ברוכים הבאים לפורום...

© Tweety ©

New member
אצלי..

להקה כנסיית השכל זמר אביב גפן ללא ספק זהו..זמרת אין ואגב מזל טוף על הפורום

yuli c

New member
טוב אז ככה...

זמר השנה: לא קשור לרוק אבל עמיר בניון הוא הוציא השנה דיסק פצצתי "שלכת" מומלץ ביותר... זמרת השנה: יש בכלל דבר כזה??? להקת השנה: כמובן שהלהקה שאני מעריצה... היהודים!!! למרות... שלא ממש אהבתי תדיסק האחרון שלהם...

BlackRose

New member
אמממממ אוקי דוקי../images/Emo141.gif

זמר השנה: אביב גפן, ברור. להקת השנה: מוניקה סקס, קצת התלבטתי בזה אבל... זמרת השנה: אמממ.. אני לא ממש מכירה זמרות, יכולתי לכתוב ענבל פרלמוטר (ז"ל) אבל היא לא מהשנה..

moi../images/Emo3.gif

להקה - היהודים (שמ-מ-ש הצליחו השנה..), או אינפקציה או מוניקה סקס. זמר - אביב או עברי.. נראה לי שעברי
זמרת - לא הייתה ממש.. אבל בטח מיקה קרני (הי, היא מהקיבוץ שלי!
)

Shani5

New member
לא יודעת למה

אבל אני ממש שונאת את מיקה קרני.... משהו בשירים שלה מעצבן.... כל פעם שיש תשיר שלה ברדיו אני מעבירה תחנה.... וכנ"ל בן ארצי....

גמאני לא אוהבת אותה../images/Emo3.gif

באמת השירים שלה מעצבנים.. אבל ממש אהבתי את "מיטשל". ובקשר לבן ארצי- כיום הוא מעצבן אותי, הוא יותר מדי נקשר לי בתודעה ל"כיתה ו´".. אבל אם יהיה ברדיו את "17" (שיר יאאפה!
) אני לא אעביר, להבדיל מ"נישקתי בחורה" או משו..

Shani5

New member
כן... את מיטשל אני גם אוהבת....

פשוט הדיסק האחרון שלה קצת מעצבן.... השיר החדש הזה שלה... נו איך הוא הולך? זה שמשמיעים כל שניה ברדיו? גררר מעצבן...

גמאני לא אוהבת אותה../images/Emo3.gif

באמת השירים שלה מעצבנים.. אבל ממש אהבתי את "מיטשל". ובקשר לבן ארצי- כיום הוא מעצבן אותי, הוא יותר מדי נקשר לי בתודעה ל"כיתה ו´".. אבל אם יהיה ברדיו את "17" (שיר יאאפה!
) אני לא אעביר, להבדיל מ"נישקתי בחורה" או משו..

rainbowgirl

New member
שמתמ לב שחוצ ממיקה קרני

אינ זמרות ישראליות שאתמ אוהבימ?

Shani5

New member
כי אף זמרת לא בלטה השנה

אני דוקא די אוהבת את שרון חזיז- אבל גם לא משהו....

יש!!!

אבל הן לא בלטו במיוחד השנה יחסית לשאר האומנים והלהקות אני אישית מממאוד אוהבת את דנה ברגר ואיגי וקסמן ודרך אגב- ממממממממש שמחתי לראות, וגם התפלאתי את ההערצה לכנסיית השכל. דימוזר. זאת אומרת ... בהמון פורומים של מוסיקה לא ראיתי התייחסות מיוחדת ללהקה, אם בכלל וכאן....... אני סוף סוף מרגישה בבית!!!

דנה ברגר/איגי וקסמן/

קורין אלאל ה-מ-ל-כ-ה!
וחוץ מהן, יש עוד זמרות, אמנם לא רוק, אבל עדיין שרות יפה: אתי אנקרי, נורית גלרון, ריטה, יהודית רביץ, אופירה יוספי (ההיא מ"מכתב קטן"
), עפרה חזה (בשירים הלא-מזרחיים שלה
), ושרון חזיז (שהיא הרבה יותר פופ מרוק..). הא, אני מתה גם על הדיווה, אבל זה כבר לפורום אחר..
(אירוויזיון..
).. והיא חלק מלהקה אבל היא מדהימה - אורית פטרובר מ"היהודים"..
וכמובן שיש את כל "המכשפות", אבל דיברנו על השנה, לא?

rainbowgirl

New member
הממ....

אני רשמתי אצלי איגי וקסמנ/דנה ברגר. על אורית אי אפשר לדבר כזמרת יחידה...כי היא בלהקה...

למעלה