בעיות שינה

• פותח הנושא snirc
  • פורסם בתאריך

snirc

New member
בעיות שינה

כו תמיד היה לה קשה להרדים את עצמה לכן אני נאלצת להרדים אותה בידיים. היא הפסיקה לינוק בגיל חמישה וחצי חודשים, אין לה טקס מיוחד את האמבטיה אני מכינה לה אחר הצהריים בין ארבע לחמש. היא לא הולכת לישון בשעה קבועה למרות שאני מנסה להרדים אותה כל יום בערך משעה תישע בערב,היא יכולה להירדם בתישע וחצי או בשעה אחת עשרה ואים היא כבר נירדמה היא יכולה להתעורר אחרי שעה בבכי,במשך היום היא ילדה מאוד רגועה וחייכנית ,זה בהחלת לא משפיע עליה .

snirc

New member
מחכה לתגובה בנושא בעיות שינה

שלום לך אני עדיין מחכה לתגובה ממך ---------------------------------- תוכן: כו תמיד היה לה קשה להרדים את עצמה לכן אני נאלצת להרדים אותה בידיים. היא הפסיקה לינוק בגיל חמישה וחצי חודשים, אין לה טקס מיוחד את האמבטיה אני מכינה לה אחר הצהריים בין ארבע לחמש. היא לא הולכת לישון בשעה קבועה למרות שאני מנסה להרדים אותה כל יום בערך משעה תישע בערב,היא יכולה להירדם בתישע וחצי או בשעה אחת עשרה ואים היא כבר נירדמה היא יכולה להתעורר אחרי שעה בבכי,במשך היום היא ילדה מאוד רגועה וחייכנית ,זה בהחלת לא משפיע עליה .

snirc

New member
בעיות שינה

הילדה שלי בת 8 חודשים והיא בקושי ישנה בלילה,היא הולכת לישון בשעות מאוחרות ויכולה להתעורר כל שעתיים מה עושים? סה"כ ביום היא ישנה אולי 2 וחצי שעות.

עיצה שלי לנסות להעביר את האמבטיה

לפני השינה מייד לאחריה בקבוק ואז בד"כ הם נשפכים... לגבי ההרדמה על הידים עד כמה שזה קשה ממליצה לך לגמול כי ככל שעובר הזמן הגמילה רק נעשית קשה יותר שלא לדבר על זה שהם נעשים כבדים... בקשר לזה שהיא מתעוררת גם אצלינו היו לה התעוררויות שנבעו מגזים, היה מאוד קשה אבל גם זה עבר... בהצלחה
, שירה.

למעלה