בעעעעע אמאלהההה

iEyal

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

לא החזקתי אותו ביד בכלל
אבל להוציא שיחות עד איזה 11:30 בבוקר לא יכולתי...

Polyphonic

New member
לא צריך להגזים...

לא מאבדים שליטה/אחיזה מרעידת אדמה כזאת... אפילו הלכתי קצת בין החדרים בבית עם ארנק ביד (והוא לא נפל).

iEyal

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo2.gif

הצלחת ללכת עם ארנק ביד בזמן רעידת האדמה הגדולה
והוא עוד לא נפל לך
אתה הגיבור שלי

segman1

New member
תמיד יש לך שאלות מוזרות.

וכבר יש שירשור על רעידת האדמה.

brunu

New member
אני ישנתי....

אבא שלי שבדרך כלל בן אדם רגוע בא אליי העיר אותי נבהל כזה חח...

זאת הייתה רעידת אדמה???

הייתי בטוח שאני עדיין מסטול מאתמול... לא סתם... אני הייתי בחדר של המנהלת כי רבתי עם המורה לצרפתית (בעעעעעעעעעעעעע) היא אשכרה קיללה אותי המטומטמת הזאת.... ראו שהמנהלת היא לצידי ושהיא לא מאמינה למורה...

™I©Eman

New member
אז רק אני לא הרגשתי, לא שמעתי

ולא ידעתי בכלל שהיתה עד שלא שמעתי על זה ברדיו

ziv payne

New member
גם אני לא הרגשתי כלום!!!

מוזר
חחחח אבל עד שהמנהלת הודיעה במערכת קריזה הזאת כולם לא הבינו ודהרו לעבר השער וכל הבית ספר היה שם! זה היה מצחיק! התחילו לזרוק שולחנות וכיסאות מהחלונות!!! זה הרג אותי!!!
עד שבסוף פיזרו אותנו מהחצר והעיפו אותנו לכיתה

™I©Eman

New member
אני חיכיתי עם ידידה שלי לאוטובוס

לבי"ס, בסוף האוטובוס לא הגיע ואבא של הידידה לקח אותנו לבי"ס וברדיו באוטו שמענו שהיתה כמה דקות קודם רעידת אדמה, אבל לא הרגשנו קודם.. בבי"ס פינו את כולם מהמבנה רק איזה שעה אחרי.. רק אחרי השיעור שאליו הגענו נגמר (ואז כבר הברזנו הביתה)...

eshedr

New member
אני הייתי בבצפר וחשבתי שהכיתה עומדת

להתמוטט. בהתחלה הכיסא ממש רעד ואחר-כך הרגשתי כאילו הבניין מדלדל.

Eliran44f

New member
פלא שנכשלת בטסט../images/Emo67.gif

חח סתם אחי:) אבל איך לא הרגשת
...אותי זה העיר מהשינה...המיטה התחילה לרעוד ואני צועק על אמא שלי נו לכי אל תעירי אותי אני קם רואה אני לבד בחדר...פתחתי במקרה טלויזיה וראיתי שזה היה רעידת אדמה חח

™I©Eman

New member
כלב

גם ידידה שלי שהיתה איתי לא הרגישה.. והיינו בשטח פתוח (חוץ מתחנת אוטובוס וכבישים לא היה הרבה), ככה שלא היה מה שירעד / ירעיש... חוץ מזה שכנראה באיזור הזה בכללי היה יותר חלש..

kobibm13

New member
היינו בביצפר

ופינו אותנו לשעה מהבניין! הפסדנו הסטוריה!! היה חשש שהבניין יקרוס.. אפילו סדק לא היה בו...חח

omriattar

New member
../images/Emo67.gifכן גם התיכון שלי הרגישו את זה

אבל אני לא הרגשתי ומלא נלחצו היה מצחיק לראות את זה.. וזה לא עשה כלום למבנה כאילו אבל אני ועוד כמה סובבנו את כל התמונות בבית ספר כאילו זה מהרעידה והיה מצחיק.. כן מה לעשות משעמם לנו..

למעלה