ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

כוכבית מצויה

Well-known member
ובאותו הזמן - גולש שמטריל ומקלל באופן מזעזע את גולשי תפוז
ומנסה לחשוף עליהם פרטים אישיים
ואף פתח אתר נפרד כדי להשמיץ את גולשי תפוז
ובכללם מנהל פורום יקר בתפוז

זוכה לחסינות מלאה כי משה53 מגן עליו מחסימה
ולמה?
משה נהנה מזה שאותו גולש מקלל מנהל פורום אחר
בוא ותראה לי סיבה הגיונית למה נחסמתי אתמול ע"י סבא של כיפה אדומה, מעולם לא כתבתי אצלו בפורום...
גם פתרונות לכל נחסם אתמול רק כי מישהו הזה שהוא מלאכת מחשבת, גם הוא לא כותב אצל סבא בפורום.

אז כן הגולש שפרסם עלי ניתוח פסיכולוגי שאין בו מילה אמת ראוי להיחסם לצמיתות. במיוחד שהוא חוזר על חלק מהטינופת אפילו בשרשור זה. אם לא הייתי מרחמת עליו מזמן היתה מוגשת נגדו תביעה. יש בפורומים מספיק גולשים שמכירים אותי אישית כך שטענתו שזה נכתב על משתמש אנונימי לא מחזיקה מים. חלקם אף ישמחו לבוא להעיד. אפילו השקר של סבא שהוא מכיר אותי יכול לשמש לצורך הטענה הזו...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

ולמה?
תגיד.. אתה אמיתי? אני מגן? עוד מעט גם תטען נגדי שאני זה בעצם הוא. הוי פייגלין.. אנה הגעת... "מנהל פורום יקר"... אבוי לעולמך ההזוי

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

ולמה?
תגיד.. אתה אמיתי? אני מגן? עוד מעט גם תטען נגדי שאני זה בעצם הוא. הוי פייגלין.. אנה הגעת... "מנהל פורום יקר"... אבוי לעולמך ההזוי
בוא ותראה לי סיבה הגיונית למה נחסמתי אתמול ע"י סבא של כיפה אדומה, מעולם לא כתבתי אצלו בפורום...
גם פתרונות לכל נחסם אתמול רק כי מישהו הזה שהוא מלאכת מחשבת, גם הוא לא כותב אצל סבא בפורום.

אז כן הגולש שפרסם עלי ניתוח פסיכולוגי שאין בו מילה אמת ראוי להיחסם לצמיתות. במיוחד שהוא חוזר על חלק מהטינופת אפילו בשרשור זה. אם לא הייתי מרחמת עליו מזמן היתה מוגשת נגדו תביעה. יש בפורומים מספיק גולשים שמכירים אותי אישית כך שטענתו שזה נכתב על משתמש אנונימי לא מחזיקה מים. חלקם אף ישמחו לבוא להעיד. אפילו השקר של סבא שהוא מכיר אותי יכול לשמש לצורך הטענה הזו...
סבא מכיר חצי עולם. אותך. את תמנונה. את אמא של שון. אותי ועוד כמה. חבל מאד שאבישג לא מכיר את היוזר שהשוטה פתח בפייסבוק יחד עם השחר העולה: אילו ידע במי המדובר, הסבא הזה מזמן לא היה מככב כאן כמנהל מכובד של פורום. חרפה לפרדס... או שזוהי למעשה חרפת הפרדס.

ai27

Well-known member
אז ספר לנו - מדוע כל פעם שסבא חוסם את הטיפוס המאוס הזה - שהקים אתר שלם לקללות נגד גולשי הפורום
אתה משחרר?

רק נסה לאיים על אבישי - ונעיד נגדך על חבלה מכוונת בתפקוד הפורום - שאתה עושה בקביעות
בסוף תצטרך למשכן את הבית כדי לפצות אותו על הנזק שגרמת
אילו ידע במי המדובר, הסבא הזה מזמן לא היה מככב כאן כמנהל מכובד של פורום.
אחרי התנהלותך,
אין לך במה להתרברב

כוכבית מצויה

Well-known member
אז ספר לנו - מדוע כל פעם שסבא חוסם את הטיפוס המאוס הזה - שהקים אתר שלם לקללות נגד גולשי הפורום
אתה משחרר?
תזכיר לכולם מי פתח דף פייסבוק עם קישור לסרטון כדי להשמיץ מנהלת פורום.
רק נסה לאיים על אבישי - ונעיד נגדך על חבלה מכוונת בתפקוד הפורום - שאתה עושה בקביעות
בסוף תצטרך למשכן את הבית כדי לפצות אותו על הנזק שגרמת
תזכיר לכולם מי חסם את רוב גולשי אקטואליה והצהיר שהוא רוצה להשבית את הפורום? לא צריך להעיד מספיק לספק את המסרים שקיבלנו בעניין.

mיטלמן

Well-known member
בלוג זה לא.
אתה לא יכול לכתוב "אודותי" ולהמשיך עם הוא נולד ועוד.
נא לברר מה פרוש בלוג.

בלוג זה לא.
אתה לא יכול לכתוב "אודותי" ולהמשיך עם הוא נולד ועוד.
נא לברר מה פרוש בלוג.
זה לא נשמע טוב באמת אבל זה יותר הגיוני,

מתחיל באודותי מספר קצת דברים ואז שברור לקורא שזה לא באמת "אודותי"

הוא מדבר עליו ולא על עצמו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
למה אתה מכניס אותי למשוואה הזו? נראה לך שזה "שלי"" אז אתה טועה וגדול, אלא אם אתה מחפש מריבות בכוח.
אתה רק שוכח שאני מנהל בתפוז ובהנהלה נמצאים הפרטים שלי. אני לא אסתכן בדברים כאלה, תוך שאותיר עקבות שזה "שלי".
שים לב בכמה אנשים בעל הבלוג הזה פגע, למרות שבתכל'ס הוא קרא לבלוג על שם משתמש אחד ויחיד. אז אני מזכיר לך שוב: זה בפירוש לא אני וככל שידוע לי, אפילו מושא הבלוג אינו חושד בי שזה אני.

למעלה