ברגים ומסמרים - היכן לקנות?

ברגים ומסמרים - היכן לקנות?

שלום לאור המחירים המופקעים של ברגים, מסמרים ושאר מוצרי מתכת, למעלה מ 50 ש"ח לקילו ברשתות הגדולות (הום סנטרים למינהם) יש למישהו המלצות על מקום לקנות בו ברגים בזול?

פיקסון

New member
בת"א ליד תחנה מרכזית הישנה

יש את כלבורג וטכנו בורג וכו יש להם את רוב סוגי הברגים ובמחירים סבירים

א אוהל

New member
רח' צ'לנוב בת"א!!!

בשבוע שעבר חיפשתי ברגים מסויימים ולא מצאתי בטמבוריות/אייס למיניהם. מישהו הפנה אותי לרח' צ'לנוב בת"א (בחלק העליון, מעל לוינסקי)- יש שם כמה חנויות שמתמחות רק בברגים . מצאו לי מיד מה שרציתי והמחיר לדעתי היה מצויין. רק לא הייתי מרוצה מהאיכות של האומים עם הכיפה - הכיפות התפרקו לי בהברגה

eytcor

New member
קראתי את ההודעה שלך ואני קצת נבוך

האם באת להמליץ על החנות בא קנית (זה מה שהבנתי מתחילת הההודעה), או באת להזהיר (ואת זה הבנתי מסוף ההודעה). אנא עשי לי סדר בבלגן.

victor

New member
ברגים ואומים

ידידי כניראה שמכרו לך אומים באיכות מאוד ירודה ואגב חבל שלא ציינת את שם החנות שממנה רכשת היות ואני במיקרה מכיר את כול מי שמיתעסק בתחום הזה בתל אביב . בכול אופןאני מציע לך לנסות להחליף אותם אם נישאר לך ביכלל... ואגב רק שתדע ישנה עוד חנות נחמדה מאוד שעוסקת בתחום ברחוב עקיבה איגר שנימצאת בתחנה המרכזית הישנה שיהיה לך בהצלחה בפעם הבאה

רשר

Well-known member
מנהל
אום עם כיפה מחייב חיתוך הבורג

למידה מדויקת, אם לא חותכים את הבורג והוא ארוך הוא ידחוף את הכיפה. לאחר מעשה הפתון הוא לחתוך את הבורג בגובה האום ולדחוף את הכיפה חזרה ואם יש צורך לשים טיפת דבק פלסטי שיאחוז את הכיפה אבל לא ידביק את הבורג לאום. הכי קל זה להאשים את החנות בחוסר הידע שלך. תפקיד הכיפה למנוע פגיעה מקצוות חדים ולקשט את המוצר. רן

א אוהל

New member
אני יודעת יפה מאוד מה תפקיד האומים

עם הכיפה. קניתי אותם כדי להחליף סט ישן יותר שחסרו בו פריטים של ברגים ואומים. לאומים הישנים ישנה כיפה ממתכת ולחדשים - מפלסטיק צבוע (כך גיליתי אחרי שהם עפו). אין לאן לדחוף את הכיפות כי הן לא ישבו בתוך מגרעת אלא כנראה היו רק מודבקות על האום, והן גם לא עפו כי הבורג ארוך מדי אלא כי החזקתי את האומים עם פלייר (אין לי מפתח שוודי בגודל המתאים) בזמן ההברגה. מה לעשות, לעומת האומים המקוריים של הרהיט הם פחות איכותיים ועמידים וטוב שהם התפרקו עכשיו ולא ביד של הבת הפעוטה שלי (מדובר ברהיט עבורה והאומים עם כיפה כיוון שהם נגישים לה). מר רשר, יכולת לכתוב את ההסבר/הבהרה שלך בלי לתקוף ולהעליב אותי

רשר

Well-known member
מנהל
אני שמח להתנצל בפניך, לא התכוונתי

לפגוע באף אחד אבל את האשמת את החנות במחדל שלך (פלייר) ואני רק ציינתי זאת החנות אינה יכולה להתגונן כאן וחשבתי לנכון לשמש להם פה. אם ההית שואלת בחנות בזמן הקניה איך מהדקים אום כזה היו ממליצים לקנות בוקסה מתאימה לאום, גם מפתח שבדי הורס את האומים האלה, הם צריכים לחץ מאוזן על כל הצלעות ולא כמו פלייר או שבדי שלוחצים רק על שתי צלעות. ושוב אני מתנצל אם פגעתי בך רן

כלבורג, טכנובורג

יש אולי מיקום יותר מדויק בתחנה המרכזית? טלפון אולי? (אני לא מוצא איזכור בדפי זהב לשמות האלו) ולא מכיר את החנויות האלו בסביבת התחנה המרכזית תודה

victor

New member
ברגים ואומים היכן לקנות

שלום לך כוכב לבן ובכן יש לך אפשרות לירכושבמחירים זולים ברגים ואומים אבל זה תלוי בכמות שאתה צריך למשל אם מדובר על למעלה ממאה יחידות תוכל לנסות לירכוש אצל חנות שניקראת רומי מאיר הוא נימצא בחולון אני חושב שזה רחוב הלהב באיזור התעשיה הוא נימצא קרוב מאוד לטכנו בורג כמו כן אם אתה צריך כמות של ברגים מיוחדים תוכל לימצוא אותם ביבנה בחברה שניקראת אלקה פסטנרס אז שיהיה לך בהצלחה ומקווה שהצלחתי לעזור לך

א אוהל

New member
הברגים והאומים האחרים היו

מצויינים - עד כמה שאני יכולה לשפוט. רק האומים עם הכיפה לא היו משהו, כי הכיפה נפלה אבל מלבד זה הם בסדר. לחנות קראו "מקור הבורג".

למעלה