ברוכים הבאים לפורום קוספלי

rocket

New member
ברוכים הבאים לפורום קוספלי ../images/Emo24.gif

שלום לכולם ! גם לקוספליירים המכורים, גם למתחילים, וגם לאלה שאין להם מושג מה זה אבל מתים לדעת! בגדול, קוספליי, זה להתחפש לדמות מסדרת אנימה, מסרט אנימה, ממנגה ממשחק מחשב ... או אפילו להתחפש לכוכב הג'יי-רוק האהוב שלך! כאן בפורום תוכלו לחלוק מנסיונכם בקוספליי, לשאול שאלות, להתעדכן בדברים חדשים מגניבים מהתחום וכמובן סתם לדבר עם חברה נוספים שחולקים את אותו התחביב ! אז בהצלחה לכולנו

Mana Sama

New member
מזלטוב ובהצלחה בניהול ^-^

מקווה שיהיה נחמד ונעים ושחששותינו חלילה לא יתגשמו מאחלת לכולם בהצלחה בקוספליי ושיהיה לנו כנס מהנה D:

CibiHeart92

New member
איך את מעזה!!!!

ובכלל לא סיפרת לי!!! ;; אומייגאד איזה מגניב!! DDDDD: בהצלחה לפורום!!!

happy berry

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo214.gif

עכשיו צריך למצוא חתימה שנונה עם המספר של הפורום.. [טוב נו,שכחו מזה..חתימה שנונה בטח לא יצא ממני] מה דעתכם על- 2009 אנשים כבר התחפשו לאיצ'יגו/נארוטו/קלאוד/(כל קוספליי חרוש אחר) _________________________________________________________ 2009 קאסטים של דת' נוט/נארוטו/בליצ'/(כל קאסט חרוש אחר) כנראה לא מספיקים לנו. __________________________________________________ לתשומת לב הציבור!~ חבורת גיקים בעלי הפרעה נפשית קשה נצפו לאחרונה ברחובות ת"א כשהם חמושים בחרבות קלקר מסוכנות.אנא עזרו לנו למצוא אותם-אם במקרה נתקלתם בהם,צלצלו 2009* ותענו בהקדם.תודה. _____________________ 2- שעות שינה ללילה. 0- התקדמות. 0- ידע בתפירה. 9- שעות לפני הכנס. 2009-ידעתי שהייתי צריכה להתחיל מוקדם יותר. __________________________________________ תציעו רעיונות, או שאתם בכלל לא בקטע,חבורת בצלים:|

Keitarou

New member
XDDDDDD

" 2- שעות שינה ללילה. 0- התקדמות. 0- ידע בתפירה. 9- שעות לפני הכנס. 2009-ידעתי שהייתי צריכה להתחיל מוקדם יותר." מעולה.. אבל אני לא משחק עם החתימה שלי כבר כמה שנים טובות ואני לא מתחיל עכשיו!

sonaku

New member
LOL

את טובה בזה XDD אולי אני באמת אשנה את החתימה שלי..>_> לא שזה משנה את העבודה שסיסאן עדיין שלי,כמובן D:<

sonaku

New member
לייקקק!!@#$%^&* O_O

*מאבדת את זה* היפני הכי סקסי וחמוד בעולם!@#$%^&* http://www.myspace.com/sisen אני אוהבת אותו ;; הוא מתוק

Serf SaN

New member
ס__________O

אוקי מרוב שאת מדברת עליו בפרוטס משום מה הגיע לי לראש שסיסאן זה כל הראסטומות המלאכותיות באלפי צבעים שכולם מחברים לשיער בזמן האחרון. לא יודע למה @_@;

sonaku

New member
._. זה סתם תוספות שיער...

שבזמן האחרון זה נהיה להיט. סיסאן הוא דיג'יי והוא מקסים ומתוק ואני אוהבת אותו *סטוקרית וירטואלית אובססיבית ביוחד* 3:

Keitarou

New member
IM MELTING~~~~~! AHGUGHTAHIGA

*נמס לשלולית* מה אני בלי הכחול שלי?! ;;

akane

New member
חכה, אתה עוד תהייה :D

עוד חודש על פי ההבנה שלי. לא שאני מבינה למה אי אפשר להפוך אותך למנהל משנה כבר עכשיו? :X כאילו, למה יש שניים כבר עכשיו מלחתחילה?

למעלה