ברוכים הבאים לפורום שוקולד

orquidea

New member
../images/Emo49.gifלפורום המתוק ../images/Emo65.gif

הייתי מכורה לשוקולד עד שגיליתי שגורם לי לכאבי ראש, אבל אתם לא מתארים לעצמכם כמה שחסר לי אוףףףףףף... כמה היתי רוצה לטעום מהשוקולד הזה... שכל כך אהבתי

ליאן.

New member
גם לי זה קורה..

ולכן אם זה שוקולד מוצק או וופל בריכוז גבוה של סוכרים, אני רק אטעם.. ייתכן שזו אלרגיה כלשהי.. יצא לי לקרוא קטע מעניין בנושא כאבי ראש ותזונה שאומר שאם את לא בטוחה ששוקולד הוא הגורם למיגרנות, אל תוותרי עליו. שווה קריאה.

t i g e r i t

New member
הי כולם...../images/Emo66.gif

כמה חכם היה לפתוח פורום כזה...
שמאחד את כל המכורים יחד...
ויש הרבה כאלה...
אז גם אני שוקוהליסטית גאה!!
ואין כמו שוקולד בלגי... אם כבר מדברים...
בהצלחה לפורום...
שמן הסתם יהיה להיטטט....
אבל צריך לפתוח במקביל פורום דיאטה...
ואני ממליצה גם אל אייקון חדש... |שוקולד|

מיטללל

New member
אני שמחה שכעת יש בית לכל המכורים

שום דיאטה... אבוד לכם. כל כך
אגב, אני שמחה להגיד שעכשיו בדקתי את תוצאות הסקר עד כה... ולמרות שכמות המשתתפים מעט העציבה אותי {כל מי שנכנס-ישר לסקר!}.. אני גאה להגיד שעד כה הרוב המוחץ סימן "לא יכול להיות בלי זה". מכורים שכמונו

FriendlyFriend

New member
מזל טוב על הפורום החדש!!!

ולצערי- אני לא ממש אוהבת שוקולד. הכל תלוי באיזה סוג.......אני שונאת שוקולד בעוגות, שוקולד חלב רגיל זה די משעמם, יש לי כמה דברים שאני אוהבת עם שוקולד (מוס, שוקו, ואתם מכירים את השוקולדים המדהימים האלה על מקל? זה האהוב עליי) הכל תלוי על האיכות.....אם הוא לא עשוי טוב אני פשוט נותנת לאחרים...... זהו
זה חיי השוקולד שלי
חחח בכל מיקרה- מזל טוב על הפורום!!! צריך להוסיף אייקון שוקולד לאייקונים.....חחחח.....לא נורא...!

שׁזִיף

New member
איזה רעיון ענק../images/Emo70.gif../images/Emo62.gif

כמה טוב לשמוע שיש פורום שכזה...
ומקווה להיות נוכחת

adidas^

New member
מזל"ט מנהלות חביבות

מזל טוב על פתיחת הפורום המשמין ביותר בתפוז! כמובן שאין צורך לציין שאני אוהבת שוקולד על כל צורותיו ומתכוניו. ודווקא בגלל זה אני לא אכנס לפה הרבה. הרי כבר סיכמנו שמיטללל תעלה מספיק קילואים גם בשבילנו.
מזל"ט

מיטללל

New member
עדידוש :)

איזה מהנה לראותך פה. סוף סוף. כמו שליאן ציינה, לכתוב בפורם לא משמין.. מעבר לכך, ציינתי בעבר והתוודתי שמטרת הפורם קודם כל היא שכל אחד ממכם יעלה 3 קילו. לפחות. מה גם שעכשיו חורף... הבגדים הקצרים הולכים לארון.. אתם יכולים לפרגן לעצמכם. באחריות.

SnoopyS*GirL

New member
רק רציתי להגיד..

מזל טוב על הפורום החדש..! רעיון מצויין, אני חייבת לציין
בהצלחה
>אגב, בכוונה לא שירשרתי. למה שרק אני יעבוד קשה בפורום שלי?
<

tamisc

New member
מזל טוב לפורום החדש

בתור חולת שוקולד ידועה יש לי מתכונים שונים ומשונים ובקרוב אשתף אותם אתכם...ביי...שבת שלום

למעלה