ברוכים הבאים לפורום קינסיולוגיה

ברכות מקרב לב

עדי ושרון היקרים "לפעמים חלומות מתגשמים..." כל הכבוד על ההתמדה, הנחישות וכח הרצון. בטוחה אני כי כעת "נקפוץ מדרגה" ובעזרת שרביט הקסמים שאתם אוחזים הקינסיולוגיה תגיע להרבה בתים בישראל. גאה בכם מאוד!!!
ליאת מדריכה ב"שילובים" - המרכז הישראלי לקינסיולוגיה

אורי בר

New member
בהצלחה והרבה עשייה../images/Emo24.gif

שיהיה לכם מעניין והרבה סבלנות לכולם, עלו והצליחו בכיף חובק עולם

Sharonשרiן

New member
תודה רבה אורי ../images/Emo24.gif

שכתבת סבלנות ישר התנגן לי השיר ..
סבלנות סבלנות לא קונים בשום חנות ..

יעל :-)

New member
../images/Emo49.gif ובהצלחה

מזל טוב על המעבר מקומונה לפורום
את האמת, הצצתי בתור סמויה בקומונה ועלו המון שרשורים מעניינים. האם עדיין יהיה אפשר לקרוא את הכתוב שם גם לאחר הסגירה? (פשוט סקרנות כי לא הספקתי לקרוא כל מה שרציתי) התחום מעניין, והקומונה אף תרמה ליותר התעניינות. מניחה שגם פה זה ימשיך ואף יתרחב. שמחה להצטרף

תודה יעל וברוכה הבאה ../images/Emo141.gif

הקומונה תהפוך לקומונה סגורה ללא משתתפים החל ממחר בצהריים כאשר הפורום החדש שלנו יפורסם בתפוז. אני מסכים איתך שבקומונה יש חומר מאוד מעניין ואני מבטיח לשלב את רוב החומר המעניין מהקומונה כאן בפורום. כמו כן אותם אנשים שגלשו בפורום יגלשו גם כאן ובין השאר יעלו גם שאלות ודיונים דומים ולכן תהיי בטוחה שגם כאן יהיה חומר מעניין שיתאסף ושוב אני חוזר שאשלב ואמחזר את החומר המעניין מהקומונה כאן בפורום. אני שמח לראות אותך כאן יעל לא כסמויה :) ומאוד שמח שהתחום מעניין אותך. עדי

Sharonשרiן

New member
ברוכה הבאה יעל ../images/Emo20.gif

לאט לאט כל החומר המעניין שהיה בקומונה יעבור למאמרי וקישורי הפורום.

ברכות

כל הכבוד. יישר כח גדול מאד עבור כל שאתם עושים לכל מי שהקינסיולוגיה כה חשובה לו/ה. בואו ניקח כולנו אחריות לטוהר כוונותינו ומילותינו כלפי חברי הפורום ובכלל.. בהצלחה רבה רותם

למעלה