ברוכות הבאות לפורום

ברוכות הבאות לפורום ../images/Emo140.gif

וגם ברוכים הבאים
הפורום המופלא הזה ייפתח באופן רשמי רק בעוד כמה ימים
, אבל בינתיים אפשר לענות על הסקר, לבדוק את הקישורים, לכתוב באופן חופשי את אשר על לבכן, ולאחל איחולים
המקום הזה, שניצור כאן ביחד, הוא בית חם לכל הנשים הרוצות לרפא, להעצים ולטפח את המיניות שלהן. או במילים אחרות: פשוט מאד מאד ליהנות
לכולנו

kung fu

New member
הפורום הזה מדהים ../images/Emo45.gif ברכות ../images/Emo23.gif

שמחה שהוא קיים

Talia E

New member
מזלללללל טובבבבבב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני מאחלת שבעזרת המרחב הקסום הזה, נשים תיצורנה שינויים נפלאים ואמיתיים בחייהן ובחיי המין שלהן

rzkn1

New member
מזל טוב!!!!

קשה לי לתאר את ההתרגשות שהתרחשה אצלי בפנים כשקראתי על פתיחת הפורום הנפלא הזה. זה היה לכמה שניות תחושה של "וואוו..." זה היה משהו שקשור לזה שאף פעם לא שמתי במילים את כל מה שקשור לזה שאני בחורה, אישה. זה תמיד בתחושות ופתאום שמת לזה מילים! נאלמתי כולי ועבר בי גל של עונג. המורכבות הנשית על כל נפלאותיה ועצמתה הייחודית - אולי כדאי לדבר על זה קצת... תודה רבה על הפורום הזה! רויטל

תודה ../images/Emo24.gif וואו ../images/Emo99.gif

שמחה לשמוע, מאד
המורכבות הנשית הנפלאה והעוצמתית, אכן, נדבר על כך הרבה כאן... אז במה נתחיל? יש לך הצעה?
עונג

תודה ../images/Emo24.gif יההההההה ../images/Emo83.gif

היי איש, אתה יותר ממוזמן לשתף פה מניסיונך, לשאול ולעזור... בעדינות

חחחחחח בעדינות ../images/Emo6.gif

רגע רגע שאני אבין את רומזת פה שאני ברברי
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מוחה על כך בתוקף
. סתם אני יודע שהכל בצחוק
כשאראה לנכון לענות אשתתף בכיף.

אכן ברוכים... ../images/Emo9.gif

יופי של פורום. "עונג" (מנהלת יקירתי) - מאוד אהבתי את הניק. ובכלל את הפורום. גם הנושא גאוני. בטוח שיהיה מופלא פה. מה אני מדבר? - כבר נראה שמופלא פה (יצירת מציאות, הא? חומר חזק... תותחית, אמרתי כבר?).

למעלה