים בחייםםם לא הייתי מגיעה לזה חח!!! מקסימום ללוקהארט, אבל גילדרוי?! בחיים לא הייתי נזכרת בשם הזה חח! אני לא זוכרת כבר כלום מהארי פוטר, חוץ מזה שהשלישי היה הכי טוב, ושהחמישי היה מעפן וקראתי אותו רק פעם אחת וזה נמרח. ובגלל זה אני לא מתכוונת לקרוא את השישי.
[וואי. אני קודחת במוח היום!]

חיפושה

New member
מההה...

אני צבעתי לג'ינג'י כי אני כל כך אוהבת את זה, ג'ינג'י אמיתי זה ה-כ-י יפה שיש,תתגאי בזה ילדה.

P N 4 E

New member
תתגאי ../images/Emo9.gif

אני ג'ינג'ית , אבל לא כתומה [מין אדום-כתום-חום] והייתי מתה להיות כתומה!!!111
כשהייתי יותר קטנה צחקו עליי שאני "ג'ינג'ית מזוייפת" כי אין לי נמשים. אז את רואה? צחקו עליי שאני לא לגמריי ג'ינג'ית
ג'ינג'י זה חמוד ^^ ולוטם זה לא שם מזעזע. בכלל לא. איזה באיחור זה..

מ א מ י 1

New member
אממ..קוראים לי לוטן

עם ן' סופית!! (LOTAN)...לוטם עוד אפשר להבין אבל יש ילדים שקוראים לי לוטן (LOTEN) שזה מעצבן טיפה..אבל..אפשר לסבול את זה
תודה לכולן בנתיים! מאוד עזרתן לי!

ילדה

ג'ינג'ים חזקים או לא וכתומים זה הדבר הכי הכי יפה בעולם ודפוקים ופוזרים ומסריחים מי שמעשמם לו ואומר לך דברים שכאלה. בגובה שלך- עם הזמן תביני שזה ממש לא רע ואולי אפילו תאהבי את זה. קיצור תשלימי עם עצמך גם ג'ינגית וגם גבוהה זה כיף נו

Magi¢ Girl

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

אני מאוהבת בג'ינג'י.. ג'ינג'ים הם מדהימים. ויש להם אופי..מיוחד כזה.. קיצר, שימי זין. ותגידי תודה.

וואי ג'ינג'י זה צבע יפה../images/Emo70.gif

אני רוצה לצבוע, אבל אמא לא מסכימה "להרוס את הגוונים הטבעיים..." (אני שטנית, לא בלונדינית, GO FIGURE). אוףףף היא כזו מעצבנתתת!! אל תשימי על האנשים האלה, ג'ינג'י זה הבצע הכי יפה שיש! ברצינות!

use your guns

New member
ג'ינג'י כי אדום זה קווול

בדיוק שרנו אתמול ברובוטיקה לילד ג'ינג'י. ג'ינג'י זה הכי יפה שיש. הלוואי עלייייייייי.

../images/Emo6.gif

מה שמזכיר לי.. לחברה הכי טובה שלי יש שיער ג'ינג'י, והיא הכי מלכה בעולם, אז בספר מחזור שלהם בכיתה ט' (היא שנה מתחתיי, י"אניקית), כתבו לה במשפט מפתח "אדום זה קול".. מותק.

Mooa-Numi

New member
היי

אל תשכחי שבסוף שאן שרלי בסוף היתה הכי כלה שיש! היא התחתנה עם זה שצחק עליה (אחרי שהיא צבעה לירוק, שזה לקח, כן?), והיא היתה יפהפיה ובטח היו לה ילדים יפים, ואני לא זוכרת כי קראתי בכיהת ד' או משהו אבל.. תבואי אליהם מקרוב ותגידי להם "אתם רק מתים להיות מאבונלי" ותלכי. תראי מה יהיה התגובה שלהם אז, הא. וג'ינג'י זה מגניב, שאתה בת. לתקופה הייתי עובדת על אנשים שנולדתי ג'ינג'ית, כי זה יכול לקרות, דברים מוזרים קורים בגופי. זה יעבור לך. איני התביישתי פעם כלכך בשם משפחה שלי, ותראי היוםץ לא זוכירם איך קוראים יל באמת. זה דרך חיים.

מהמה

הוא לא צחק עליה כי היא הסתפרה קצוץ? וקרא לה ראש גזר!
קראתי (ויש לי) את הספר הראשון ואני לא יודעת באיזה סדר לקרוא את האחרים, כל פעם שאני בחנות ספרים אני רואה איזה מיליון מהסדרה גררר ;(

coolit

New member
היא הסתפרה קצוץ כי

השיער שלה נצבע לירוק, ומרילה לא הרשתה לה לצאת ככה מהבית! [לא שנראה לי שהיא רצתה] אבל גילברט (
!!!!11) צחק על זה שהיא ראש גזר, ולא על זה שהיא הסתפרה קצוץ והספרים בסדרה הם האסופית- אן מהחווה הירוקה או משהו כזה ואז אן מאבונלי ואז אן שרלי- הנערה מן האי [ספר יפה עם תמונות יפות. כולם יפים שם.] ואחרי זה זה סתם נמרח.. אן מהעמק הירוק ובית החלומות של אן ואולי יש עוד משהו.. וזה שהיא מתחתנת ויש לה ילדים, אז לא רק שזה לא יפה- זה גם עצוב וזהו

coolit

New member
כי זה עצוב שאנשים מזדקנים כזה..

היא הכי כיפית כשהיא בקולג' הרי.. [כמו קים
] בחורה צעירה ואז היא מתחתנת ונולדים לה ילדים והיא משמינה והכל הרבה פחות מקסים זה מעצבן! [נשים קטנות זה יפה!]

tal454

New member
שיוו!

ג'ינג'י זה שולט! [לא שאני ג'ינג'ית, אבל אני אוהבת ג'ינג'ים!] בקיצור- אני חושבת שג'ינג'י זה מיוחד, כי ממש 2% מהבנות הן ג'ינג'יות אז תעריכי את מה שיש לך על הראש, ותפנימי שאת מיוחדת. בנוגע למגעילים מהכיתה- עזבי אותם, אל תתיחסי להערות שלהם, אבל אם הם לועגים לך אל תתני להם [כמו שאמרו בתגובה הראשונה]. אנשים מתנהגים אליך כמו שאת נותנת להם, תביני.

למעלה