בצלאל שבר אותי! אני עומד לפתוח כרטיס בפייסבוק

בצלאל שבר אותי! אני עומד לפתוח כרטיס בפייסבוק

ויש לי תחושה שאני מאוד אצטער על זה, אבל אין ברירה, בתור מנהל פורום רשתות חברתיות בתפוז אין מוצא, אני צריך להיות שם, תדעו לכם שזה קורבן אישי שאני עושה למען רווחת הקהילה ואני מקווה מאוד שאתם יודעים להעריך את זה כי זה עולה לי ביוקר. כן כן, תרחמו עליי... תרחמו תרחמו... רחמים..

וזה נורמלי שאני כל פעם מופיע בניק אחר

לחלוטין בד בבד עם ההפרעות האישיותיות שלי והזהות הקולקטיבית שלי בעיני עצמי.

perrinat

New member
חמודיק ../images/Emo9.gif הוספתי אותך

פשוט תחפש חברים, ותאשר את כל מה שאני שולחת לך, אתה כבר תבין לבד

Nimrod H

New member
אני עושה אקספט אקספט

אבל שהוא אומר לי לשלוח לכל החברים אני עושה איגנור או סקיפ. בקיצור, אני לא טוב לאפליקציה הזאת, אני קוטע את הרצף...

Purple Mushroom

New member
מזל טוב על פתיחת כרטיס בפייסבוק נמרוד!

האמת שלי אין הרבה זמן לפייסבוק, אני משקיע יותר זמן בתפוז
. אני נכנס לשם רק דרך המייל, כמו שאני עושה בכרטיסים אחרים באתרים אחרים , לדוגמת מיי-ספייס. מזל טוב , אנסה להוסיף אותך גם . גם אני לא ממש מבין גדול בפייסבוק. רק פתחתי כרטיס..
. הרבה בהצלחה
.

Nimrod H

New member
ביחד נגשש את דרכנו באפילה

אני ממש לא מבין מה קורה שם ומי רואה מה אבל כבר יש לי שישים ומשהו חברים וגם הצלחתי להעלות תמונות מברלין! ישש!!! :~)

spiky1

New member
ראשית הצעתי לך חברות ../images/Emo6.gif

אז פשוט תענה לה
שנית, הנה סיפור שלי בנוגע לפייסבוק. מרגש מאוד. ואנחנו שנינו, ידידים ותיקים מה
. לבנה

למה אנשים מתלהבים מזה?

לא נרשמתי לפייסבוק. אני משערת שזה כמו כל רשת אחרת. לא? מה מיוחד שם? מישהו מוכן לדווח? אני דווקא במגמה הפוכה. הסרתי את עצמי מכל מיני רשתות, על מנת לא לפזר את הזמן / האנרגיה שלי.

ailag

New member
המון אנשים שם

ויש שם שיטות שטחיות ונחמדות לשמירה על קשר עם אותם חברים רחוקים שברשימה שלך, בצורה קצת ממכרת (כי יש המון שיטות, כמעט כל אחד שיודע לתכנת יכול להוסיף עוד)

Nimrod H

New member
לא ברור לי

נרשמתי, לא מבין מה הביג דיל, אולי אני אנטי מדי, אין לי חשק להתחיל להתעמק בכל האפליקציות האלה ולהציק לחברים שלי על בסיס יומיומי קבוע.. אבל יש אחלה ממשק להעלות תמונות... אבל גם בתפוז יש אלבומים, אפילו יותר מגניב. בקיצ, אין לי תשובה בשבילך אבל טוב לראות אותך כאן מיכל :~)

למעלה