בפרקים הבאים של הישרדות...

papo2006

New member
בפרקים הבאים של הישרדות...../images/Emo58.gif

הבת של אחות של סבתא שלי פאניה יוצאת עם סמי ביטון,מחברת "סמי את סמי בנדנות", אלו שהדפיסו את הבנדנות הכחולות והאדומות של הישרדות. היות וסמי מקורב מאוד לברנז'ה של ההפקה הוא חשף כמה דברים על מה שהולך לקרות בתוכניות הבאות. אז ככה... הזוג המתוק דן וויקה מסתכסכים. ויקה מגלה שדן צלה על האש ארנב שהוא מצא על האי למרות שהיא ממש ביקשה שהוא לא יאכל אותו כי הוא הזכיר לה מאוד את זייץ הארנב שלה מהבית ובגללו היא לא נרדמה אח"כ יומיים. מושיקו מצביע בעד הדחת אלכס אחרי שהוא נזכר שמלפני 4 שנים הוא הגיש לו שיפודי כבש וקולה במסעדה שהוא ממלצר בה ואלכס השאיר לו רק 12 ש"ח בתור טיפ למרות שהחשבון יצא 132 ש"ח ! ורה מגלה שליה היא אחותה ! (איך לא עלינו על זה לבד, רבאק! לשתיהן יש אותו מבטא!!!) ,הם נזכרות איך הם היו שוחטות ביחד תרנגולות בבית הקיץ שלהן ברוסיה. עידן לא שורד את פרק 6. לא בגלל שהדיחו אותו ,מסתבר שנעם מג'בארו הביא לו מצ'טה בראש אחרי שהוא חשב בטעות שהוא אורנגוטאן שילך יופי עם אורז. (לא אשמתו, עידן לא התגלח 3 שבועות!). זהו חברים בינתיים מחר אני נפגש עם סמי לסביח ונראה אם יהיה לו משהו חדש לעדכן אותי.

JoNy Boi

New member
תיכנסו זה לא באמת ספויילר ../images/Emo6.gif

קורע עאעע

mihs

New member
נשמע אמין בדיוק כמו כל שאר הספויילרים- אהבתי

idanoosh17

New member
טוב זה ממש מעצבן!!!

אם אתה רוצה להקפיץ את ההודעה (אגב מאוד מגניבה) שלך למעלה תוסיף לנושא(בסמיילים למטה יש "הקפצה") ואל תוסיף תוכן זה מחרפן לפתוח הודעות שכל מה שכתוב שם זה "." תודה! :)

למעלה