ברוכים הבאים לכל חובבי התעופה

Aviation Addict

New member
ברוכים הבאים לכל חובבי התעופה../images/Emo160.gif

בשביל מי הפורום הזה נולד? לכל מי שחי ונושם את תחום התעופה: אלו שמצלמים אותם, או סתם עוצרים נשימה כל פעם שהם עדים לעוד המראה או נחיתה, התחרות של אירבוס האירופאית מול התשובה של בואינג האמריקאית הוותיקה,ולמי שמריח דלק מטוסים ומרגיש בבית. המשותף לכולם זה: האהבה לעולם התעופה! בואו נבנה ביחד את הפורום שיהפוך עם הזמן לבית לכל חובבי התעופה! בהצלחה לכולנו
Aviation Addict

roy gabay

New member
הא נחמד- כי שמתי לב

שיש בתפוז כמה פורומים בנושא תעופה

בהצלחה לכם

ותדעו שיש המון המון המון משוגעי תעופה שחולמים להיות טייסים וזה סבבה לאללה להיות טייס. ושתדעו גם שיש המון המון צלמי מטוסים בארץ ואני מאחל שכול כול כולם יגיעו לפורום שלכם וימצאו בו בית חם.

eagle701

New member
סתם שאלה

יש את פורום תעופה קלה של אנשים שאוהבים תעופה ומתעסקים שם בכל מה שקשור לתעופה אז למה לפתוח עוד פורום כזה?

בין היתר

כי פורום "תעופה קלה" הפך להיות חוג סגור של טרולים וכמה כותבים שטרם התייאשו. בפורום תעופה קלה, התעופה אמנם היתה קלה, אבל הצנזורה כבדה. אני מקווה שבפורום הזה לא תהיה צנזורה. בהצלחה!

ארזS

New member
ותרומתי הצנועה לפתיחת הפורום

התמונה לא הכי איכותית כי תפסתי אותה במקרה וללא הכנה. ולמי שלא מזהה, זהו מטוס בואינג 757-200 של חברת Dutchbird מהולנד שהביא לארץ ביום שני אחה''צ את קבוצת הכדורגל אייאקס אמסטרדם.

ארזS

New member
תרומה נוספת שלי לפתיחת הפורום

4X-CSO ססנה 152 של אוויה לאחר צביעתו מחדש לאחרונה.

ברכות לפורום החדש!!! מקוה שיהיה בית

חם ואוהד ל"סתם" חובבים, ולא יהפך לבמת התנצחויות לטייסים חדורי אגו וחשיבות עצמית, כפי שקרה בפורום מקביל. בהצלחה למנהל ובכיף לכולנו!!!

Aviation Addict

New member
ברוך הבא

ו
על הברכות. והמקום הזה נועד לכולם כל עוד הכבוד ההדדי נשמר בין החברים.

למעלה