בקשר לזן מיקרו

chicoes

New member
בקשר לזן מיקרו

קודם כל ברכות על הפורום. נחמד שיש פורום המוקדש לMP3 בלבד. החלטתי לקנות את הזן מיקרו 5GB ואני חושב על קנייה מהאתר של קריאייטיב. האם יש גירסה של המכשיר שיש הבדלים בינה? (אמריקאית או אירופאית אם קיימת בכלל גירסה אירופאית). אני מניח שבאתר של קריאייטיב זאת האמריקאית. ועוד שאלה,האם הזן מיקרו מסדר שירים לפי ID3? תודה

La Gamba

New member
אני חושב שההבדל היחידי

הוא במטען. במטען שלך יהיה שנאי המצפה לקבל בתור מקור מתח אפקטיבי של 110V ותדר של 60HZ, לעומת זאת, בישראל הוא יקבל מתח אפקטיבי כפול (220), ותדר של 50HZ. כלומר, שאם אתה רוצה להטעין את המכשיר, לא רק דרך המחשב, כדאי שתקנה מתאם בין תקע אמריקאי לשקע אירופאי.

weird dust

New member
כמה תשובות

כמו שכתבו מעלי ההבדל היחיד הוא בצורת השקע במטען, וכיום כל החברות נותנות מטען בעל אפשרות מתח של בין 110 ל220 ככה שאפשר רק לקנות מתאם ב6 שקלים בכל חנות בניין או אלקטרוניקה. וכן, המכשיר מסדר לפי טאגיות (IDTAGS) וגם בגירסה 3. וברוך הבא לפורום

Tnid

New member
תקנים אירופאים

למרות שאני לא יודע ספציפית לגבי הנגן הזה... חלק מן החברות נאלצות להגביל את עוצמת הקול בגלל שהתקנים האירופאיים יותר מחמירים מהתקנים האמריקנים... גם אפל עשו את זה פעם, והיו עדכוני חומרה נפרדים לאירופה שהגבילו את הרמה המקסימלית של עוצמת הקול... למרות שניראה לי שכיום הם פשוט מגבילים את העוצמה בכל הנגנים שלהם, ולכן גם גדל השימוש בכל מני תוכנות כמו mp3 gain...

weird dust

New member
בזה אתה צודק

גם כאן יש עדכון כללי לכולם כפי שידוע לי וההגבלה חלה על כולם. אם כבר דיברנו על האי פוד אני מוסיף קישור לתוכנה (לא חוקית בעיקרון) שמסירה את ההגבלה על האי פוד.

chicoes

New member
תודה על התשובות.

באתר של קריאייטיב, רשום שמי שקונה את ה5GB מקבל גם פאוצ' וAC ADAPTER. אני מניח שהמתאם שהם נותנים יתאים לי גם פה לא? יש לי מישהו שם שיכול לשלוח לי את זה לפה, אבל הדבר היחיד שככה עוד מציק לי זה העניין של האחריות. ההפרש במחירים בין שם לישראל זה בערך 500 שקל שזה סכום לא מבוטל,ובהנחה שאני עוד ארצה להשקיע באוזניות איכותיות אז ההוצאה תגדל.. מה דעתכם?

weird dust

New member
תשובות נוספות

ניתן לקנות מתאם למטען ללא חשש שישרף המכשיר בגלל טווח המתחים בהם הוא נועד לעבוד. 500 שקל זהו סכום לא מבוטל ואחרי בירור (טלפוני) ביבואנית קריאייטיב בארץ היא אינה מספקת אחריות בין לאומית.

bitonano

New member
גם לי זה היה ב-Iriver H10...

פשוט במיסטיק ריבר כתבו לעדכן בעידכון לא אירופי אלא קוריאני וזה מה שעשיתי. קודם שמעתי על 35-40 (40 הוא הגבול) ועכשיו 20-25...

למעלה