בעעעעעעעעעעע גררררררררררררררררררר

little bry

New member
חחחחחחחחח אל תדאגייייייי

אני אשתדל לא להתעלףףףף לא מבטיחה כלוםםםםםםםםםםםם ואני הולכת לי לראותתתת נדפק המחשבבבבבבב והייתי צריכה להפעיל מחדש גררררררררררררר מואהההההההההההההההההה

little bry

New member
אאאאאאאא מורושששששש אאאאאאאאאאא

יש עכשיו באמ טי וי את אפטאון מקום 2 לחידושיםםםם אאאאאאאאאאאא זה בטוח מעודדדדדדדדדדדדדדדד

בעעעעעעעעעעעע

בריטני עם השיר המטומטם שלה עקפה אותם??? גועללללללללללללללללללל אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה מושלמיםם הםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אאאאאאאאאאאאאאאאאא איךךךךךךךך התגעגעתיייייייייייייי לקליפ הזהההההההה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

little bry

New member
גמניייייייייייייייי

איך השיר המכוער שלה עקף אותם??????????? משו לא הגיוניייייייייייייייייייייייייייייייי גררררררררררררררר נו טובב לפחות הם עקפו את כל השאר...

יאפפפפפפפפפפ חחחחח

יאללה שריתההההההההה המיטה קוראת לי *או יותר נכון אמא צועקת לכבות ת'מחשב חחחח* תודה רבה על הכל נשמההההההההההה לאב יהההההההההההההההה לילה טובבבבבבבבבבבבבבבבבב

little bry

New member
אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מחרררררר תראי איך בהופעה בריאן מסתכל עלי!!!!!!!! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא חאתיךךךךךךךךךך חחחחחחחחחחחחח מחרררררררררררר יהיה לך שירשור ענקקקקקקקקקקקק עם בריי! לילה טובבבבבבבבבבב מואהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה חלומות בריי!!!!! מואההה לאב יהההההההההההההההההההההההההההה

OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

שירשור בריי?????????? אמאלההההההההההההההההההההההה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מתה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אאאאאאאאאאאאאאאאאאא אמאלההההההההההההההההההה בריאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

2cookie

New member
מסכנה המקלדת שלך../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחח

מגיע לה
מקלדת רעה
BTW מי את????

למעלה