ברוכים הבאים לפורום הרשמי בתפוז

TAL BAR ZOHAR

New member
ברוכים הבאים לפורום הרשמי בתפוז ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

אני שמח גאה ונירגש לפתוח את הפורום הרשמי של הרכב הקלאב המוביל בישראל DUDI SHARON & JOUEL אתם יותר ממוזמנים להציף את הפורום בהמון אהבה איכפתיות ותגובות לכל ההבטים! ***אני כמובן נירגש לקראת הדרך החדשה ואני משוכנע שנהיה משפחה אחת גדולה ושניצור כאן אווירה ופורום מדהים משתיי הכיוונים. אני עושה ויעשה את כל הנדרש על מנת לספק לכם את מיטב הכותרות המידע הרלוונטי על הצמד הכה מוכשר!! חברה משפט שקשה להיתעלם ממנו : "ג'ואל..ממה הכל התחיל ולאן זה עוד יגיע" ?! תחשבו על זה!! שיהיה לכולנו בומבה של פורום!! אוהב טל בר-זוהר!

OMFG סופסוףףף פורום רשמי ג"ואל WE LOVE UUU *

עשיתם לי את החודשש שנה הכלללללללל דודי וג'ואל אתם האור שבחיי אין עליכם אני מקווה שסוףסוף תוכלו להגיב כאן אחרי הכל אנחנו כאן בשבילכם תמשיכו לעשות מוזיקה אליפות!!

sharona1231

New member
המון מזל טובבבבב לפורום דודי שרון וג'ואלייייי

מחכה לראות אותכם במצעדדדדדדדד הגאוווה אמאאא שלמותתתתתתת@@@@@@###########

מעלFFFFFFFFFF פורום רשמיתת מזל"טווו--אווובבב

איסה גדולים אתם יש לנו פורום רישמי יאללה יאללללללה קאמבקקק סאאאהההההה טל ויעקב אין עליכםםםםםם!!!!!!! מוווווXXXXXXXההההההה דודי וג'ואללל איןןןן עליכםםםםםםםם<3 :]]]]]]]

גרוזיה

New member
מזל טובבבב ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

למעלה