בקשה ליעוץ

golis82

New member
בקשה ליעוץ

שלום רב...סיימתי זה עתה את את לימודי ההנדסאות בבי"ס הארצי להנדסאים בטכניון במגמת חשמל. בממוצע בערך מעל 85(עוד לא קיבלתי תשובה לגבי שני מבחני מה"ט וגם פרוייקט). עכשיו אני שוקל להמשיך ללמוד בבראודה.. ושם זה תואר חשמל ואלקטרוניקה משולב. בין היתר מצאתי עבודה בחברה שעושה בדיקות ללוחות חשמל עם מצלמה תרמית (תרמוגרפיה).. העבודה היא קשה ושוחקת , אבל נותנת ניסיון בהכרת עולם התעשייה ופענוח תקלות ברכיבים חשמליים. הדילמה שלי האם לצבור שנה של ניסיון בעבודה , או מייד להכנס ללימודים? אשמח לשמוע תגובות בעניין.. תודה

PooKiPsiT

New member
כמה שאלות

1. יש סיכוי להפוך את העבודה לחצי משרה? (משרת סטודנט) 2. לא עדיף ללכת ללמוד באוניברסיטה/טכניון? 3. להכנס מייד ללימודים הכוונה להתחיל ללמוד בעוד שבועיים? איך זה אפשרי אם לא נרשמת עדיין?

golis82

New member
תשובות

אין אפשרות לחצי משרה...זו עבודה של יותר ממשרה מלאה. ברור שעדיף בטכניון , אבל בשביל טכניון צריך פסיכומטרי גבוה וכל הדרישות קבלה..ובבראודה לא צריך פסיכומטרי , ויש מסלול מקוצר של שנתיים וחצי להנדסאים. המסלול המקוצר מתחיל בפברואר..לכן יש עוד טיפה זמן לחשוב

PooKiPsiT

New member
עשית פסיכומטרי?

לא כדאי לוותר מראש. אם בכל מקרה אתה רוצה מכללה, מכיוון שאי אפשר לדעת מה יהיה מצב השוק בעוד 4 שנים, נראה לי שמומלץ מאוד לעבוד גם במשרת סטודנט במהלך הלימודים בשביל שיהיה לך נסיון בסיום התואר. אתה יכול להתייעץ בעניין הזה גם בפורום עבודה בהיי-טק.

למעלה