בקשר לרועי...!

בקשר לשרשור הזה

בתמונה הזאת אני לא מחיי, אני מתפוצץ מצחוק בגלל שאדם מצחיק אותי בכוונה מאחורה, זה רגע לפני "התפוצצות"... הכל ברור עכשיו?

בכל זאת אתה מתוק!../images/Emo20.gif

נשמה שלי
מתה מהשלמות!שלמות יתרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

ספיר91

New member
רועי..כנסס

רציתי להגיד לך שאתה ממש חמוד ומוכשרר ושזה ממש כיף שאתה וכל השחקנים למרות כל הדברים שיש להם לעשות עונים לנו כאן בפורום גם אם ז לוקח זמן, חולה עליךךך מואההההה ספיר.

Love U Tomer

New member
המ עשיתם עניין

כולה בן-אדם מחייך(צוחק) תהרגו אותו!!! יאלה תכתבו ספר! (רועי אי מבקשת קרדית על ההגנה)

MIC1993

New member
לרועי!!!

בכל זאת אתה נראה מ=ה=מ=ם!!!!!!!!!!!!! אני חדשה בפורום ורק רציתי להגיד לך שאני שאתה הההההככככייייייי מדהים בסידרה הזאת!!!!!!

NoFaRi1

New member
וואיי.. אשכרה עשיתם מזה סרט..

אז הבנאדם אוהב לחייך בפה סגור...

טוב מה לקחתם רציני..עשיתם סרט

ראיתי את הבלוג ועניין אותי... ותפסיקו להתחנף ולהגן על כל אחד פה... ורועי אולי תפתח שרשורים יותר מעניינים יהיה על מה לדבר..!

leegal

New member
מה את לא מבינה

הוא לא מחייך בפה סגור...! הוא אמר מליון פעם שאדם הצחיק אותו מאחורה וזה היה רגע של התפוצצות מצחוק!!!!

מה אתם דפוקים?

מדברים בכללי גם בסדרה אני באמת שמתי לב אחרי שאמרתם שאף פעם לא רואים את השיניים שלו. תאמינו לי חפרתי בכל התמונות והפרקים הוא לא פותח את הפה. צריך למצוא תמונה או איזה קטע זה ממש מסקרן אותי.

leegal

New member
אני לא אבל יש כמה שכן...

תקשיב הוא בעצמו אמר רוצה הוחכה??? הנה: • בקשר לשרשור הזהו רועי וינברג ו 19:02 | 23/12/04 בתמונה הזאת אני לא מחייך, אני מתפוצץ מצחוק בגלל שאדם מצחיק אותי בכוונה מאחורה, זה רגע לפני "התפוצצות"... הכל ברור עכשיו? תסתכל אפילו הוא בעצמו כתב את זה...

למעלה