ברוכים הבאים לפורום אימון אישי!

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
ברוכים הבאים לפורום אימון אישי!

פורום זה מיועד לכל מי שמתעניין ורוצה להעזר באימון אישי
. באימון אישי אני מתכוונת לאימון לחיים ולא לאימון כושר
אתם מוזמנים לשאול שאלות על אימון אישי ותקבלו מענה ממאמנים אישיים. אתם מוזמנים להעלות נושאים שקשורים לחייכם שבהם אתם מרגישים תקועים או מתלבטים ולהעזר במאמן אישי כדי לקבל תובנות ולעשות צעדים קדימה.
אם אתם מאמנים אישיים, אתם מוזמנים להצטרף לפורום ולענות לשאלות.

ענבל כהן חמו

מנהל
Welcome to Life Coaching Forum!

You are invited to the life coaching forum.
This forum can serve you to learn more about coaching and to find out how it can serve you. You are invited to bring in issues from your life where you feel stuck and in need for some help and to get ideas and directions from life coaches. If you are a life coach, you are welcome to participate in the discussions and to add your viewpoint.

איזה כיף ../images/Emo24.gif

אשמח לתרום מהידע שלי באימון והדרכה במסגרת הפורום
ומזל טוב ובהצלחה לכולנו!

ענבל כהן חמו

מנהל
ברוכה הבאה מיכל ../images/Emo17.gif

אתה מוזמנת לתרום מניסיונך
וכישוריך כאן בפורום. וגם מוזמנת לספר קצת על האני מאמין שלך כמאמנת וכיצד את עובדת.

בכיף ../images/Emo39.gif ../images/Emo42.gif

האני מאמין שלי: הרגע הנוכחי הוא באמת הנקודה היחידה לשינוי. לא משנה מה חווינו, מה היה בעבר, מה ההרגלים שלנו. תמיד הרגע הזה הוא הרגע לשינוי
כיצב אני עובדת: אני ממש רואה את האדם מולי ועובדת איתו בהתאם למצב שאיתו הוא מגיע, לידע שלו, וכדומה. אני לא "מלבישה" על האדם איזה שיטה, אלא עובדת שונה עם כל אחד. מאפשרת לאדם האחר להתעצם ולממש את עצמו!

Hen m

New member
היי!

אחד הנושאים המענינים ביותר שנתקלתי בהם, תמיד רציתי לנסות, למרות היותי בן 18. מקווה להשתלב ולהנות...
וגם לקבל תמיכה. חן.

ענבל כהן חמו

מנהל
ברוך הבא

תרום לנו את סקרנותך. נשמח לתמוך במה שנוכל.

צהריים טובים ענבל..

ראשית ברכות על הקמת הפורום..
שנית, שמי עדי ובסוף שנה זו אני מסיימת תואר ראשון בפסיכולוגיה (מדעי ההתנהגות מסלול פסיכולוגיה ליתר דיוק..) ונושא האימון האישי מאוד מעניין אותי והייתי רוצה להמשיך לכיוון זה.. השאלה שלי היא כזו, האם יש מקום שאת יכולה להמליץ עליו ללמודי המקצוע? האם ידועים לך תנאי הקבלה? ובכלל, האם יש לך מידע כלשהו למתחילות כמוני בתחום
המון תודה מראש וכמובן שיהיה בהצלחה עם הפורום..

שלום

שמי בני ובמסגרת בית הספר נחשפנו אני וכיתתי לנושא האימון (Coaching), וזה באמת היה מדהים מבחינתנו. חבל שזה נגמר בסיום שנת הלימודים שעברה, הייתי שמח מאד להשתתף בפורום הזה, ללמוד ולהתייעץ (כי יותר מדי ידע בנושא אין לי, למען האמת, אני אפילו לא יכול להגדיר את המושג "אימון"). בהצלחה ותודה.

ברכות חמות לפתיחת הפורום

מאחלת שהפורום יהיה שוקק חיים ויועיל לכל מי שבא בשעריו

einatgross1

New member
ברכות לפורום החדש

לזיהוי הצורך בפורום כזה ובבנית מענה. אני מאחלת לפורום ולך להעלות את המודעות לפנקציות השונות של אימון ולהשלכותיו. שפע והצלחה,

למעלה