ברוכים הבאים לפורום שוקולד

|מזל טוב| ו- ../images/Emo50.gif בפורום החדש.

.....................................................................................
..
...........
......
.......
..........
...
....................
..............
.............
..........................
............
................
.....................
.................
................................ טוב.
........................................
......................
................
............................

ENZO

New member
../images/Emo41.gifמזלל טוב!!!../images/Emo41.gif

איך אפשר כמובן להתחיל פורום חדש בלי ברכה ממני :*) אז קיצר שיהיה הרבה
....

פ ו מ י

New member
מזל טוב ויומולדת שמח ../images/Emo24.gif

מזל טוב למיטל וליאן לרגל עליתו לאוויר של פורום שוקולד (!?) עוד פורום לרשימת הפורומים הביזאריים של תפוז (אהמחדאופןאהמ) מי יתן ותגיעו לגדולות, עלו והצליחו וכן, הייתי חייב לפתוח שירשור חדש

motib4

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif

והרבה
- הוא נראה כמו אחד שבלע כמה חבילות, לא? וקבלו צ´ופר-

../images/Emo104.gif ../images/Emo49.gif ענק ../images/Emo24.gif

שזה לא יהיה שירשור סתמי ותקוע שפומי פתח- מצטרפת לברכות והאיחולים!! כמובן שגם אני מכורה נוראית לשוקולד...

Nifredil

New member
יאמי!! ../images/Emo49.gif ../images/Emo140.gif

טוב, אני אוהבת שוקולד! זה טעים ומרגיע את המוח, בעיקר כשמעוצבנים!

מיטללל

New member
אוקיי ילדים...

קודם כל תודה על איחולי הבהצלחה. את הודעות הברכה הלבביות שלכם תשרשרו להודעה זאת.. ואגב, שום מכירות גופים לא יערכו פה.. סליחה ליאורי. :) הבנות יאלצו להתאפק. בימים הקרובים האחראית על הפורמים תביא לי ולליאן את הסיסמא ואז נוכל להתחיל להריצו. ולהפכו לפורם הכי משובח, איכותי ועמוס בתפוז. תתאזרו בסבלנות
.

ליאן.

New member
ברוכים הבאים לפורום שוקולד ../images/Emo24.gif

הפורום פונה לכל מי שיש לו נגיעה כלשהי ל"חומר" הממכר הזה..
כל מי שחולם על שוקולד, ראה אי פעם שוקולד, בישל, הכין, קנה או ייצר בעצמו, טעם והתרשם מהיצירה או יודע מה זה שוקולד - מוזמן להצטרף ולחלוק מרשמיו. כאן נוכל להכיר את תרבות השוקולד עם היסטוריה מרתקת שהחלה לפני אלפי שנים אצל בני המאיה, תהליך הטמפרינג והיציקה, נדע להבחין בין איכויות השוקולד השונות, נחליף מתכונים מצויינים, נחפש תערוכות ופסטיבלים בעולם, נכיר מותגי שוקולד ידועים יותר וידועים פחות. עוד נדבר על השוקולד כמתנה, שקולד כהתמכרות, על הערך התזונתי והבריאותי של השוקולד, שוקולד ואירוטיקה, מחירי הקקאו מרקיעי השחקים, שוקולד כפיצוי.. ובעצם שוקולד עם כל דבר..
תהנו
ליאן ומיטל. Other things are just food. But chocolate´s chocolate. --Patrick Skene Catling

מ-ז-ל ט-ו-ב!

אלף ברכות, נשיקות, חיבוקים ואין ספור מילים חמות על הפורום החדש. אני מקווה שיהיה פורה ומוצלח, במיוחד עקב העובדה שהוא עוסק בנושא כל כך קרוב לליבי- שוקולד הינה גדל לו סקטור המנהלים בפורום אפי היקרה....
מחזיקה לכן אצבעות ושיהיה בהצלחה! שירה

manys

New member
../images/Emo34.gifבהצלחות בפורום החדש../images/Emo34.gif

מי כמונו יודעים מה זה שוקולד טוב ומה הוא עושה לנפש הבריאה של האדם... קבלו צרור פרחים

n k

New member
מזל-טוב !! ../images/Emo24.gif

אין, אין כמו שוקולד
בכל הצורות, הטעמים, הגדלים
עם הפורום!

../images/Emo104.gif אממ...

טוב, במקום לבזבז מילים, הרשו לי לשים קישור שנתקלתי בו לאחרונה- אם כבר להיות חולים אז על שוקולד...

למעלה