ברוכים הבאים לפורום!!

האגוש

New member
ברוכים הבאים לפורום!! ../images/Emo24.gif

אז קודם כל, למי שלא מכיר, זה הפורום ליוצר המוכשר יואב דגני שעומד כרגע לפני דיסק ראשון והוצאת סינגל לרדיו
זה הזמן שלנו לתמוך ולהיות ה-קהל שלו, קצת לפני שכל הטירוף מתחיל!
הפורום הזה הוא שדרוג חדש לקומונה שלנו, ואני רוצה לאחל לכולנו המון המון בהצלחה

matanky

New member
מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

כל כך מגיע לו ולכם
תהנו פה וזה ..

sharwan

New member
וואו איזה כיף!!! ../images/Emo12.gif

יש לנו פאקינג פורום!!!1@#$%^&* איזה אושר
מזל טוב לנו!

וואו../images/Emo12.gif איזה מדהים זה!!../images/Emo23.gif

הפכנו לפורום!! מזל-טוב!
ובהצלחה!!!!!! יואו איזה אושר!
אוהבת את כולםםם

shahar1989

New member
נו, אתן לא מבינות

שזה כבר לא תלוי בכם? המערכת של תפוז מזהה את השם וצובעת
חח סתםסתם כפרה על כל המאדימים למיניהם, נו מה.. הצבע הולם אותי

Arielcohen

New member
המון מזל טוב להגר וליואב! =)

סלחו לי על הסמיילים הידניים, הסמייליז של תפוז עושים שביתה במחשב שלי (ג'יזס, אם אתם רוצים לפתור בעיות לפחות תודיעו מהן! נבלות!). הגרוש, אני בטוח שהפורום הזה לא נחת לך בידיים כמו כפית זהב (בעצם, הפתגם הזה מדבר על ילודה עם כפית בפה בכלל. נבר מינד) ואני יודע שהרעיון כבר חי בראשך זמן מה, וכמו כל מה שאת רוצה, ובדרך המיוחדת שלך, של עבודה קשה, פרגון ונתינה אין סוף, גם פה הצלחת להקים במו ידייך פורום ליוצר העולה יואב דגני (פה ייכנס הסמיילי של "כפרעלייך" :p). אין לי ספק שאת לא רק הבחורה הכי מדהימה בתפוז אלא גם המנהלת הכי מקצועית (רציתי לכתוב בת זונה של מנהלת, אבל אני לא אסתכן בלהעליב:), מתפקדת ומשקיעה, ולכן זה לא מפתיע והכי טבעי בעולם שאת תקבלי את השרביט על המקום החדש הזה שעוד יעלה ויצליח. אין איכותית ממך. יואב, אני מאחל לך המון בהצלחה, אני בעצמי יודע שאם הגר ממליצה, ז"א באופן חד משמעי שאתה יוצר מיוחד ואיכותי שאני עוד איחשף אליו ואולי עוד ניפגש בהופעות :) שיהיה לך המון בהצלחה. עבדת קשה, הגיע הזמן, לא? המון מזל טוב לשניכם!!!! (= אריאל.

למעלה