בעיות באוזן מזה שנתיים וצלילה

Litalxo

New member
בעיות באוזן מזה שנתיים וצלילה

לפני שנתיים סבלתי מכאבים עזים באוזן בעקבות טיסה. מאז אוזן ימין סתומה. לפעמים קצת, לעיתים מאוד, אבל תמיד סתומה. הגיע למצב שכבר התרגלתי לזה, וזה מציק לי בעיקר בלילה, כששקט מסביב ואז אני שומעת צלצול דק בתוך הראש. הלכתי לרופאת אף אוזן גרון, היא אמרה שזה קשור לארגיות שאני סובלת מהן, שלחה אותי הביתה עם אריוס. שדי עוזר לי נגד התקפי האלרגיה, אבל לא שינה כלום במצב האוזן. הרשתי לעצמי לשכוח מזה, ואחרי מספר חודשים פניתי לרופאה, שאמרה לי שיש לי התחלה של דלקת, אבל קלה שלא הצריכה אנטיביוטיקה, רשמה לי אוטידין ושלחה אותי לדרכי.. זה בהחלט עזר, אבל האוזן עדין סתומה. לאחרונה רופאת משפחה רשמה לי שוב אוטידין מאותה סיבה שרשמה הקודמת. והעניין הוא, שבעקבות זה הזנחתי את תחביבי הישן- צלילה ועכשיו אני סוף סוף רוצה לחזור לצלול.. האם האוזן הסתומה באופן קבוע עלולה לגרום בעיות בצלילה?? קצת מאסתי מלעכב את החיים בגלל הבעיה הקטנה הזאת

בעיות אוזן לצלילה

שלום, הבעיה נעוצה בכושר האיורור של האוזן התיכונה בזמן צלילה הנעזה בעזרת חצוצרה (ע"ש אוסטכיוס) המחברת בין האף לאוזן ומעבירה אויר בזמן הפמפום. כדאי להבדק גם אצל רופא אא"ג כדי שיראה את פתח החצוצרה המצוי מאחורי האף. אם הרקע לתפקוד הלקוי הוא אלרגי ניתן לשפר את התפקוד בעזרת טיפול אנטיאלרגי תואם. מומלץ לבצע גם בדיקת שמיעה. ד"ר אופיר הנדזל

ronir62

New member
איירפופר בדיוק בשבילך...

שלום לך, כנס לאתר: www.earpopper.co.il ותוכל למצוא פיתרון לבעייתך. ללא תרופות, אנטיביוטיקה וכדומה. בהצלחה, רוני

למעלה