ברוכים הבאים לפורום

yellow cheese

New member
ברוכים הבאים לפורום ../images/Emo24.gif

מקווה שתהנו לפני שאתם פותחים הודעות חדשות- הציצו בהודעת המנהלת

avinusha

New member
מזל טוב שירלי !

מה המצב ילדה ? הכל טוב ? שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה עם הפורום. אני חייב לציין שיש כבר כמה פורומים מאוד מקצועיים בנושא וכדאי באמת שיהיה איתך מישהו מוסמך שיוכל לעזור לך בנושאים שלך אין סמכות לעזור בהם. ו .. זהו, בהצלחה שוב מותק. בברכה, אבי.

מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

פאק שנים אני מחכה לפורום כזה בתפוז... אז מזל טוב לך שירלי על הפורום.. רק בקשה קטנה... בהוודעת מנהלת... להוסיף לא לפרסם מכונים..
תודה ובהצלחה לך
ממני רוני

Snooopy Girl

New member
אז לפי ההודעה שראיתי../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

פשוט קוראים לי להצטרף לפורום הזה
*גאה בעגיל בטבור שלי
* אז מזל טוף ובהצלחה

m.n

New member
אהההההההההה../images/Emo2.gif

אני הילדה הכי מאושרת בעולללללללםםםםםםםםםם אתם לא מתארים לעצמכם כמה אני מתה על פירסינגים וקעקועים!!!! זה ה-מקום בשבילי! אני עוברת לגור פה!!!! אין לי זמן לפטפט כרגע אבל אני מבטיחה לשרוץ פה הרבה

Bitch47Percents

New member
יואו!!!!

כמה רציתי שייפתח כזה פורום......!! הגשתי שמונים אלף בקשות לניהול ו...כלום. שירלי, את מלכה!! בהצלחה לפורום!! אגב, אני בעצמי מקועקעת..

Mr Darkness

New member
מזל טוב על הפורום החדש...

אני אחד שאין לו קעקוע / פירסינג, וגם לא הולך לעשות כזה (לפחות לא בגלגול הנוכחי...)

m.n

New member
אתה יודע מה.?

בהקשר לחתימה שלך: לדעתי דווקא עדיף לעשות פירסינגים וקעקועים כי חיים רק פעם אחת!

דנטל

New member
וואו, סוף סוף הפורום שחיכיתי לו

אוי, שיט, זה אומר עוד פורום שאני אהיה פעילה בו. דחוף שמישהו ידאג להוסיף עוד כמה שעות ביממה. אז שיהיה בהצלחה, וברור לי שיהיה. יום אחד, אני אדאג לשרשר פה את הקעקועים שלי ואת אחד מהפירסינגים (דווקא לראשון יש תמונה, אבל הוא במיקום שלא ראוי להופיע בפורום הזה אני חושבת).

U n i c o r n

New member
שירלי אהובתי../images/Emo70.gif

וואו
סחטיין על הפורום החדיש והחמדמד הזה
באמת היה חסר פורום כזה פה בתפוזינה אז המון המון בהצלחה אני אקפוץ לבקר מדי פעם לילה טוב לכולכם שירה

מזל טוב!! ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif ../images/Emo29.gif

אני עוד נקייה לחלוטין (חוץ מכמה עגילים שעשיתי פעם באוזן, קצת למעלה
), אבל בקרוב (כשאני אשיג כסף) אני עושה פירס בשפה ^^ (כמה הדברים האלה עולים בכלל?)

למעלה