ברוכים הבאים לפורום ביונסה!

HanAn189

New member
ברוכים הבאים לפורום ביונסה! ../images/Emo24.gif

שנים עברו מאז נסגר לו פורום ביונסה בתפוז אנשים, והיום במשרדי תפוז, החלטתי לשים קץ לשיממון הזה
הריני להודיע בזאת, כי הפורום הישראלי של ביונסה נואלס נפתח וכולכם מוזמנים!
ביונסה מי? אין מצב שאתם לא מכירים
ביונסה נואלס, נולדה ביוסטון, טקסס, ארצות הברית לפני 30 שנה. היא החלה את דרכה כסולנית באחת מלהקות הבנות היותר מפורסמות בעולם, הדסטיניז צ'יילד
ההרכב המקורי של הלהקה כלל 4 בנות, אבל הלהקה הפכה בסוף לשלישייה שכוללת את ביונסה, קלי רולנד ומישל וויליאמס. הדסטיניז צ'יילד שחררו מספר להיטים בולטים כמו: Bills, Bills, Bills, Bug a Boo, Say My Name, Bootylicious ועוד. הלהקה התפרקה סופית בשנת 2005. ב-2003, ביונסה החליטה לפנות לקריירת סולו מצליחה שמינפה אותה והפכה אותה למגה סטאר עולמית עם תעודות
ובצדק!
ביונסה הוציאה עד היום ארבעה אלבומי סולו:
Crazy In Love ב-2003 B'Day ב- 2006 I Am...Sasha Fierce ב- 2008. 4 - בשנת 2011 (חדש ומעולה!)

HanAn189

New member
המשך ../images/Emo27.gif

בין אם אתם הגעתם לכאן בגלל שאתם אוהבים את המוזיקה של ביונסה, בין אם אתם מעריצי ביונסה הארדקור (
) ובין אם סתם שמתם לב שנוסף פורום חדש לתפוז, אני מזמין להיות חלק מהקהילה הישראלית של אוהבי ביונסה (הדי גדולה!), לרשום ולהגיב, להביע את דעתכם, להתעדכן ולהנות עם עוד אנשים שאוהבים את פצצת האנרגיה הכשרונית, בעלת הקול המדהים, הקליפים הצבעוניים והאצילות הבלתי נגמרת. הזמרת שהציבה רף גבוה מאוד בתעשיית הפופ והמוזיקה בכלל והפכה להיות בטופ הזמרות הכי מצליחות בעשור האחרון
מקווה שתהנו, שהפורום יפרח ושביונסה תהיה יצרתית כדי שתמיד יהיה תוסס פה
בהצלחה לי ולפורום, חנן

simabutbul8

New member
אהלן:)

באתי לאחל בהצלחה
ראית אותך בפורום מנהלים, המון המון בהצלחה, אם תצטרך עזרה מוזמן לשלוח מסר. תהנה
(פחות מתחברת לביונסה, אבל אשתדל לבוא לבקר..
)

חנן! ../images/Emo46.gif

למה לא סיפרת לי שאתה מנהל את הפורום שלה? בכל אופן שיהיה אמון בהצלחה
הפורום בידיים טובות. אני כמובן לא אהיה כאן כי אני לא מתחבר למיס חשה פיירוס אבל אני מאוד מקווה שהפורום הזה יצליח ויהיה פורה.

HanAn189

New member
זה קרה רק אתמול ../images/Emo6.gif

מתי הייתי אמור להספיק?
תודה!

asaf105

New member
שלום../images/Emo13.gif

אני מת על ביונסה, יש לה מלא שירים מעולים ולהיטים גדולים, והאלבום הרביעי שלה בכלל מעולה בהצלחה לפורום
יהיה נחמד להיות פה קצת

HanAn189

New member
כןןןןןןןן ../images/Emo47.gif יותר ממוזמן להישאר ../images/Emo13.gif

למעלה